bugün

avrupa yakası selin, yeni yetme gelin ağzı bu kociş herhalde. o ne lan ? evcilik oynayan çocuklardan duymadığım laf. şımarıklık tek kelimeyle.
bu gidişle ''kocişle gezmelerdeyiz'' muhabbeti yapamayacağız belli oldu ,bari bi kedim olaydı.
erkeğe tasmanın takıldığını ve erkeğin klıbıklık evresine girdiğini belirten kelimedir Allah karınızdan duyurmasın.
bu kelimeyi bulanın allah belasını versin.
Sırf kociş diyebilmek için, evlenme isteği ile dolup taşıyorum.
Kocişimle şunun bunun keyfi diyerek ele güne nispet yapmak istiyorum.
Koca, eş gibi kelimeler samimiyetsizlikten öteye gitmeyecegine karşın kociş kelimesi buram buram sempatiklik kokar.
minnoş eşleri böyle kahvaltı hazırlar.
görsel
Bu lafı kullanan karım olsa ağzına dana budu ile vururum...net.
Yeni nesil soyu devam ettirme itemi.
Öyk.
bir grup kadın kitlesinin kullandığı
bir grup erkek kitlesinin de bundan rahatsız olmadığı
kullanana sevimli gelen
aptal bir kelime.
Aldatma potansiyeli yüksek kadınların eşleri için kullandıkları saçma şey.
Minis gibi bisey sevgi icerikli bir soz. Kullanmiyorum kullanmam kulaga da hos gelmiyor ama insanlar sevgilerini ne sekilde gosterebiyorsa o sekilde gostersin kafasindayim. Bastirilmis duygular sevgisiz bir ortam hayal ediyorsunuz hepiniz. Birinin bir digerini sevmesi kaniniza dokunuyor hemen toplumsal dislama basliyor. Evet kulaga hos gelmiyor ama bir kadinin sevgisini icinde saklamaktansa boyle cumlelerle disa vurmasinda bir kotuluk yok. Olmamalida. Koy comarlari yillarca kocasina benim herif dedi mest oldunuz. Bebek severken abidik gubidik sesler cikardiniz cocugunuz oldu bebisim dediniz mesela. Bunlar kotu seyler degil.
kocişkocuğumdan iyidir.
Bu kelamı kullanan insanevladı dişi varlığın kürre-i arz'da en az 20 sene, heyhat 20 sene nefes çevirmişliği var iken 6 yaşındaki bir çocuğun şekl-i halet-i ruhiyyesiyle "kociş" demesi. O vakt ki beynimden vurulsam ne gam.
çok cıvık hiç sevmem.
Cinayet sebebi.
Kociş nedir allasen?
Evimin direği diyeceksiniz.
Bir grup concon hatunun, " aaa bakın ne sevimliyiz " zannıyla türettikleri, yerle yeksan kıvamda, itici kelimedir.
Eşim deyin, beyim deyim, kocam deyin.
Ama kociş demeyin. Haa bir de, herif demeyin.
Ergenlik ile birlikte saçının nasıl ne kadar sarı olmasını hayallerini kurduğu ama baba evinde yeteri kadar sponsoru olmadığı için zaten nikah masasına gitmeden önce çocuklarına harika bir annelik yapacağını bildiği için çalışmayı asla düşünmemiş kendi kimliğini kaybetmiş evli hanımlarımızın sponsorluk şirketleri.
biricik karıcığının bir dediğini iki etmeye korkan elini sıcak sudan soguk suya koyamayan zavallı mahlukat.
Kariş diyeni bile duydum.

(bkz: ateist tefeci)

Kanıt: (#35721448)
kocişkomla gezme keyfiii, kocişkomsuz olmaaaz adlı instastoryi ağlatan kadınlarımız..
Kadını niye eleştiriyosunuz anlamıyorum adam kociş olmayı kabul etmişken.
Kociş diyen kdını boşayın.
kocasını aldatabilitesi yüksek kadın söylemi.
daha candan ve içten söylenişi "kocişko" olan enteresan sıfattır. düşünsene bir şirketin yöneticisisin karizma var kılık kıyafet falan yerinde sonra ortama girerken hanımın seni böyle "kocişim" şeklinde tanıtıyor ehehehe.