bugün

anlayışlı bir kocaya sahip değilse oldukça zorluk çekecek olan kadındır. çünkü bir kola makinesinin içine bozuk para atılıp kola düğmesine basınca makineden kola yerine ayran çıkarsa o makineye bir tekme vurulur.
Yanlış olan önermedir. erkek evladı kadın vermez erkek verir . şöyle ki eşey kromozom kadınlar da XX erkekle de XY dir. yani erkek olabilmesi tamamen erkeğe bağlıdır.
Karısı değil allah vermemiştir. Sonuçta kız mı erkek mi doğuracağına kadın karar veremiyor değil mi? Ayrıca ne iğrenç bi benzetme öyle o tekme vurmak filan.
(bkz: karısına erkek evlat veremeyen koca)
Erkek evlat verenden farkı olmayan kadındır.
(bkz: ne ekersen onu biçersin)
cinsiyeti erkekten gelen x veya y kromozomunun belirlediğini bilmeyen kadındır. yoksa 20 sn de bu tezi çökertirdi.
evladın cinsiyet tercihini karısının yaptığını sanan koca.
sığ zihniyetli bi adama denk geldiyse tavşana dönüp erkeği tutturana kadar 13ü 15i görebilicek kadındır, yazıktır.
(bkz: sağlıklı olsunda)
erkek 3. kız çocuktan sonra artık erkek çoçuk olmasının peşinde değildir artık sırf zevk için siker hatta 4. erkek olursa bunu beğenmedim bida yapalım diyecek ve kadın bi yerden sonra bana kuma getir diye feryad edecektir.
cahil bir kocası varsa büyük ihtimal üzerine kuma getirilecek kadındır.
''kadının adı yok'' şeklindeki önermeyi destekleyen absürd başlık.

+ selamın alayküm ben selami buda karım
-memnun oldum adınız ?
+ kocasına erkek evlat veremeyen kadın
- memnun oldum
erkek evlat yapamayan kocası vardır.
%50 şansı olan bu olayın kızdan yana olmasıdır.
Kocasının x ve y kromozonlardan haberi yoktur. Kadın hep x verir erkek x, y. X ile x birleşirse kız x ile y birleşirse erkek olur.
verdiklerinden anca bu kadar oluyor, demesi an meselesi olan kadındır.
kocasına erkek tohumu uygun görmemiş yaradanın kuludur.
Zeval olmaz.
kimi geri kalmış toplumlarda,boşanma sebebidir geline zulmetmeye kadar ileri gidilebilir.
şöyle bi diyaloğa şahit olunmuştur.
-gızıım angarada bahtırdın mı çocuk oğlan mı kız mı diye?
-baktırdık fatma hala kızmış
-kız mı?hııımmmm!sağlık olsun gızım ne yapak.
O ne demek allasen. erkek yada kız olması babanın geniyle belli olur ama tabi her zaman olduğu gibi kadını suçlamak en kolay yoldur. Konu erkek egemenliğiyse her yol mübahtır.
kocasının y spermi tarafından döllenemeyen kadındır. cinsiyet normal şartlarda erkeğe bağlı iken ülkemizin geri kalmış insanlarına bu gerçek anlatıldığı takdirde de inanmazlar, bilimin yalan söylediğini iddia ederler.

tabi, kafa karıştırmak olacak ama, kadının da cinsiyeti belirlediğine dair bir yazı okumuştum. yumurtanın salgıladığı kimyasallara göre yumurta x veya y spermler tarafından döllenmeye daha yatkın oluyormuş. sonuçta erkeğin x ve y sperm sayıları eşitken çiftlerin çok daha fazla kız ya da erkek çocuğa sahip olmalarının sebebi bu olabilirmiş. tabi bu bir iddiaydı ama buraya not düşeyim istedim.
suçu kendisinde araması gereken adamdır.

(bkz: y kromozomu)
(bkz: kadın) (bkz: anne)
ne bu böyle liseliler günümü var sözlükte.
aynştaynları yine ortaya dökmüştür.
ne var bunda evlat evlattır. kız erkek ayrımı oluyormuş hangi devirde yaşıyorsunuz ya? (bkz: cahil yazar)