bugün

parmakta kalan son tozları yalarken hissedilen mutsuzluktur.
"boş yok" yazısını görüp içinden hiç bi haltın çıkmama durumu*
bittikten sonraki mutsuzluktan daha çok mutludur.
genelde; ya bitiremedim bunu tek seferde şimdi bıraksam kalanları bunlar da bayatlıycak.. Şeklinde vuku bulan mutsuzluktur.genelde; ya bitiremedim bunu tek seferde şimdi bıraksam kalanları bunlar da bayatlıycak.. Şeklinde vuku bulan mutsuzluktur.
arkadaş ortamında açılmış ise bu paket çok daha büyük bir mutsuzluk ve hüzün kapsar insanın içini. göz açıp kapayıncaya kadar bitiverir çünkü o paket.
açınca o gazın dışarı çıkmasıyla birlikte artık pörsümüş bir paketten mutluluk duymak da pek olacak bir şey değil . . .
genelde küfürle giderilmeye çalışan mutsuzluktur.
koca cips paketini, sıkıp patlatarak açan adamın mutluluğuna tezattır.
o koca paketi bitirdikten sonra gelen mutsuzluktan daha hafif olan mutsuzluktur. gelsin kaloriler, biriksin yağlar, yaşasın göbek simitleri.
içindeki cips oranının ödenen ücrete oranıyla ters orantısı sonucu artan ruh hali...
yanındaki tüm arkadaşlarına bedava çıkmışken, aha kesin bana da çıkcak diye beklerken çıkmaması gibidir.

cipse küstürür insanı. *
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
biteceğini bildiğinden en lezzetli şeylerden bile "elemli bir lezzet alma" durumudur, hereşeye sahip olup genede huzursuz olanların daha sık ve yoğun yaşadığı duygudur. * *
cipsin bayat çıkmasının çöktüğü hüzüntü.
(bkz: doktor bu ne)
paketin içerisinden çıkan 1 avuç cipsi görünce yaşanan mutsuzluktur.
bir anda 800 kaloriyi mideye indirmenin veya indirecek olmanın verdiği huzursuzluktan kaynaklanmaktadır.
Paketin yaklaşık %90'ının hava olduğunu görüp, havaya mı bu kadar para verdim ben diye düşünülebilecek sendromdur.
ben ne yaptım giblerinden bir tavır olması insanın içinde huzurluk olması.
her cips paketinin yürüttüğü, sadece pringles kutusunda olmayan, paketin içindeki boşluktan doğan mutsuzluktur.
evet %10 doludur poşetin kolunuzu taa dibe daldırıp cips çıkarır yersiniz.
eğer kilonuza dikkat eden biriyseniz dayanamayıp açıp sonra da pişman olmanın getirdiği bir mutsuzluktur. bayatlasın istemezsiniz bu yüzden hepsini yersiniz. sonrada acı bir pişmanlık çöker tabi.
(bkz: pringles)

zaten bitiremezsin 1 paketini.
budur.

görsel
açmayarak, umudu sürekli yeşil bırakarak başa çıkılması tavsiye edilir.