1. 1.
  şişman bir şopar organizatör.
  3 ... karl marx and spencer
 2. 2.
  yakında star tvde güllü ile ''kobranın gülü'' adlı programı sunacak olan.neşeli, esprili güzel dansçıları olan roman sanatçı.
  1 ... coolisa
 3. 3.
  organizatörlük ve moda tasarımcılığından sonra şimdilerde şarkıcılığa da el atmış tombul şopar abimiz.
  1 ... michaelscofield
 4. 4.
  çok güzel dans eden şarkıcı.
  2 ... beyaz zenci 25ctm
 5. 5.
  o kadar iri cüsseye rağmen muhteşem bir şekilde kıvrak dans eden tv 2000 in vazgeçilmez program yapımcısı.
  2 ... kartalbey
 6. 6.
  işte bu abimizdir. helal olsun yoluna bin canlar feda olsun.

  http://www.dailymotion.co...valari_music#.Ucv-CtgUPlc
  1 ... kartalbey
 7. 7.
  yemin ediyorum çok neşeli insanlar şu romanlar. Şu abinin bile tek derdi "dümanlarim çatlasin aman eğlenelim , coşalim". bazi günler programa yaldir yaldir saçlarla , bazi günler de kel çikar. O göbek de sonradan değil de doğuştan varmiş gibi bir acayip.Bir de bunun "paşa kardeşleri" vardir izleyen bilir.
  2 ... woxie
 8. 8.
  Murat Divandiler. Balat sakini şarkıcı/terzi/roman ikonu*.

  o değil de hatırlayanlar olacaktır bu abimiz çocuklarına bir sünnet düğünü yapmıştı ki günlerce ülkenin büyük gazetelerinde bile haber oldu. işte bu düğünden 1 sene evvel kadar yıllardır müdavimi olduğum meyhanenin güzel dansözü ortadan kaybolmuş (işyeri değiştirmiş yani, sakin) yerine de bir gudubet gelmişti. Dansöz dansözseverler için mühimdir, yerine gelenle olacak gibi değildi, kaç senelik meyhanemden soğuyordum. Ben de hem meyhane, hem dansöz sevdiğim için duruma içerlemiş ve eski dansözümüzü bulmaya karar vermiştim. Bir iki ay kadar orada burada yeni mekanlar denedim, bilen çalıştıran yok, sonra işte kobra murat'ın çocuklarının sünnetinden bir fotoğraf karesi gördüm (hürriyet ya da milliyet'te) aha ablamız orada, kobra'nın organizasyonunda en iyiler olmayacak da kim olacak zati. Neyse, oradan iz sürmek kolay oldu birkaç ay sonra da çiçek'e geri döndü zaten ablamız (bir yıl sonray erine iyi bir dansöz bırakarak ayrılmak üzere)

  bu da böyle bir anımdı.
  4 ... antimatter
 9. 9.
  çingeneye benzeyen ünlüler arasında ismi geçer ama zaten murat abimiz öz be öz romendir.
  1 ... kartalbey
 10. 10.
  tv 2000 kanalında program yapan romanların cemil ipekçisi lakaplı şopar abimiz. şişman ve eğlenceli bir insandır kendisi.
  1 ... templeton peck