bugün

abazan penisidir.
A BI de yazar varmis bu nkcte, sanirim kendisi Aseksuel efem.
hosgelmis.
bu harika başlığa ve entry'e imza atmış yazar. sözlüğe gelişi hepimizi derinden sarstı. Sessizce gitmiş sonra, sebebi buysa üzülürüz: görsel
kapalı ortamlarda duramayan penistir.
yazarmış aynı zamanda.
(bkz: amiçi pembesi/#16403729)
sen o evde fazla duramazsın.
nesildaş yazar. merhabalar efenim.
yardımsever yazar, açamadığım bir oyunu entryi girdikten 1 dk sonra attığı crack ile çözdü. yaşasın!
neyse'lerimle canını sıktığım eğlenceli yazar.*
nikimi sol tarafta görüp heyecanlanmama ssebep olan yazar.
iyi bayramlar diliyorum kendisine.
eğlenmesini bilen adam. turkish music org'taki sezen aksu tartışmasını bilmesi bile ve ona atıfta bulunması bile yeterli bunu söylemek için.
nickin çok komikmiş kardeş. 20 dakka düşündüm yazsam mı deyu.
(#17587747) şukuyu hakeden yazar. verdim şukunu kardeş. *
3. Kişi..

Üstelik ağır ergen. Sizinle düşman oldukça kendimle gurur duyuyorum azizim.
yazacak bir şeyleri olmayanların ağır ergen ithamlarına kurban giden yazar.
gereksizce güldürmüş yazar . hey allam ya.

(#20984537)
düşman götüne...
yeterli düşünemeyen bir lalenin ağır ithamlarına maruz kalmış normal bir yurdum evladıdır.
erotik market sloganı.
+adamın çeksene ordan bir kilo klostrofobik penis damarlı olsun.
iğreçsiniz beyler.
bundan sonra adam olmak için ugrasacak yazar. söz verdi bana affedin abileri ablaları. yapmış bi eşeklik.
hayatında sadece bugün ne yesem acaba diye düşünenlerce eleştirilmektedir. ahahha allah sizi ne yapmasın.

biri de kimseye kezban deme olur mu cart curt diye kara muratlık yapıyordu yav he he demek lazım bunlara da.
pislik herif lafını sonuna kadar hak eden yazar. ayrıca sapıkta olabilir arkanızı kollayın.
düşük zekalıların ortak karalama kampanyasına kurban gitmektedir. hayır elle tutulur bir şey de dedikleri yok abazan bu hooovv. yav yeter yükseltin biraz seviyeyi.
umarım ölmemiştir dediğim yazar.
ergenlik çağında olan yazar.
diğer 2 hesabıyla birlikte silinen yazar.