bugün

abazalığı başına vurduğu erkeğin, kızlara "ulan ne değerli şeyiniz, ben kız olsam önüme gelene verirdim," demesiyle oluşan erkek kümesi.
hayal gücü geniş erkeklerdir. aslında var bunlardan, eğer genelev maceralarını bağıra bağıra hiç utanmadan anlatabiliyorlarsa, her çıktığı kız için yattım diyebiliyorsa bunu da yaparlar.
(bkz: kanda yuksek promilde piclik bulunmasi)
(bkz: teoman)
herkese vermek için kız olması gerekmeyen, zira erkek olduğunda da herkese verilebileceğinin anlatılması gereken erkek grubudur. (bkz: erkek) (!)
(bkz: travesti)
(bkz: gizli ibne)
(bkz: ibne)
(bkz: biseksuel)
tam tersi olarak "çalıya takar yırtar yine sana vermezdim" diyen tipleri de vardır.
- valla ben düşünüyordum da kadın olsam kesin horspu olurdum.
* he he. bende kasın olsam kesin aşufte falan olurdum.
/ şıllık olurdum ben.
% ben kevaşe olurdum.
& yosma dendi mi? ben yosma olurdum. hatta yosmayım ben.
? müshadeniz var mı? dötümü göstermek istiyorum. lütfen..
+ beni dağa kaldırın. çabuk beni dağa kaldırın...
http://www.resimupload.com/ds742928792_kadin.html

(bkz: yiğit özgür)
(bkz: braun silk epil reklamindaki gavat bey)*
piyasa barların barmenleri bu sınıfa dahil edilebilir. *
akla ilk geleninin christian troy olduğu erkekler topluluğu.
(bkz: hande ataizi)
(bkz: robbie williams)
(bkz: bülent ersoy)*
orospu ruhlu erkeklerdir...
sormak lazim 'kiz olsam kesin genel verici olurdum' diyen ite.

kiz kardesin var senin? sen olmasan da caninin bir parcasi. olayin birebir kopyasi olmasa da kismen yerini tutar yani. kardesin herkese versin ister miydin? misal birisi yavsadiginda bacina, aslan kesilmek yerine "ver lan n'olacak, alt tarafi 10 dakikani alir, hem garibi sevindirmek sevaptir'" mi derdin?

belki su an bir mucize ile kiz olsan verirdin herkese. peki sen dunyaya kiz olarak gelsen bu sekilde mi yetistirilecektin? belki de gecenin karanlik saatlerinde arkadaslarin ile demlenirken agzindan cikiyor bu zirvalar. peki kiz olsan birak geceyi disarida gecirmeyi, birak arkadaslarin ile demlenmeyi, gece dokuzdan sonra kafani uzatabilecek miydin evden disari? ozellikle gunumuz turkiyesi'nde?

herkese vermek... yok yok bu degil sorun. vermek? hah simdi oldu.

vermek... bosalacak delik arayan, her buldugu deligi de bosalmak isteyen bunyenin foseptik bulma arzusu. yani his yok, arzu hic yok; hazzi gorene zaten 500000 dolar odul var. iki tane delik var ortada, bunlarin arasinda sivi nakliyati yapilacak.

birbirini arzulayan bunyelerin fiziksel olarak maksimum yakinlasmalari, hatta birlesmeleridir sevismek. diger insanlardan sir gibi saklanan mahremlerinin paylasimlaridir. askin dokunuslarla anlatimidir sevismek. sevgili ile sevgisiz arasindaki ayractir. birlikte gunahlara yurumektir, birlikte ama... yanilacaksa beraber yanmaktir.

ama yok, sen hala bosalmak olarak gor. nasilsa atik sivi o degil mi, vucudundan bir sekilde atilmasi gerekir. iste spermi metabolizma kanalizasyonu olarak goren bunyeler oldukca ortaya da boyle boktan urunler cikar. o cocuk dogurulmaz sicilir iste boyle.