bugün

kız arkadaşa tuvalet yolunda eşlik etmektir. gidilen yerde kızların yalnız tuvalete gitme fobilerinden olsa gerek hep sizi o ''bayan wc''nin önünde dikerler. o güzelim bayan tuvaletini simgeleyen ufak kadın cismi ile bakışmalar içerisine girerken kız arkadaş dışarı çıkar. o kadınlar tuvaletini simgeleyen hanfendiyle vedalaşıp geldiğiniz yere geri gidersiniz.
Çok berbat durum. Tuvalet önünde çantalı bir erkek tiplemesi.
gereksiz bir olaydır. kızı yalnızlığa da alıştırmak gerekir. her işemeye gittiğinde yanında biri olamaz ya canım. bırakın onu da kendisi yapsın bari...
insanı delirten vakadır. ihtiyaç gidermek istediğini söyler insaniyetlik namına götürürsünüz meğer hasbam içerde makyaj tazelermiş.
güzel yurdumda artık de facto haline gelmiş olay. bilemiyorum yani bu hatunlarımızın bir çocukluklarına inip incelememiz mi gerekir bu tuvalete beraber gitme sevdaları nedendir acep diye. ama en ilginci şüphesiz ki 3-5 dakikalık bu olay zarfında, kapıda bekleşen biz er kişilerin bir muhabbet ortamı kurup hemen oracıkta vatanı kurtarması yada haftaya nargile maç keyfi yapmaya varıcak kanka olunuverme durumudur kanımca.
(bkz: bir sosyalleşme yeri olarak kızlar tuvaleti önü)
ilişki boyunca süregelen angaryalardan en bezdiricisi. adamın canını fena sıkar yani.
kız arkadasinin tuvalette tacize, ya da tuvalet yolunda kacırılacagini dusunen insan hareketidir. yoksa koca kızı tuvalete goturmenin mantıklı bir acıklamasini bulamıyorum.
-beni bi yerlere götür derken bunu kastetmemiştim mahmut.
+yürü lan uzatma işte,işiycen mi sıçıcan mı ne yapıcaksan yap.
-hayvansın mahmut.
tuvalet olsun tuvalette olmasın sorunu.
ne icin yapildigini, o kapida neden dikilmek durumunda kalindiginin anlasilmasi guc eylem. lakin ah su ic guduler yok mu su ic guduler* insana neler neler yaptirmiyor ki zaten.

(bkz: askim bitti)
(bkz: anne bitti)