bugün

tazecik yazar hoşgelmiştir.

(bkz: #19126386)

öldürün beni aa dostlar. *
ne dediği belli olmayan yazar kişisi.
kendisine ibne göndermesi yapılmış galiba. (Bu başlığın altında hakaret mi iltifat mı olduğunu anlayamadığım bisürü entry var. O yüzden emin olamıyorum.)
Neyse aseksüel desek daha doğru olur galiba.
entel görünmek için götünü yırtan insanların büründüğü vaziyettir. şu dünyada gerçek bir okurun herhangi bir mekanda kahve içip kitap okuduğunu gören kaç kişi vardır. ya da bir kafeteryada kitap okuyup kahve içen bi insanın şov yaptığını göremeyen kaç salak vardır ?
(bkz: miyop ve kalp krizi)
Ben Fransız değilim anacım, sen de değilsin; Bak dışarıda toplandık seninle dalga geçiyoruz.
kitap dediğin en kuytu en gizli köşede okunmalı, eğer evde okunuyorsa aileden bile kimse görmemeli.. hele para da vermişse bu insan okuduğu kitaba eğer çölde ise recm edilmeli, uçurumun kenarında ise itilmeli , gemide ise gemiden atılıp kaçınılmalı boğulmaya terk edilmeli o derece. kahve konusuna gelince kahvenin de artık 40 yıl hatrı olan makul değildir. hangi yüzyılda yaşıyoruz bir kahve için 40 yıl hatırlaşmak. starbucksların, cafe neroların, lavazzaların günü birlik kahveleri makul olanlardır.
tanım : biraraya kesinlikle gelmemesi gereken ikili.
Entry'lerinde ne diyo la bu etkisi yaratan yeni yazar. Hoşgelmiş.
güzel bir ikili, iyi bir yazar ve hatta düzgün bir nick. koştursun!
Ağzı hayli bozuk yazar. Özelden ayar vermekle mükellef olduğunu sanıyor galiba, biri o'nu uyandırsın.
Kahve sigara ya da kitap ve sessizlik olaydi daha iyidi.
Madem tercih bu yonde o halde hay hay buyursun gelsin.
Yazar kisisiymis ayni zamanda. Okusun yazsin kostursun.
hey allahım eşleşmesidir.
lanet olası federal ikilisidir.
son zamanlarda iyiden iyiye dillere pelesenk edilmiş, facebook kapak fotoğraflarının hatrı sayılır kısmını eline geçirmiştir bu meymenetsiz ikili.
bu ikiliyi aynı anda kullanan herkes hayatın anlamını çözmüş, aydınlanmış, nirvanaya ulaşmış zannedersin.
gerçekten haz alarak okuyup, yudumlayanlara eyvallah fakat; şekilcilik peşindeki tüm zirzoplara yuf olsun.
çok güzel ve ferahlatıcı nicke sahip olan yazar. Pek heyecanlanmasın derim, sadece nickini beğendim o kadar.
yanında sigara da olursa hani derler ya ''deyme keyfime'',

işte öyle.

ayrıyetten; lan ehe reklam geldi aklıma; agaa nigii nagaaa nigiii..

yani; hoşgelmiş yeni yazar.
Kitab okuyanların vazgeçilmez ikilisine denir.
kendisine sevişmeli yıllar dilediğim onuncu nesil yazar.
(bkz: onuncu ittifuck)
bu ikiliye bir de yağmur eklenirse, öyle bir günün yeme de yanında yat durumudur.
ekşiden arakladigi basligi uludaga tasiyan yazar.
ekşiden esinlenerek yazdığı başlıkların altına ekşiden aldığını zaten yazan yazar. itisnalar hariç. Unutuyorum bazen.

Ama neden boncuk bulmuş gibi sevinen var anlamadım.

Edit: Gönül isterdi ki ekşiye yazalım. Ama napalım. Orada yazalığım onaylanana kadar bir olay hakkındaki düşüncemi burdan başlık açıp ifade edeceğim.

Neden bu kadar tepki gösterild. Anlamadım.

Edit2: tespit hakkında düşüncelerim ve fikirlerim, içimde kalan esprilerim olamaz mı aq?
Troller bile fikir verir olmuş. Ben nedem.
kitabını okuyup kahvesini içmesi gereken yazar.
it dalaşına çekilmeye çalışılan yazar.
bak gülüm, ekşide yazamamanı anlarım,
ekşiye üye olamamanı da anlarım,
ekşi den haber, bir olay, futbol veya siyasi bir tartışmayı alıp buraya taşımanı da anlarım ama orada ki tespitleri buraya aktarmak etik değil.

şöyle söylemek gerekirse;

"danıştay a düzenlenen bombalı saldırı" başlığını orda gör buraya yaz. sorun yok, zira orada açılan bir güncel olayı burada takip edip yorumlayamayacağız gibi bir olay yok fakat sen oradan gider de,

(bkz: kombili ev alan dombili) adlı yazarın her zaman yaptığı gibi, başkalarının yaptığı tespitleri buraya taşırsan bu seni değersiz kılar. yoksa kime ne, kim ne isterse onu yazar fakat bunun da sözlük içinde kural dışı olduğunu zannediyorum, tabi sallıyor mu kimse orasını bilmem. ayrıca bak insan gibi anlattım, güzel güzel, tek tek, kelime kelime, belirttim, diretmek yerine özeleştiri yap olur mu? hadi iyi sözlükler.
kendi başlığını kendisi dolduran yazar.
(bkz: onuncu nesil silik)
güzel ikili.