Sanki eskisine göre birazcık lezzetsızleşmiştir.

Ya bunun içinde eskiden fındık mı vardı yoksa yine rüyamla mi karıştırıyorum?

Edit: yok ben karıştırdım.
küçük ve bir lokmada bitiyor olması yüzünden insanı farkettirmeden kendine daha da bir bağlayan en sevdigim cikolata. *
cennetten bir parça gibin. yeminlen.
yukte hafif pahada agir cikolata.
lezzetini vücudunuzun en ücra hücrelerine varana kadar hissettiğiniz şahane çikolata.
içerisinde kafein veya benzeri bağımlılık maddesi bulundurduğundan şüphelendiğim, yaz aylarında raf ömrü kısalıyor diye bakkalların ve marketlerin toptancılara siparişini vermediği, sırf çikolataya ulaşabilmek için mahallenin bakkalıyla her gün tavla çevirip kafaya alınca da toptancıdan bueno siparişi vermesini istediğim * çikolata ötesi bişey.
sertlik içindeki yumuşaklık hissi ile kadınsı bir haz veren çikolatalı şaheser. kadınsı dediğime bakmayın, hazzın cinsiyeti olmaz; ama kadınlar daha alışkınlar. ordan dedim.

(eskiden daha iyiydi galiba.)
içinden 2 parça çıktığı için genelde diğer parçası otlakçılar tarafından kapışılan muhteşem çikolata.
Yerken Aklıma kalori getirmeyen tek çikolata. Canı sağ olsun.
fiyatı diğer çikolatalara göre biraz pahalı olan ama tadıyla o fiyatı sonuna kadar hakeden, bağımlısı olduğum, ve insana "bu kadar hafif bir şey nasıl bu kadar çok kalori eder" diye sorduran, italya'yı sevme nedenlerinden çikolata.
muhteşem kelimesini sonuna kadar hak eder.
fiyatı 1,1 ytl olan enfes lezzet. tek çocuklar yer diyen halt etmiş, her yaşta afiyetle tüketilebilir.
dünyanın en küçük ve en pahalı çikolataları listesine zirveden giriş yapabilecek, maddi sıkıntı yaşamayanların günde 25 öğün tüketmesi gereken leziz çikolata.
babası portekiz annesi şili asıllı futbolcu ismi gibi.
sigara paketi gibi insanın cebinde taşıyası geldiği, tarifsiz lezzet. bağımlılık yaratıyor resmen.
hayranlarının, beyaz çikolatalı versiyonunu da mutlaka denemesi gereken lezzet.