bugün

murat yıldırım yakışmış. gayet rahat ve cool bir duruşu var.
Böyle izleyip ulan ne mallar var bu yaşlara kadar gelmişler bir de diyerek moral bulduğum yapım.
ekrandaki sorulari soran adam sunucu degil, adeta vaaz veren bir imam.
yarışmacının gözleri nazar değdirir maazallah.
milletin çıtası ne kadar altlardaymış. çokda abartılacak bir güzelliği yok.
Kısa bir süre önce yarıştığım program. Murat Yıldırım hakikaten kültürsüz.
bundan tam 1 yıl önce başvurduğum yarışma. mülakatta kazanırsanız ne yapacaksınız sorusu üzerine " bir ev almak istiyorum. kalan parayı da banka hesabıma koyacağım" cevabı tatmin etmemiş olsa gerek ikinci mülakata çağırılmadım. katılmak isteyen arkadaşlar sıradışı hikayeler düşünsünler.
an itibari ile yarışan kadın iticilikte mastır yapmıştır.. komik olduğunu zannediyor.. ciddi yarışma programını kadınlar lokaline çevirdiler resmen.. bu da kenan ve selçuk farkını bir kez daha kanıtladı.. şu gıcık murat ne kadar cıvık bir insan.
murat denen gavat olduğu sürece izlemediğim yarışma.
ilk 5 sorusu çok kolay yarışma. jokerlerle 15 bini almak işten bile değildir.
been. ehe ^^
Tanim: bohtan bir soru cumlesi.
Şu yukarı mısır gibi sorulara direkt atlayan insanlarımıza hastayım.cok üstten,çok düz işleyen beyinleri gördükçe beynimin kıvrımlarını yolasım geliyor.
etrafında bu kadar imkan varken insanların bu denli cahil kalmaları ne bilim midemi bulandırıyor.
Ne kadar cahil bir millet olduk çıktık ya da ezberci bilemiyorum efendim.
Şu anki yarışmacı ilk sorudan önce tam tamına 15 dakika boyunca sıkıcı evlilik hikayesiyle kafa ütülemiştir.
görsel

yarışma gereksiz dialoglar yüzünden sıkıcı hale gelmiş.
Yaa düşünebiliyor musunuz kenan ışık sunumuyla bu programi izlemek.yillar sonra onca gereksizden sonra kenan ışık sunumuyla bu programı izlemek bir lüksmüş.
Beyin fırtınalarına ölem reyiz.gözlerim kaliteye doydu. Şükür.
görsel
başvuru sistemini çok saçma buluyorum. seneler önce 18 yaşımda başvuru yaptım heyecanlanıp. tc numaramı verdiğim için şu an yeni kayıt yaptıramıyorum.

katılmayı düşünen arkadaşlar başvuru yaparken her şeyi ince eleyip sık dokusun derim.

ben eski ben değilim ki, fikirlerim değişti. neden bir daha başvuramıyoruz zalımlar. *
3 aydır yayınlanmadığı için adını sanını unuttuğumuz yarışma programı yayında şuanda.. akıllarına esti bir bölüm koyalım bari dediler sanırım.. iyi hoş güzelde bari sunucusunu değiştirip öyle koyaydınız işin içinde murat gıcığı olunca programı özlemiyoruz bile.
kim istemez ama önce sağlık.
Ciks giyimli, 21. yüzyıl iphone gençliğinin yansıması iki kendinden çok emin doktorun (yarışmacı ve joker) "şalter" kelimesinin doğru yazılışını bilemediği ve yarışmacı doktorun bin lirayla sepetlendiği yarışma, Türkiye'nin aynası. Belli ki hayatlarında iki kitap bile açıp okumamışlar.

Makyaj malzemelerine ilişkin soruya ise "yıllar içerisinde bana öğrettiler tabi eki eki" diye cevap verirken gizli gizli övünmeyi biliyordu gerçi; ama anlaşıldı ki yıllar içerisinde öğrendikleri balonmuş. Bunlar mı bizi ileriye taşıyacak doktorlar mühendisler?

Şu jokerler olmasın yarışmacıların %90'ı beş bini bile göremezler. Sorular da genelde gayet mantıklı ve çok da zor olmayan sorular.
Bazende çok absürd sorular çıkıyor.
Murat yıldırım denen tipi görünce kusma isteği getiren program. Evet.
Kenan ışık dönemi iyidi selçuk yöntem'de hakkını veriyordu. Ama şimdi tadı kalmadı pek.
murat Yıldırım'a haksızlık edildiğini düşünüyorum. ilk zamanlarda acemiydi ama şu an gayet yeterli sunuyor bence.
wed2ıt 4y4g45tygt4gt4gj4gn4ıjh4npjsovfjjxo ujnf 9uerrhfn ejıfjvddjnsdsvjıfsfnı wıfnwuf e jırfneır ejpgıeng gjpw4tıgtw ntjğhıgjtgr4gt tg4gt4erfeds .
wed2ıt 4y4g45tygt4gt4gj4gn4ıjh4npjsovfjjxo ujnf 9uerrhfn ejıfjvddjnsdsvjıfsfnı wıfnwuf e jırfneır ejpgıeng gjpw4tıgtw ntjğhıgjtgr4gt tg4gt4erfeds .
çok enteresan yarışmacıları var. şimdi kadın diyor ki ''bu soru hakkında hiçbir fikrim yok''. sonra gidiyor o soruya aniden cevap veriyor ve eleniyor.