Çok yemeyin spor yapın.
yürümek...
bademcik ameliyati olun. 10 gunde 10 kilo garanti.
(bkz: bacağı kesmek)
hiçbir diyetisyene gitmeden, internet alemine hiç dalmadan 87 kilodan 70 kiloya düşmüş biri olarak; kullandığım yöntemlerdir.
almak için tam tersini yapmanın işe yaramadığı yöntemlerdir. maalesef.
boğazını tutmak. daha ne gibi bir açıklama olabilir ki?
boğazı tutabildikten sonra alternatif yöntemlere falan gerek kalmıyor.
concertadır. Yedirmez, içermez, uyutmaz ve sigaranın dibine vurdurur.
Kilolu olmanın "anormal" olduğunu kabul ederek başlayabilirsiniz. 100 kilo kız kendimle barışığım diyor mesela. Kimi kandırıyorsun yahu? Sabahtan akşama kadar hemcinslerini süzen sen değil misin?

Kabul etmek ve harekete geçmek işin en önemli kısmı. iyi bir beslenme programı ve sporla istediğiniz vücudu alabilirsiniz.
sunu yemem bunu yemem tavuk yerim yumurta yerim kolayi birakarim falan diye baslama sakin. onerim sekersiz cay ic tuzsuz yemek ye. kola falan ic ama abartma haftada 5 litreyi gecme bence. bol su tuket haftada 2 yuzmeye ve haftada 4 kosmaya git. gunde 100x5 ip atla bi sure sonra arttir bu sayiyi. tamamdir hic gerek yok baska seye.
böyle net. incecik bir dal olmak adeta..http://www.burcmagazin.co...an-diet-yapmanin-yollari/
görsel
(bkz: yimeyi az yi).
Sabah kalkiyoruz, salona gitme imkanınız varsa kahvaltı yapmadan
-10 dakika yuruyusle ısınıyoruz,
-sonra minimum 20 dk koşmak,
-20 dk eliptik,
-20 dk cross trainer.
Toplam 500 kalori harcatiyor.
ahali şu anda size müthiş bir formül vereceğim

tabi ki hareket edip boğazınıza dur diyeceksiniz ama kilo vermenize yardımcı olarak size formülünü açıklıyorum

toz tarçın
toz zencefil
toz zerdeçal
bunları yakındaki aktardan temin edin ve hepsini karıştırdıktan sonra her akşam yatmadan önce bir çorba kaşığı yoğurda ekleyin karıştırıp yiyin

hızlı bir şekilde kilo vereceksiniz..
yeme annem, yeme gülüm.
mide ameliyatı işlerine girmeyin.

önce dahiliyeye, ardından endokrine, en sonda diyetisyene gidin.

size vereceği liste ile kesinlikle aç kalmayacaksınız. sakıncalı besinlerden uzak durduğunuzda ve her gün 1 saat yürüyüş yaptığınızda bu iş hallolur. (bkz: ben değil ben)
gerekmedikçe nefes almayın.
kes şeker un tuz
ye tam buğday
kıs boğazından
düzenli sporunu yap bol bol ter at.
Yürüme !
sadece yürümekle olmaz o iş bunu bil.
ha spor yaptım canım ben şimdi bi dilim tatlı çikolatayı hak ettim deme.
verdiğinden fazlasını alcaksın.

genel olarak sağlıklı beslen spor yap kilo vermezsen gel beni bul.
bir diyetisyene gitmek en mantıklsıı herkesin vücut yapısı farklı ne kadar yeyip ne kadar yememesi gerektiğini bilemez kimse sağlık sonuçta bu.
az yiyin az. hala işin çakallığında, kolay yol peşindesiniz şişko pezevenkler.
Alternatif denildiğine göre bir fikrimin olmadığı yöntemlerdir. Gerekli yöntemleri bildiğim halde kendim uygulayamıyorum zaten. Bence en mantıklısı boydan çekilmiş fotoğrafınızı büyütüp buzdolabına asın.
- Aşk acısı çekmek.
Kısa sürede dal gibi olursunuz yalnız hem bedenen hem de ruhen sarsıcı oluyor. Haliyle Bir anda gidiyor kilolar.

-Hareket etmek.
Bu yöntem ise Zaman alır, yorar fakat geri dönüşü uzun vadede mutlu eder.
Ağzımı aldırmak dısında başka bir çözüm yolu bulamadım. Başlığa puanım 1