bugün

bakınız veremiyeceğim ama mesela türban takıp sıkı ve dar bir kot pantolon giymek. sonra da diyorlar türkiye neden...
leopar desenli çizme.
altına eşofman, üstüne deri veya kot ceket ve elde sigara.
kezbanus.
mesela dün gördüğüm 2 şey:

1.eşofman altına giyilen topuklu ayakkabı ki ilginç olan eşofmanın dar pacalı olmasıydı.
2.dizin üstünde ve genelde kızlarımızın taytla giydigi elbise tarzı, tunik sanırım, kot pantolonla giyen kızlarımız bu gruba dahil olurlar.

uff nys uztmycm.s.s.
dolgu topuklu spor ayakkabı üzerine dar paça eşofman

tayt üzeri dar kot mini etek.
Deri Tayt. * Şaka şaka. Geyikli tayt ve uzun parlak çizmeler. *
Aslında güzel gözüken ancak bazı erkek türlerine göre abartılı ve anlamsız gözüken giyim türleridir. Diğer kızlardan farklı olarak ek bir şey giyinmezler ancak " iç güzellik önemli" tabiki.
ojesiyle uçlarını boyadığı converse.
içinde leopar deseni olan her türlü kıyafet.
Pembe ruj kaynakci gozlugu turuncu allik dudak buzen poz.diz alti etege giyilen sacma cizme uzerine ruj renginde sacma tsort bide kendini guzel sanma tribi.
Kısa kot etek, altına bilekte biten bir tayt, kısa soket çorap, bilekten bağlanan spor ayakkabı, geniş yaka kocaman t-shirt, altına farklı renkte giyilen sporcu atleti, ray ban pilot gözlük, saç uçlarında denenmiş oksijenli su nedeniyle farklı renkleri barındıran saç özelliklerini taşıyan örneklerden bir kezban giyim türüdür.

edit:adisdas, nikse, converseve, adialas, naik, hike, abidas, kuma, ashidas ve türevleri olan çakma kıyafet yada ayakkabılarda cabasıdır.
kot pantolon ve onun paçalarını içine koydukları uzun, düz tabanlı çizmeler. yok böyle iticilik.
leopar desenli deri kukuleta.
kesinlikle çıt çıtlı body'dir.
Ugg dir.
Her giydiğini çizmesinin içine sokmak.
bu aralar sentetik kürklü şapka....heryerde görüyorum mk....biri alınca diğeri de alıyo hepsini...sanki kızılay çadırında bedava dağıtmışlar gibi...
http://galeri12.uludagsoz...-giyim-turleri_579362.jpg
sanırım zıbın dedikleri şey . ismi bile iğrenç .
eşofman altına topuklu ayakkabı. ben bunu gördüm.
arka cepleri nakışlı (özellikle çiçekli) kot pantolonlar.
zevkler ve renkler tartışılmaz ancak en sık gördüklerimden biri olan, dar paça eşofmana getirelecek bir açıklama bulamıyorum.
üste gömlek alta eşofman kafaya da kep.
saçlar ev yapımı krepe altta dar paça eşofman birde çakma nike, adidas veya converse..
şu an bir tane daha gördüm 4 çizgili adidas üzerine dar hummel eşofman tabi ki kafasında da türban. aşık olmama ramak kalmıştı.