bugün

facebook profilinde resimlerinden birisi eyleme katıldığı zaman çekilmiş olan insan. altında arkadaşının "yine eylemdesin." tarzı yazısı ise ilgi çekici. tabi ki insanlar sessiz kalmamalı eğer ki haksızlık varsa ses çıkarmalı yoksa hatalar düzeltilmez. lakin neye karşı çıktığını bilmeli insan. bu kızımız "atatürk'ü seviyor musun?" sorusuna sessiz kalma hakkını kullanarak cevap vermiş ama arkadaşı "eğer başıma bir şey gelmiyecekse atatürk'ü sevmiyorum." demiştir. birini sevmek veya sevmemek hakkı herkesin vardır. lakin söz konusu insan atatürk'tür. ne yazık ki atatürk'ü siyasete alet edenler yüzünden bugün atatürkçülük kavramı tartışmalara neden olmaktadır. sen eğer ki atatürk'ü sevmiyorsan onun önderliği ve dedelerimizin kanlarıyla kurulan bu ülkede bu kızlarımız ve onları destekleyen yaşam formlarının bu vatanın topraklarında nefes almaları ne kadar doğrudur?
ruh sağlığı için facebook hesabını kapatması gereken kişi.
makyajından mıdır giyiminden midir bilinmez ama tesettür kullanımındaki amacına pek ulaşamamış görünüyor, zira üzerindekilerle katıldığı programa başı açık gelenlerden daha fazla ilgi çekiyor sanki bu abla.
meşhur olmuş kişilik(!).
(bkz: kukla)
üstsüz fotoğrafları için tıklayınız

üstsüz dediysek vücudunun en üstü! allahım sen bizi yakma yarebbim. amin.
baş örtülü diğer vatandaşlara zarar vermiş şahıs. keşke konuşmasaydı.
ezberci provakatör.
isim ve soyisimdir.kabul etmese de bizim gibi o da bir cumhuriyet cocugudur.

olmadi adini kevser hatun diye degistirmelidir.malum soyadi kanunu da kemalist devrim yapti.
facebook'ta başı açık bir kevser çakır var; o zavallıyı da bok yoluna iten kişi. millet özelden küfür edecek falan.

ayrıca iki tane anti-kevser grubu da açılmış şimdiden;

-anti kevser çakır
-kevser çakır gibi ....lar vatandaşlıktan çıkarılsın...

işi zor bu hatunun ben olsam sokağa çıkmaya tırsardım.
zekası biraz gelişmemiş, bazı şeylerin farkında olmayan şahsiyet. allah akıl fikir versin diyoruz.
yılmaz özdil tarafından aşağıdaki yazıyla kelimenin tam anlamıyla rezil-i rüsva edilmiş kanada vatandaşı.

http://www.hurriyet.com.t...;sz=34645&hid=9160759

I love Humeyni!

"Humeyni'yi seviyorum.

Atatürk'ü sevmiyorum.

Maraş'ta Fransız askerleri Nene Hatun'un başörtüsüne uzandı. Sütçü imam ilk ateşi açtı, böylelikle Kurtuluş Savaşı başladı. O dönemin sosyolojik yapısını incelerseniz, cephedeki insanlar hep Müslüman... Atatürk olmasaydı, ingilizler olsaydı, haklarım daha geniş olacaktı."

*

Böyle dedi.

*

"Türbanlı böyle dedi" demiyorum; çünkü bütün türbanlılar böyle düşünmediği gibi, böyle düşünen türbansızlar da var.

Demem şu...

*

Nene Hatun, Maraşlı değil.

Erzurumlu.

Savaştığı düşman, Fransız değil.

Rus.

Rus başörtüsüne saldırmadı.

Aziziye Tabyası'na saldırdı.

Milli mücadelenin mangal yürekli evladıdır ama, milli mücadelenin ilk kurşununu Sütçü imam sıkmadı.

Hasan Tahsin sıktı.

Maraş'ta değil, izmir'de.

Takvime bak.. Hasan Tahsin'in tetiğe basmasıyla, Sütçü imam'ın tetiğe basması arasında 6 ay var...

Sütçü imam, Fransız vurmadı.

Ermeni vurdu.

Maraş'ta düşmana ilk müdahaleyi yapan da, aslında Sütçü imam değil.

Çakmakçı Sait.

Silahı yoktu.

Yumruğuyla saldırdı.

Şehit oldu.

Maraş'ı önce kim işgal etti?

Arkadaşın ingilteresi!

Kim sesini çıkarmadı?

Arkadaşın padişah efendisi!

Kim kurtardı?

Arkadaşa daha geniş haklar tanıyacak olan ingilizlerin gemisiyle kaçan padişah efendinin idam etmek için arattığı Atatürk!

*

O dönemin sosyolojik yapısını incelerseniz, cephedeki insanların hep Müslüman olmadığını da görürsünüz...

Bizzat Ordinaryüs Profesör Mazhar Osman'ın ağlayarak okuduğu "şehit listesi"ne göre, bu toprakları ingilizler işgal etmesin diye savaşan, can veren istanbullu hekimler arasında, 140 Türk, 32 Ermeni, 25 Rum, 18 Yahudi var.

Ve, dikkatinizi çekerim, hepsine birden "şehit" demişler... Çünkü şehitlik kavramı, "o dönemin sosyolojik yapısı"na göre, dinle alakalı değil, yurtseverlikle alakalı.

*

Uzatmayayım.

Tehlike ne iran'dır, ne ingiltere...

Kara cehalettir.
hazmedilemeyecek terbiyesizlikler yapmıştır. kendisine çeki düzen vermelidir. allah böylelerini ıslah etsindir.
özgürlük yerine ingiliz sömürgesi olmayı tercih eden, kadına özgürlük veren atatürk yerine humeyni'yi seven şaşkın.
suçlu bulunursa burada kendisi hakkında övücü entry giren sözlük kullanıcılarının suçu ve suçluyu övme suçundan suçlu bulunmasına sebep olabilecek insandır.

(bkz: başıma bir şey gelmeyecekse)
türbanlı haliyle oldukça seksi gözüken, irana giderse orda yaşarsa peşinden koşanın çok olacağı taş hatun.
sadece başını örttügü için, okulundan robokop polisler tarafından yaka paca atılmış bir kızcagıza, sen neden sana bu özgürlükleri veren atatürk ü sevmiyorsun demek, nasıl bi izaha muhtac sorudur.
kurdugu cümleler gayet anlamlı ve cumhuriyetin 85.yılında yaptıgı en büyük yanlışın ne oldugunun da ifadesi gibidir. o yanlış ise, chp gibi bir partinin, kurucu olarak anılması hatasıdır, chp li olmayan milyon milyon insana yasama hakkı vermeyip, sanki bu suc atatürk ün sucu imiş gibi, atatürkçülük şöle diyor bu konuda türü izahatla, chp baskısı sanki atatürk baskısı gibi gösterilmesi ve chp nin kendi tutumunu sanki atatürk öyle emretmiş gibi yapmasıdır. atatürk sanki annesinin basındaki örtüye yasak getirmiş gibi, devrim kanunları uygulansın diyen ve kendisini ergenekon hapishanelerinde bulanlara son kez söylüyorum, devrim kanununda kadınların kıyafetleri ile ilgili yasak yoktur.
Atatürkle ilgili söylediklerinden sonra daha da edebsizce davranıp Atamıza:Malum kişi deme saygısızlığını yapan alçak bir insan.

http://islamidusunce.net/content/view/505/44/
Atatürk'ün kurduğu ülkede, "O" olmasaydı bizim göremeyeceğimiz bir televizyonda ve bir canlı yayın programında, "Hümeyni'yi seviyorum; fakat başıma birşey gelmeyecekse evet Atatürk'ü sevmiyorum." diyen <türbanlı> kız... Milyonlarca türbansız kızlarımız, bu kızdan daha vefalı çıkıp atalarına saygı göstermenin Kur'an-ı Kerim'de de yazıldığını bilip bunu uygularken; bu insanın yaptıklarına bakılırsa dini de sanırım "araplar ülkemizi satın alsın eyvallah, müslümanız elhamdülillah" diyenlerinki gibi kitaba bağlı olmayan bir din sanırım...