bugün

samsun'da gece saatlerinde gerçekleşmiş hadise.. şimdilik yüzünden yaralı olduğuna dair haberler mevcut..
S.kimde olmayan durumdur problem bu vatandaşın cinsel tercihi değil bu tercihi üzerinden prim yapıp para kazanmasıdır daha çok kazansın bu da problem değil ancak gece hayatıyla az buçuk içli dışlı olanlar bu arkadaşın sözde program yaptığı mekanlarda özellikle çalışanlara nasıl davrandığını bilir iki çizik kokainden sonra bu kerimcancık mafya tetikçisine dönüşür ve meşhur olmak adına yaltaklandığı pop starların korumalarına milleti falan dövdürür kısacası ruhu çirkin bir insanın başına gelen bir olaydır.
gerekli bir durumdur, böyle cins herifler (pardon herif dedim) türedikçe türüyor
dabancamdan tut beni yerlerde sürükle merminle acıt canımı bu benim için bir zevk, fantaazi dünyam rengarenk tetiğe bastığında vur banaaoööööaöööşpğğğ.
Doğruysa ki maalesef bu ülkede bu çok olası, bir kere daha ülkemiz insanlardan soğuma sebebi olay. hislerini, tepkisini silahla şiddetle anlatan bir ülke olmak ne kadar acı.
hayatın her alanında ruh hastaları ile birlikte yaşamak zorunda olduğumuzu gösteren şiddet olayıdır. saldıranlar ayrı öldüremedi diye iç çeken saykolar ayrı amk..
(bkz: samsun)
(bkz: yaşadığı yerden utanmak)

oğlum sahnedeki adama silah atmak ney la
Bir işi becerememişler. Vursaydınız da kurtulsaydık şundan.
cinsel tercihi yüzünden ünlü olmuş elemanın dayak yemesi. ben hiç şaşırmadım. millet böyle şeylere henüz hazır değil. bu arada şarkısı da gerçek oldu.

(bkz: vur bana)
her ne kadar itici antipatik yavşak bi tip de olsa bu şekilde bi saldırı ve dayağa gerek yoktu bence. yapılan muamele bana göre yanlış. ama üzüldüm mü, bi gram üzülmedim.
Kerimcanın 30000 dolarlık çantasında taşıdığı çifte kavrulmuş altın sarısı leblebileri saldırganların üzerine "al sana düşman, leblebi!.... Ablan snipper bebeğim! " diye hunharca çığlıklarla attığı gelen haberler arasında. Kafasına leblebi isabet eden iki magandanın durumunun kritik olduğu, bize erkek getirin diye inledikleri gelen haberler arasında.
silahlı saldırı falan yok ortada.
anlatıldığı kadar sıkı bir dayak yemiş.
sebebi nedir bilmem bu dayağın ama
bu topluma iğrenç hareket ve yaşam tarzını boca ettiği için isabet olmuş.
yavşak yavşak ağzını eğerek konuşuşan yaratık.
Vur banağğ??????
bir insanın silahlı saldırıya uğraması üzücü elbet ama kimdir bu kerimcan durmaz ? diye sormadan da edemiyorum. ne gibi bir yeteneği var ? topluma ne kazandırıyor ?
aklımda deli sorular.
ölmüştür umarım acı çeksin istemem o yüzden.
mekanda çıkan olaymış. asparagas.