bugün

akşam akşam rahatlatmıştır.

https://mobile.twitter.co...tatus/1298152892386496512
enerjisini dengeli harcayan şofördür. arada saniyelik dinlenmesi hoşuma gitti.

bu yeni neslin çoğu ağır yavşak. insanlar şimdi biraz medenileşti de fazla sesini çıkarmıyor, bunu gören bu dalyarakların da götü başı ayrı oynuyor.
oh şoför resmen gavura vurur gibi vurmuş. çocuk otobüsten indikten sonra hastaneye gidip komaya yatma işlemlerini başlatmıştır herhalde.
Bende maskesini toplu taşımada indirenlere aynı bu şoför gibi girişmek istiyorum. Uyardığım halde 5 dakika geçmeden geri indiriyorlar. Burnunu kapatmayanlara artık hele ne diyeyim. Burun kapanacak arkadaşlar, yoksa bir anlamı yok maskeyi takmanın.
T: ellerine sağlık şoförüdür. Kendi kaşınmış tüy siklet.
biraz da nereden vurduguna bagli.
artık büyüklerine daha saygılı olur. babası yaşındaki adama el kaldırıyor saygısız. bir de kız gibi vurdu amcaya.

amca da dinlene dinlene eline sağlık hihihihi
içimizin yağlarını eritmiştir. Tam istediğim gibi vurmuş valla.
Genelde kavgayı ilk yumruğu atan kazanır ama bu sefer tersi olmuş.
Şoför dayı street fighter daki gibi vurdugu zaman korumada bile götürüyor.
Yazık lan insan gibi vur.
Otobüs şoförünün, Terbiyesizlik yapan cahil gence Orantısız güç kullandığı ve öfkesine yenildiği görülüyor. Allah korusun bu genç Çocuk ölse katil olacak.

Öte yanda ilk hatalı davranan ve fitili ateşleyen de genç. maalesef toplum içerisinde nasıl davranması gerektiğini acı bir tecrübe ile öğrenmiş oldu.

Keşke hiç yaşanmasaydı ama Bu işler böyle. Her önüne gelene çatarsan birgün gelir fena halde çarpılırsın. Çünkü bazı insanlar acımasızdır. Gözünün yaşına bakmazlar. Üstelik erkeğin kavgası mezarda biter..
Kazık kadar boyu var, genç falan anlamam ben birader. Bugün evlendir yarın çocuğu olur.

O sopayı dibine kadar hak etmiş. Buradaki genç nüfus ağırlıkta olduğundan genç denen herife empati yapan
Çok. Şöyle de bir durum var; Otobüs şoförü bir yakınınız olsa gider üzerine bir sopa da siz atarsınız o gence. Neresi gençse kazık kadar adam.
antidepresan etkisi yaratan videolar listeme üçüncü sıradan girmiştir. hele sonunda genci naif bir şekilde araçtan indirmesi dayıya on puan vermeme sebep oldu. aşırı güzel dövdün.
son raddede kıçına tekme vurup araçtan öyle atacak dedim ama iki medeni insan gibi indiler araçtan. (bkz: make up sex)
dayı sen nasıl bir insansın?

genç vururken dayı büyük sabırla sıranın kendisine gelmesini bekliyor.

ahahah çok iyi video, her gün 1-2 doz.
Laftan anlamayanın hakkı kötektir’in hayat bulmuş halidir.
Bahse VARIM çocuk altına işemiştir.
gencin suratı lastikten herhalde la o kadar yumruğu yedikten sonra sen nasıl ayakta duruyon olm *

neyse dayak yemek de bir meziyettir . en azından, efendi efendi sopasını yemiş attığı üç yumruktan sonra *
of sabah sabah çok iyi gelen, gözeneklerimi açan şoför
önce +18 dövdü, sonra kolundan tutup nazikçe indirdi. canım yha, ne tatlı ne düşünceli şoförler var değil mi?

o değil de çocuk travma geçirmiş hatta ölmüş olabilir. yaşaması mucize. o derece korkunç darbe aldı.

ulan it niye vuruyorsun şoföre? böyleleri itlik yapınca karşılık vermek zorunda kalırsın, elinde kalır da, böyle salakları adamdan sayarlar bir hiç uğruna yatarsın yıllarca. iki ucu boklu değnek gibi.

en iyisi o değneğin ortasını tutmak. 2 tokat da siz atın tırssın pezemenk.
2 şer saniyelik dinlenme periyotları ile dinlenerek dövmüş başarılı.
Yalnız Hacı dayı yumrukları omuzdan cikartiyor çok sağlam yani tebrikler ...

Hats off for Hacı emmi...
yazık lan. ben çocuğa acıdım. kendini bilmez saygısızın biri ama, haddini bildirmenin bedeli bu olmamalıydı. en azından bu kadar feci dayak atılmamalıydı kısasa kısas iki tane yumruk yeterdi. çok üzüldüm çocuğa.
Kimse yaşını cahilliği mazeret etmesin biz de genciz biz de çocuktuk.Birinden dayak yemesi gerekiyormuş.Bundan sonra her önüne gelene horozluk taslamaz.Umarım.
Yumruk atanı, sıçanı ve abazanı ile sayenizde köy kahvesi tadındaki gündemden bugün de utandım.

Ulan kaç gündür tutkunu olduğu müziği bırakmak zorunda kalan bir arkadaşıma teselli için birşeyler yazacağım. Ona zaman ayırmak yerine buraya goygoy duzeltmeye geliyorum. Kabahat bende.