çayı kupa bardakta içerim. kupa kirliyse kupayı yıkarım öyle içerim. ama kupadan içerim.

he bir de boşa yanan elektrik görünce dellenirim.
Bazen Kapı koluna bile bağıracak şiddet uygulayacak kıvama geliyorum.
inadım yüzünden ölüme bile giderim.
insanların öksürük kokusu beni rahatsız eder o ortamda rahat nefes alamam.
Bulunduğum ortama göre kişiliğimi ortaya çıkarır veya gizlerim.
Fal baktığımda tamamen uydururum ama gerçek çıkar.

Gibi gibi. ilginç tuhaf ne varsa mevcut bulundurmaktayız.
Bi seye taktigim zaman onu oyle bir buyuturum ki..
dudaaam kalın.
renkli gözlü insanlarla uzun süre göz teması kuramıyorum. hele ki açık mavi, açık yeşil renkli gözlere sahip insanlarla 3-5 saniyeyi geçmiyor. gözlerimi bi kaçırıp tekrar odak kurmaya çalışıyorum. psikolojik mi lan bu?
Kimselerin bilmediği bir diyarda kimselerin tanımadığı insanlarla yaşıyorum.
Kalabalıklar arasında yalnız kalabiliyorum.
Bugüne kadar henüz bir kadına “seni seviyorum” diyemedim. Aşkımdan öldüğüm geberdiğim oldu, uğruna onlarca şiir yazdım, alkolik oldum neredeyse, hatta kafama silah dayadım onun uğruna ama yinede sevdiğimi söyleyemedim hiç.
Sezgilerim, başka bir insana nazaran daha kuvvetlidir.
çorapsız yaşayamam, başkasının ayağını görmekten nefret ederim.

sırtımda çok pis bir tikim var sırtıma asla kimse izin istemeden dokunamaz.
Yemek yerken mutlu oluyorum.
peynir altı suyunu çok severim.
meme severim.
Genellikle hayal dünyasında yaşarım.
Asosyelin dibiyim...
Her gün mutlaka uluslararası hava trafiğini, hani haritada uçakları hareket halinde gösteren var ya onu, nasa'nın canlı yayınını ve şu anda uzayda kaç kişi var uygulamasını izlerim. Faydası olduğundan mı? Yoo seviyorum sadece.
Kafamda kurduğum senaryolara inanır, etrafımdakiler bana kumpas kuruyormuş gibi hissederim. Daha kötüsünü söyleyeyim mi? Pek fazla yanıldığım da söylenemez bu zamana kadar. Demekki, kafamda kurduğum senaryolar, 6. Hissimin bana bir lütfu.
Nerede kedi bulsam tutup eve sokmaya çalışıyorum.
Aşırı gereksiz bir ezber yeteneğim var. Ürünlerin barkodları, gereksiz tarihler, çoğu yerin müşteri hizmetleri numarası, ailenin tc numaraları...
saçlarımın ıslak kalmasından veya ıslak kıyafet giymekten nefret ediyorum. göğüs dekolteli kıyafetlerden de.
boşver.
neşem yerindeyse ve karşımdaki kişi ile çok yakınsam kurduğum her cümleyi şarkı sözü gibi ritmik söylüyorum veya anlatacağım şeyden doğaçlama şarkı uyduruyorum. *
Televizyonu hep show TVden kapatirim
Gazeteleri sıra ile okurum.
14 yıldır aynı oyuncak ayıyla uyuyorum. yanımda olmazsa ya huzursuz oluyorum ya da kabus görüyorum.

yıkadığım zamanlar zulümdür mesela.
Bana birisi en sevdiğin yemek, yapmaktan hoşlandığın şey ne diye sorduğunda cevap verecek bir şey bulamıyorum nedense.