Yazarların kendileri ile sevgili olup olmayacaklarını belirtmesidir.

Ben olurdum, benden iyisini mi bulacağım.
amıma bile koyarım.
Kendimle takılırdım ama sevgili olmazdım. Sınav zamanı not falan sorardım. Yalnızca çıkar ilişkilerine varım.
Çelik gibi sinir lazım. Ben yapamazdim.
olurum sanırım. korkak utangaç filan ama bırakmaz, satmaz görev bilir, değerlere bağlı düşünceli olabilir bilemiyorum.
olurdum yabanciya gitmesin.
Gay miyiz ulan biz it dedirten başlıktır.

Olmazdım. Net.
olmazdım. Bir insan herşeyin olumsuzunu mu düşünür.
olmazdım canım . ben benim gibi bir çıkarcıyla sevgili mi olurum. yarın nikah masasında bırakır kaçarım.
Sadık ve iyi huylu biri olduğum için olabilirdim aslında ama bir de kuruntulu ve aşırı kıskanç yönüm var bunları görünce de hemen kendimi terk ederdim.
Adım adım şizofreniye...
(img:#1065316)
"ah ben beni sikem, kendimi sikem"

(bkz: küfürbaz haydo)
ben olmam zira 31 olsam çekilmem.
tabi ki olurdum çünkü canım ben.
tabi ki. daha iyisini mi bulacağım.
Olurdum ama çok sıkı bir ilişki kurmazdım .
olurdum. eşine sadık ,güvenilir koruyuculuk vasfı çok üst düzey adamım.
Zor biriyim o yüzden olmazdim heralde.
Çok samimi bir cevap vereceğim. Olurdum. Gözü kapalı güvenilecek insanım. Bu devirde güven önemliyse.
Şimdi ben bir erkeğim kız psikolojisi ile düşünemem bir de işin sonunda sekste olabilir.yani ne olcam,gider mis gibi lezbiyen olur kızlarla makaslaşırdım.
Ciddi düşünürdüm kendimle.
Olmazdim. Eger benden bir tane daha oldugunu dusunup oyle cevaplamam gerekiyorsa,herkesin eksik yanlari var ve kendimle bunlari dolduramam. Cunku karsimdaki de eksikleriyle fazlasiyla ben olurdu ve bu duzensizlik getirirdi. Ask tanimsizdir evet ama iki insanin birbirini tamamlamasindan gecer. Kendimle bu olmazdi. Bir elmanin iki yarisi,tencere kapak misali yani.
Hemen nikahı basardım diyeceğim soru.
kırk tane kukum olsa birini vermezdim.
Kendimi kendim kadar anlayabilecek biri olsam kesinlikle olurdum.