bugün

Kesinlikle inatçı oluşum. Kafama bir kez koyduğum şeyi ne olursa olsun onu yapıyor oluşum. Hoş, bu iyi bir şey olarak da değerlendirilebilir.
"Kendimde neyi beğeniyorum ki?" diye sorgulatan başlık.
çok detaycı olmam(bazen aşırıya kaçıyor).Bir de uykumun çok ağır olması
ben beni olduğum gibi seviyorum.

en sevmediğim özelliğim hep kendime yalan söylememdir...
Dengesiz, kararsız ve rahatsız edici bir oranda sorumsuzum.
Sesim kötü olduğu halde ısrarla şarkı söyleme isteğim.
Herşeyden herkesten çok çabuk sıkılıp nefret edebiliyorum tam tersi direkte çok sevebiliyorum.
Fazla duygusal olmam.
Sürekli kendimi yermem. Gereksiz bir şekilde sürekli olarak kendimle ilgili kötü eleştiri yapıyorum.
Burnumun patlıcanı kıskanarak onun gibi olmaya çalışması.
Ortamda gözüme batan biri ya da bir şey varsa buga girmiş gibi takılı kalıyorum, daha sonra o şeyle alakalı ne varsa sinirleniyorum elimde olmadan. Böyle yaşamak çok zor arkadaşlar benim gibi olmayın*
Genel olarakta çabuk sinirlenen biriyim, ama sabır konusunda iyiyimdir oradan kurtarıyorum*
Çok kolay ağlamak.
Çok aşırı gereksiz espri yaparım. Ayrıca güzel konuşamam. En basitinden ilk cümlede anlatım bozukluğu var. Belki de yoktur, onu bile bilmiyorum.
bazen şerefsizlik yapabiliyorum.
tembellik...

şöyle çalışkan bir kızla evlenicem ki bana da enerji versin ve hep dinç kalayım...

edit. siz artı oy verdiyseniz kesinlikle erotik şeyler aklınıza gelmiştir net.. demek istediğim hareketli enerjik biriyle evlenmek.. pozitif yani, anladınız mı serseriler..
Mal olmam.
Herkese inanıyor olmam.
Kırmak istemediğim için Hayır diyemeyip reddedemem.
Bazen çok alıngan olmam.
Olumsuz düşünmek. (Herkes olumlu yerlerine bakarken ben olumsuzları düşünürüm).
Kendimi huzursuz edecek bir olay bulmam.

Bir değil çokça yazdım.
Fazla iyi niyetliyim sanırım, öyle söylüyorlar.
Geç sinirlenmem ama bu iyi tabiki asıl benim sevmediğim olay sinirlenince geri çekilmemem. iki defa sinirlendim hayatta biri ortaokulda ikincisi lise de. Sırayı kaldırıp çakacaktım çocuğun üzerine. Şiddete kesinlikle karşıyım ama olunca da oluyor işte. Kör şeytan.
Cok karamsar olmam.
Bardagın dolu tarafını asla goremiyorum hatta cogu zaman bardagı bile goremiyorum.
Her seyde once olumsuz secenegi dusunur kendimi ona hazırlarım.
Sonuc olumlu olursa ne ala , olmazsa da zaten boyle olacagını biliyordum der uzulmem.
Affedici olmam ve bu yuzden karșı cinsten çok darbe yedim yazsam Roman olur.
merhametim yok hiçbir şeye karşı.
Grim yok siyahtır yada beyaz birde kinciyim o kadarda unutkanken canımı yakanları asla unutmuyorum. En kötüsüde ne biliyormusunuz bu hisler beni ben yapıyor.
bu kadar özensiz, sıkıcı ve düşük kalite bir yere zaman ayırmak.
Çok açık sözlüyüm, burnum boktan çıkmıyor.
Çok içiyorum Amk ya!