bugün

arkadaşlar gelin bir şey anlatacağım.üçleme serisinin son halkası. önceki ikisini aynı başlıkta okuyabilirsiniz. yıl 2004-05 . benim üniversite dönemim.daha yeni kazanmışım üniversiteyi. daha on yedi yaşında bir çocuktum. dokuz eylül üniversitesi 2. sınıftan bir bayanla tanışmıştım. daha öncekilerinin aksine çok vasat bir bayandı.ilk deneyimlerde ne olursa olsun görüşü hakim. bornova öğrenci yurdunun arkasında kipa diye bir süper market vardı. onun bahçesinde bankta oturuyorduk. biraz sohbet derken birden öpüşmeye başladık. deneyimsiziz tabi. biz öpüşmeyi dudak dudağa değer diye öğrendik ama bu kız bildiğin dilini ağzıma sokarak öpüşmeye başladı. bizde gördüğümüz kadar taklit ettik tabi. öpüşme falan derken, kipa ile yurdun arka tarafından mevlana mahallesine giden bir yol var. bir taraf yurt arkası öbür tarafı zeytinlik olan stabilize yol. oradan bir insanın geçmesi çok nadir. genelde boş olan bir yol. bana orayı gösterdi. orası nereye gidiyor dedi. izah ettim. hadi yürüyelim dedi. biraz yürüdükten sonra yolun kenarına kaldırıma oturduk. yurdun surlarını arkamıza aldık. sonra biraz daha öpüşme tabi. elini göğüslerine attım. hatta dışarı çıkartıp emmeye de başladım. yaklaşık iki saat yaptığımız bu idi. öpüşme ve göğüs. dışarıdasın zaten. ancak bu kadarı oluyor. kızın gitmeye yakın bize de gel. yemek yeriz. ne seviyorsun onu hazırlıyım sana gibisinden sohbet etmeye başladık. ben yurtta kalıyordum o zamanlar. kendisi de buca'da kalıyordu. tabi sonra bir hafta sonu için randevulaştık. onu kipa durağına bıraktım. yurduma gittim. 31 imi çektim, duşumu aldım, uyudum. bir mesaj sesiyle uyandım sonra. romantik sevgi dolu bir mesaj beklerken gördüğüm şey beni hayal kırıklığına uğratmıştı. o zamanlarda bende nokia 1100 vardı. noktalama işaretlerinden şekiller yapılıyordu o telefonlarla. mesajda bir ayıcık. mesaja tıkladıkça gözüküyor. bir arabanın üstünde. tıkladıkça gözüküyor ve resmin bütünü ise bir arabanın üzerinde bir ayı ve el sallıyor. durumu az buçuk anladım ama anlam da veremedim. mesaj attım. izah istedim. bana biz hiç tanışmadık, beni tanımıyorsun bende seni tanımıyorum. tek günlüktü. bitti. bir daha beni arama yazdı. sinirlendim ama daha da çok şoka uğradım. anlamsız idi. aradım açmadı. bir daha bir daha derken açtı ve bu sefer bunları yüzüme karşı söyledi. ondan sonra hiç konuşmadık. bu başıma gelen ilk durumdu. ne kadar ders alacağım da deseniz on yedisinde de otuzunda da durum çok değişmiyor. illa ki bir şekilde düşüyorsunuz bu duruma. teşekkürler.
Yalnızca histen ibaret değildir. Genelde kullanılmışsınızdır. insanlar çıkar elde etmedikleri davalarda sesini çıkarmaz.
Beta erkek hezeyanı, kızı otobüs durağına götürmek yerine önemsemeyip duşa girip keyfine baksaydın, o kız kendiliğinden fuckbuddy olmak isterdi.
Onun yanında Sanırım yeteri kadar tatmin olmadı kız, bir kızı yeteri kadar güzel inletebilirsen istediğin her şeyi yaptırırsın ona, sendeki o gücü bilmeli kadın.

Duygusallığa gerek yok seks işlerinde, nasıl hayvanlar gibi becermek istiyorsanız, kadınlar da hayvanlar gibi becerilmek istiyor.
daha bunun üçüncüsünü mü dinleyeceğiz ammına koyuyum diyen sayın sözlük yazarları, tabi dinleyeceksiniz lan ben yazıyorum uzun uzun, sizde dinleyeceksiniz ibneler.
ayrıntı versene piç diye mesaj atan sayın sözlük yazarları ise ayrıntı vermem çok ayıp, utanırım ammına koyuyum.
sözlükteki başlıkla alakalı olsun diye de eğer ayrıntı anlatırsam kullanılmış hissederim. çünkü o sıra eliniz nerede bilemem.
Hayır diyemeyen insanların sık sık karşılaştığı durumdur. Buna müsade etmeyeceğim artık der ve yine aynı duruma düşer.
arkadaşlar gelin bir şey anlatacağım. üç etaptan oluşan ve beni duruma sokan olaylar zincirini kronolojik şekilde yazmaya başlamıştım. ilki girilerde görülmektedir. bu ikincisi. üniversite iki ya da üçüncü sınıftaydım. tam hatırlamıyorum. bornova merkezde ikamet ediyordum. bizim evi kiralarken salonu klimalıydı. şu hani pencerenin bir kısmını keserek yerleştirilen esi tip klimalardan. çoğu ayarladığım hatunu bu bahane ile eve atıyordum. dışarısı çok sıcak gel bizde torualım. hem klimada var diye. bilmem nedendir ama işe yaramışlığı çoktur.halbuki zaten klimasız mekan mı var ki? neyse. izmirli güzel bir hatunla tanışmıştım. boyu 180 cm lerinde bakımlı, şık bir bayan. benden o zamanlar 3 4 yaş küçüktü. onu bornova metrodan aldım. düşüncemiz küçük parkta herhangi bir mekanda oturmaktı. mayıs- haziran dönemleriydi ve hava çok sıcaktı. minicik bir etek ve üstünde askılı bir elbise vardı. asla unutmam. yürürken küçük parka her zamanki teklifi mi ettim. bize geçelim. film falan izleriz. hem klimada var. hava çok sıcak diye. bu giriyi "beraber bize gidelim hem film izleriz" başlığına yazabilirdim ama kombinasyon bozulurdu ve buraya yazmanın daha doğru olduğunu düşündüm. neyse hatun teklifimi kabul etti ve oradan ta bornova merkeze doğru yürümeye başladık. eve geçtik. klima salondaydı. arkadaşlarım içerde rahatsız olmayalım deyip odama geçirdim. odamda yatağımın yanı sıra bir tanede çek yat mevcuttu. oturduk oraya. öne bir sehpa koyup laptopu yerleştirdik ve arşivden şu an aklıma gelmeyen bir film açmıştım.benim gözlerim ekrandan çok bacaklarındaydı hatunun. dediğim gibi hem çok seksi hem çok güzel bir bayandı. yanına tam sokuldum ve bacaklarına uzandım. tepki ölçüyordum ama tık yoktu. bir adım ödeye taşıyıp elimi etek altına götürdüm. yine tepki yoktu. sonra elim kilodunun oraya kadar bacaklarını okşarken yetişti. sonra yüz yüze geldik. o da arzuluydu. başladık sevişmeye. ayrıntılara girmeden 3- 4 kez yapmıştık. genciz tabi o zamanlar. çıkıyor o kadar. neyse saat 6 gibi onu otobüs durağına bıraktım. o kadar hoşuma gitmişti ki bu kızla bir kerecik yetmez. hatta sevgili bile ayağı olur. inanın çok güzeldi. otobüsü durağa yaklaştığında öptüm onu ve görüşürüz dedim. o da gülerek gerek yok buna dedi. nasıl yani dedim. şaşırmıştım. tamam dedi yeter görüştük ve bitti dedi. otobüse bindi kent kartını bastı gitti. içimdan şaka gibi dedim. bunda bir aksilik olmalı. akşamı aradım. telefonumu açmadı. bir kaç gün sonrada facebooktan silindiğimi gördüm ve bir daha aradığımda numara düşmüyordu. anladım ki engellenmiştim. resmen kız beni sikti attı sayın sözlük yazarları. bir kaç günlük şoktan sonra kendime geldim. gençken çok siklemiyorsunuz. teşekkürler.
Sona doğru olay cucold a doğru gidecek zannettiğim türk filmi ...
arkadaşlar gelin bir şey anlatacağım.her halde yaklaşık bir iki yıl önceydi. liseden tanıdığım bir bayan arkadaşım ile iletişime girdik. yani sanal ortamda arkadaştık yıllardır ama biliyorsunuz ki öyle laf olsun diye. yıllarca durur ama boştur. birden bire mesaj atmasına şaşırdım. neyse lise yıllarından muhabbet falan. evliydi kendisi. sorunlarından falan bahsetti kısa keserek boşandığını söyledi. olabilir insanlık hali işte. muhabbet çok uzun sürdü. kesintisiz kabaca öğle dönemine denk gelmişti ve ufak tefek işler dışında sohbete hiç ara vermemiştik. sohbeti de hoş bir bayan arkadaştı kendisi. lise döneminden de öyle idi. neyse kendisini ismini vermeyeceğim bir üniversitede yardımcı doçentti kendisi. gerçi şimdi o da kalmadı. doçent mi oldu ne oldu bilmiyorum daha sonrasında hiç konuşmamıştık. neyse devam etmek gerekirse akşamına kadar sürdü sohbet. izinli olduğunu ve atil için buraya geldiğini söyledi. görüşelim bir şeyler içelim dedim. bir puba gittik. bir kaç kadeh viskiden sonra biraz dert anlatmalar biraz ağlamalar falan oldu. tabi bende çevreden bana bakan gözlere bakıyorum. biraz da utandım. sanki ben bir bayanı ağlatıyor muşum gibi utandım. bize gidelim mi dedim. olur dedi. neyse gittik bize, kıvılcım çıktı bir şekilde . başladık sevişmeye. iki sevişme arasında yatakta sohbet ederken sana bir konuda yalan söyledim dedi. nedir bu yalan dedim. daha ben boşanmadım hala evliyim dedi. şok oldum. sen ne saçmalıyorsun dedim. eşinin onu bir kaç kere aldattığından, bunu farkına vardığından ama boşanmaya cesaret edemediğinden bahsetti. bende onu aldatarak onu cezalandırdım gibisinden getirdi muhabbeti. çok utandım o sıra. kendimden utandım. kızdım bağırdım ona. yapma dedi zaten kötüyüm dedi. yapıştı tekrar dudaklarıma. ikinciyi de yaptık neyse. evine bıraktım kibar bir adam olarak. sonra onu tüm platformlardan sildim. telefonunu da yasakladım. kendimi resmen kullanılmış hissedip kendime gelmem baya zaman aldı. bazı arkadaşlar daha ne istiyorsun oh diyebilir ama öyle düşünmeyin. bu duyguyu yaşamak çok kötü bir şey. erkek, kadın farketmiyormuş.
Bazen olsada aman diyip sanki senden başka kullanılan insan yok diyip kendimi sakinleştiriyorum ama geçiyor mu hayır lanet bi duygudur kendisi.
Dolmuşta arkanızda oturan kimsenin ücretini uzatmanı istemesi.
düzenli olarak benim de başıma gelen şey.
insana kendini çok garip hissettirir, kabullenmekte zorlanırsın ilk önce. sen iyi kalplisin ile hayır sen geri zekalısın arasında ikilemler yaşatır, doğru cevabı bilemezsin.
ben böyle durumlarda kendimi iett otobüsüne benzetiyorum bazen, evet biraz garip ama teşbihte hata olmaz derler. sanki adam\kadın geldi,bana akbili bastı ben onu gideceği yere kadar getirdim ve indi.
insanları kullanan insanların bakış açısı da bu bence. nasıl ki bindiğimiz otobüsü terketmiş,kullanmış gibi hissetmiyoruz onlarda aynı şekilde kullanıp bıraktıkları insanlara öyle bakıyor.
siktir edin,bize bi şey olmasın. bırakın kendilerini karda saysınlar. küçük dünyanın,küçük hesapların küçük insanları onlar.
öğrenci halimle benimdir

bütün ödevleri bana yıkıp dısarıda geziyorlar

bundan sonra herşey parayla.
muhtemelen muslera'nın an itibariyle yaşadığı duygular silsilesi.
bütün sarışın kızlar beni tek gecelik olarak kullanabilirler. izin veriyorum.
görsel
Evet lan, kirlettiniz beni ama bir yandan da sizi suçlayamam. Beni kullanmanıza izin verdim çünkü.
işteşlik içerdir. kimin kullanıldığı hiç bilinmez. bilinmesi önemsizdir.
(bkz: Şerefsiz eski sevgili)
herşeyden çok koyandır.
Sevgiliden ayrıldıktan sonra hissedilen duygu.
5 zenci saldırmış gibi hissetmekten iyidir.
Insanin hissedip hissedebilecegi en berbat seydir. Layikiyla hissettirdi sagolsun.
adamin azina sican histir.
prezervatifi anlamaktır. bir empati daha kurmaktır.
(bkz: mendil)

Umursamaz insanlarla iletişim kuran ya da ilişki yaşayan insanlarda görülür.

Çıkarcı insanlarla olan kişinin başına gelir.