kendini kullanılmış hissetmek

arkadaşlar gelin bir şey anlatacağım. üç etaptan oluşan ve beni duruma sokan olaylar zincirini kronolojik şekilde yazmaya başlamıştım. ilki girilerde görülmektedir. bu ikincisi. üniversite iki ya da üçüncü sınıftaydım. tam hatırlamıyorum. bornova merkezde ikamet ediyordum. bizim evi kiralarken salonu klimalıydı. şu hani pencerenin bir kısmını keserek yerleştirilen esi tip klimalardan. çoğu ayarladığım hatunu bu bahane ile eve atıyordum. dışarısı çok sıcak gel bizde torualım. hem klimada var diye. bilmem nedendir ama işe yaramışlığı çoktur.halbuki zaten klimasız mekan mı var ki? neyse. izmirli güzel bir hatunla tanışmıştım. boyu 180 cm lerinde bakımlı, şık bir bayan. benden o zamanlar 3 4 yaş küçüktü. onu bornova metrodan aldım. düşüncemiz küçük parkta herhangi bir mekanda oturmaktı. mayıs- haziran dönemleriydi ve hava çok sıcaktı. minicik bir etek ve üstünde askılı bir elbise vardı. asla unutmam. yürürken küçük parka her zamanki teklifi mi ettim. bize geçelim. film falan izleriz. hem klimada var. hava çok sıcak diye. bu giriyi "beraber bize gidelim hem film izleriz" başlığına yazabilirdim ama kombinasyon bozulurdu ve buraya yazmanın daha doğru olduğunu düşündüm. neyse hatun teklifimi kabul etti ve oradan ta bornova merkeze doğru yürümeye başladık. eve geçtik. klima salondaydı. arkadaşlarım içerde rahatsız olmayalım deyip odama geçirdim. odamda yatağımın yanı sıra bir tanede çek yat mevcuttu. oturduk oraya. öne bir sehpa koyup laptopu yerleştirdik ve arşivden şu an aklıma gelmeyen bir film açmıştım.benim gözlerim ekrandan çok bacaklarındaydı hatunun. dediğim gibi hem çok seksi hem çok güzel bir bayandı. yanına tam sokuldum ve bacaklarına uzandım. tepki ölçüyordum ama tık yoktu. bir adım ödeye taşıyıp elimi etek altına götürdüm. yine tepki yoktu. sonra elim kilodunun oraya kadar bacaklarını okşarken yetişti. sonra yüz yüze geldik. o da arzuluydu. başladık sevişmeye. ayrıntılara girmeden 3- 4 kez yapmıştık. genciz tabi o zamanlar. çıkıyor o kadar. neyse saat 6 gibi onu otobüs durağına bıraktım. o kadar hoşuma gitmişti ki bu kızla bir kerecik yetmez. hatta sevgili bile ayağı olur. inanın çok güzeldi. otobüsü durağa yaklaştığında öptüm onu ve görüşürüz dedim. o da gülerek gerek yok buna dedi. nasıl yani dedim. şaşırmıştım. tamam dedi yeter görüştük ve bitti dedi. otobüse bindi kent kartını bastı gitti. içimdan şaka gibi dedim. bunda bir aksilik olmalı. akşamı aradım. telefonumu açmadı. bir kaç gün sonrada facebooktan silindiğimi gördüm ve bir daha aradığımda numara düşmüyordu. anladım ki engellenmiştim. resmen kız beni sikti attı sayın sözlük yazarları. bir kaç günlük şoktan sonra kendime geldim. gençken çok siklemiyorsunuz. teşekkürler.