bugün

biraz sadist biraz faşist birazcıkta ırkçıyım. onun haricinde perdelerimi kaldırdığımda kedi gibi bir insanım.
yaratığım ama ne tür yaratık olduğumu hala araştırıyorlar.
(bkz: Anlatamam görmen lazım).

Not: güzel şarkıdır bu arada.
Sıradan bir insanım.

Fakat bu monotonluktan sıkılmıyor değilim.
çok sinir olduğum bir istek bu. durup dururken kendimi anlatmak bana hoş gelmiyor. "neyi merak ediyorsan sor," denebilir.

bunun üzerine de "en belirgin özelliklerin nelerdir?" gibi daha da aptal bir soru gelirse, o ortamdan hemen uzaklaşmanız gerektiğinin bir işaretidir bu. bir insan kendisini tanımlayacak özellikleri niye listelesin? bunu anlamıyorum. bu soruya, "bilmem hiç düşünmedim..." derseniz, karşılığında, kendini tanımayan kişi yaftası yemeniz bile mümkün. "insanın en belirgin karakter özelliğini bilmesi önemlidir" bile derler, ahkâm keserler böyle.

kısa bir "sana ne" ile de savuşturulabilir bu gerginlik yaratan zırvalıklar. en iyisi o
görsel
Eğlenceli biriyim. Espiriliyim, tek tük geçiniyorum, okuyorum. Tek sorun akademik kariyer gözümü çok kör etti. 3 senedir ne duygu ne başka bir şey bıraktı. Sırf başarı uğruna çoğu insanı unuttum hayatımdan çıkarttım ilişki hayatından koptum. Boş zamanlarımda sadece enstrüman çalıp müzik dinleyen biri oldum. Onun harici hep çalışmakla geçiyor. Kafayı sıyırmazsam güzel.