bugün

ismini çok beğeniyorum, şu aralar da pek gündemde.
Oo başvurular başlamış mı amk. Neyini beğenmediniz adam açık açık belki meme emerim umuduyla Meriç olmak istemiş.

Ben de listeye halaybaşı olarak dahil olmak istiyorum.
fazla üzerine gidilen yazardır...
hatta işi hakarete küfre kadar vardıranlar olmuş.

abi sizin olayınızı hiç anlamıyorum ben...
kadın yazarlara karşı niye bu kadar kinlisiniz?
ne yaşamış olabilirsiniz?
veya ne yaşamamış olabilirsiniz?

dün ben bu hanım kardeşime şaka yollu laf söylerken sözlükte kız bırakmadın, hepsi senin yüzünden kaçıyor diye bizi linçleyen tayfa bugün kıza ağır hakaret eder olmuş.

topaç gibi adamlarsınız...
Yabancı kadının neyi denemesi gerektiğini anlayamamışlara bir açıklama yapması gereken kadınbayan.
olm şu güzel kızı üzmeyin. ne kıskançsınız lan
Kadin kendini öyle övdü ki ben bile merak ettim.
şunu benim nik6 yazan yazar. (#45025601)

aklınca benle ilgili tezekle dalga geçmiş bilmediği o tezekler köyde ekmek yapmaktan tut kışın ısınmaya kadar insanlar istifade ediyor... babasının verdiği üç beş kuruş parayla bu yaşına kadar gelmiş sanal aleme belki koca bulurum umuduyla demir atmıştır. sen ve senin zihniyetinde olan kadın kızlara allah koca nasip eylemez 40 yaşınıza kadar onunla bununla çıkar final olarak 50 veya 55 yaş aralığında kıllı göbekli bi erkekle imza atmak zorunda kalırsınız. gerçekten çok yazık..
olum yanlış nicakltına giriyoz hiç uyarmıyonuz.

atakum panorama evleri
https://maps.app.goo.gl/fj2fp371zxpjsqdh7

buyrun. gece yarısı havuza girersiniz müdürünle siz sevişirken ben izlerim cuckold yaparız. vuhuuu. ayrıca nasıl seviştiğini merak ettiğim biri.
Bir haltlar yeyip çaylak olan, sonra nickinin altında ağlayan yazar.
Çaylak kuşum.

Come back pliss.
Sevdiğim bir yazar, eğlence kaynağım.
uzun süredir entari girmiyordum..
nickaltında her daim çok seviyeli tartışmaların yaşandığı bir yazar...

abbov bir bakayım dedim ortalık birbirine girmiş ya la...

ben şakasına kütük bacaklı, çirkin filan diyordum sonra barıştık tabi..

ama adamlar çok ağır hakaretler etmişler.. kan gövdeyi götürmüş ve o entariler hala daha kızın nickaltında durmakta...

üzücü tabi...
ben şahsen böyle şeyleri görünce üzülüyorum...
yapmayın abi ya..
lütfen kavga etmeyin..
Mastor niye çaylak olmadı o da yarak arıyor dedi hakaret etti ben kavganın iki tarafında çaylak olarak sonlananını severim.
(bkz: güler misin ağlar mısın)... tam öyle bir durum.
Mastor a haddini bildirdiği için saniyesinde 10 gün çaylak yapılan
Ama kendisine küfür edildiğinde kimseye bir şey olmayan yazar.

Tez vakitte gelesan kızçem.
Memeleri pembe mi değil mi çok merak ediyorum pembe olması lazım.
bomonti sevdalısı, şort giymeyi seven, entrylerinde zaman zaman küfür eden ve penis yalamayı sevdiğini iddia eden sevimli dişi yazar.
Meme atmasini bekleyen bir kitle var.
görsel
Hayırlı olsun.
hayırlı olsun. yenge ve enişte. hayrınıza kan tutan kasap'ı ilişkiye üçüncü kişi olarak dahil eder misiniz? her iki şekilde de ayak uydurur. kim yoksa onun yerini alır. bunun libido sözlüğü aşıyor, sizi anca keser. selam ve meme ile.
Oooo hayırlı ossun genşler.
yeni milli yengemiz.
Şu kıza laf atanı sikerim. Artık yengeniz sayılıyor. Buluştuk tanıştık anlaştık.

Hiç beklemiyordum. ilk başta kezo diyordum ama gerek sohbeti gerekse seksiliği ile biraz aklımı çeldi *

Mutluyum *
görsel
beni niye çağırmadınız kavgaya?

Edit: herkese 200 beğeni gelmiş benimki fakir entirisi gibi.