bugün

nadir bulunan erkektir ama makbul erkektir de bir yerde.
aşık memo tadında ortalarda dolaşan adamdır.tek yareni elleridir.
(bkz: memo tembelçizer)
(bkz: uykusuz)
(bkz: aşık memo)
afedersiniz ama biraz saftır. şimdi ki kızlar kucaktan kucağa hoplarken sen bekle kardeş. evet.
Eşinin günahı neydi diye sorarlar o erkeke.
Karşıda 7.katta 3 hatun iki erkek var.
Erkekler belli ortam çocuğu; kanki bu yaz alaçatı yapalım mı yha.
Kızlar çok alem..
Normalde 3 kız kalıyorlar. Yaz okulu münasebetiyle burdalar. O iki erkekle aksama kadar göğüs avucta, tasak avucta şakalaşıyorlar. Tam masamın karşısında balkon kapısı var evin içi net. Bazen kucağa oturan bile oluyor.

Lakin asıl mesele gecen gün dikkatimi çekti. Hatunlardan ikisinin sevgilisi var. iki gün önce kucakta oturan hatun dün sevgilisiyle konuşuyordu, özledim diye ağlıyordu. O günün aksami aynı terane devam.

Yazık demiyoruz, bize ne amk.
candır. saygı duyulası erkektir.
muhtemelen görücü usulü evlenecek olan pek de girişken olmayan çekingen erkektir.
Aslında bu sapık ve götten kanımızı emen dünyaya başkaldıran adamın dibi erkektir.
paslıdır o. dikkat tetanoz tehlikesi !
Afedersiniz her gördüğü o biçim kadınların koynunda yatarak AIDS tehlikesine ramak kalan erkeklerin yanında altın yürekli erkeklerdir. Özgüvenli biri olmak için bir sürü kız ayartıp sonra temiz kız istiyom ya diyenlerden mi olmak gerekiyor. Bi gidin abi ya.
Tek eşli olduğunun farkında olan biri olarak benim.
bu konu hakkında bir abiniz olarak size birşey anlatacam;

benim ünide bir arkadaşım vardı. derdi ki "ben kesinlikle yapmam, imkanı yok, gelecekteki eşime ne derim, cehennemde yanmayı göze alamam" vb...

ben de dedim ki; kardeş, bu konu kötü konudur. erkeğin en zor konusudur. sikinin derdine yıkılan devletler oldu dünyada milyonlar öldü. bu işler öyle bir noktaya gelir ki ondan sonra artık yapmamak için erkek olmaman gerekir. korktuğundan nasıl titremeyi kesemiyorsan bu da onun gibi bir hormon, duramazsın bak. nefsiyle savaşan kim varsa kaybetmiştir. tek çaresi kendini o konuma kadar getirmeyeceksin, baştan çıkarıldığını anladığın an kaçacaksın ama dikkat et o da görünmez bir lastik gibidir, gitmeye çalışırsın da çeker seni geri. iddaalaşma benle bu mevzuuda.

cevap olarak: ne olursa olsun, isterse megan fox gelsin, bir odada ikimizi kitleyin gene yapmam! kendimi biliyorum ben!

sonra işte aradan 3 ay geçti geçmedi, buzdolabından hallice bi kız bunun aklını aldı bizimki de milli oldu.

olum nefs aklınızı başınızdan alır. öyle eşe meşe saklayamazsınız kendinizi. bir hatun isterse, hele bide beğendiğiniz, cinsel olarak size çekici gelen bir hatunsa elinizi ayağınızı birbirine sokar, beyniniz uyuşur, ne yaptığınızı bilemez hale getirir.

yani burdan çıkartılacak sonuç şu; siz kendinizi saklayamazsınız, bugüne kadar hiçbir kadın sizin üzerinizde gerçek manada dişiliğini kullanmadığı için halen milli değilsiniz.

konu kilit.
Sevginin değerini bilen erkektir.
Artistlik yapılıyor bu konuda ama harbiden zordur. Gerçek anlamda zor. Allah sabır versin bize.