bugün

Gerçekleştirenlere ayrı bir sempati duyduğum eylemdir. Rahat insanlardır genellikle ve saç takıntıları yoktur. durmadan kuaföre giden tikileri ne kadar sevmiyorsam bu insanlara da o kadar sempati duyarım.
iki senedir yaptığım eylemdir, kuaförlerden daha iyi kestiğim de bir gerçektir.
beceriksizseniz kafanızda bere ile berbere koşma sebebiniz olabilir.
muthemelen sıçıp batıracağım olaydır. konu sıfıra vurmaksa kolay olacağını sanıyorum ama.
Arka taraftan belli olur. Misal ben.
Erkek bunu yapmasin hulya kocyigitin oynadığı besleme rolundeki kiz gibi oluyoruz .
Kendi saçını kesen kız ise umutlarını kesip atıyordur. (Pek bir duygusalım gene)
Kakül keseceklere not: o kadar dibinden kesmeyin canım kirpi gibi kabarır o saç sonra.
güzel uğraştır.

ben bi ara kendi saçımı keserken, bir yandan çay söyleyip, at yarışı muhabbeti de yapıyordum kendi kendime. berber havası versin diye.
Birazdan yapacağım eylem. Bir şeyleri değiştirmek zorundayım. Ve buna kendim karar vermek istiyorum.

Sıkıldım. Bir çok şeyden sıkıldım.
kuaförün istediğinden uzun keseceğini biliyordur. bi kesime 35 lira vermek istemiyordur. hesaplı kadındır.
Berberde sıra beklememek için yapılabilir.
Yapmayin amk ben yaptim 3 haftadir disari cikamiyorum.
görsel
Kızlar için değil de erkekler için büyük risk. Böyle bir şey yapmayı düşünüyorum. Bu riski alacağım galiba.
Kuaförde vakit geçirmekten hoşlanmayan ve zorunlu kalmadıkça gitmeyen kıvırcık kızlara özgü, arada bir yapılabilecek özgür ve iyi hissettiren bir davranış.
Ruh hali bunalımına işaret eder. Bazen banyoya girdiğimde makineyi elime alıp giriştiğim mevcuttur. Şekil falan veremem vurup geçerim ayna yardımı ile.
3 numaraya vur geç tatava yapma.
benim gibi uzun saçlılar için tırıvırı. eğil aşşağıya tara, vur uca makası al sana aslan yelesi. welcome to the 70's.
Uzmanlastığım şey. Berber benim kadar iyi yapamiyor.
iddialıyım bu konuda.
Ben de yapıyorum. Şu ana kadar kendim hariç annem ve babamın saçlarını kestim. Yapması aşırı zevkli, kendinize güveniniz varsa yapın(tabii el becerisi de lazım)
Her kadının denemesi gereken aktivite, o an müthiş bir rahatlama verse de sonradan dağlara taşlara haykırıyorsun, defalarca denediğim aptallık.