bugün

eğer bokunu çıkarıp hayattaki rolleri karıştırmıyor ise...
pısırık, ezik bir hatundan yeğdir. size de güven verir öyle bir kadın evliyken.

hayat bu... hadi yarın bir gün bir trafik kazasında sakat kaldın... en iyi şartta uzun bir hastane süreci boyunca çalışamadın falan.
Sabah ayakları yalandıktan sonra topuklu ayakkabısını giyerek tıkır tıkır işe giden kadındır. Oldukça tahrik edici amk.
kocasından gelecek paraya "muhtaçlık" gözüyle bakan mümkünse evlenmesin.
herkes kendi yaptığı yemeği de yesin der bunlar.

hayatlarınız birleşecek sike sike ve senin paran adamın, adamın parası da senin olacak.

sizin zihniyetinizi yozlaştıran sistemi sikeyim.
Başkasının ayakları üstünde durmamaktadır.
bununla sürekli övünüyorsa sıkıcıdır.
(img:#2217782)
Ben kocamın ayağının üstünde durmayacaksam ne yapayım o kocayi?
Gizli görev ustası kadınları boyle kendi ayak mendi ayak oyunlariyla ev ve sistem kölesi yapamazsiniz. Kocalar evlerimizin direğidir. Lütfen calisip hanimlari degil ayak, bas ustunde tutunuz. Canim erkekler.
ilgimi çeken bir konsept. ayakları da güzel ve bakımlıysa bir çay içebiliriz.
Başka neyin uzerinde duracaktık. Enteresan bir başlık olmuş. Her insan herhangi bir vucudal sıkıntısı yoksa ayakları üzerinde durur.
gönlünün çektiği erkekle evlenir.
kendi ayakları üzerinde durması erkeklerle çıkmayıp yatmaması anlamına geliyorsa hayatında bir şeyler eksik olan kadındır.
Guclu, zeki, kendi ayaklari uzerinde durabilen bir kadin benim etkilenme kriterlerimi %60 oraninda karsiliyor.
ayakta duran kadındır.
Gönlü ile bileği
Merhameti ile iradesi
Sözü ile özü
Bir olabilen duruştur.
Gönlü ile bileği
Merhameti ile iradesi
Sözü ile özü
Bir olabilen duruştur.
Vurduruyordur.
He ya "Kıskanılan, çocuk da karıyer de yapabilen, Çağdaş güçlü vesaire vesaire" kadındır;
(bkz: )yersen
Bilhassa müslüman toplumlarda aile kavramının köküne kibrit suyu dökmek için, Gayet verim aldıkları bir kitlesel operasyonun lansman niteliinde olan sloganıdır.
Feminizm düzmecesinin sistematik bir şekilde aile olgusunun içine ettirildiği bir harekatın sevimli reklam cümlesidir.
Bakiyim ayaklarına dediğim kadındır. Evet.
bedensel engeli yoktur.
"bir başkasının ayakkabılarını giyiyorsan kendi ayakları üzerinde durmanın bir önemi yoktur"

Nietche'nin değil lan benim aforizmam.
olması gerekeni yapmaktadır, övünülecek bir şey değil. helal olsun dedirtecek bir şey de değil.
regl olduğunda yine ağlayarak yaslanacağı bir adam arar.

ayrıca ayakları güzelse beni bulsun.
olmasi gerektigi gibi olmus bir kadindir. kimseye minnet eylemek zorunda degildir. dilediginde döner gider, kimsede birsey diyemez.

ekonomik özgürlügünü kazanmis olan her birey (erkek veya kadin) özgürlügünün 1/3´ünü kazanmis bireylerdir.
ben ayaklarımın üzerinde değil topuklularımın üzerinde duruyorum, sayılır mı?
Kadınlar ve erkekler, kendi karakterlerini eşlerinin, partnerlerinin, sevgililerinin üstüne inşa etmemelidir.
Helal olsun böyle ablalarımıza.