bugün

kemalizm in kalıcı olup, tayyibizm tayyip baştan gittikten sonra yok olacağı karşılaştırmadır.
tayyibizm çamurlu su birikintisi ise kemalizm masmavi bir okyanustur.
kemalizmin bir ulusun 80 yıllık geçmişidir, tayyibizm dağıtılan kömürler ve hipermarket çekleridir.
kemalizm vardır, tayyibizm yoktur.
tayyibizm kisa yoldan koseyi donenlerin benimsedigi ilkeyken, kemalizm bu yoldakileri geri dondurenlerin ilkesidir.
tayyibizm bir bok çukuru iken, kemalizm altın madenidir.
tayyibizm bir kaç gerizekalının götünden uydurduğu bir kelimedir. tayyibizm değil o bildiğiniz yobazlıktır. yobazlar ise dünyadaki en beyinsiz en amele insancık grubudur.
tayyibizim yoktur.kemalizim ise hastalıklı bir ideolojidir.
biri insanın, biri hayvanın görüşlerini savunur derdim de, o kadar iğrenç değilim *
olmayan düşmanla savaşanlar baki olmamaya mahkumdur.
düşünür:kaba et **
"kemalizm"i atatürk, "tayyibizim"i tayyip erdoğan zannederek aklınca eleştiri yapan diğital muhaliflerin zırvası. sütünüzü için siktirin gidin şimdi.
tayyibizm bir ideoloji ise şayet dokuz ışığı da çalmak, satmak, kadrolaşmak, sömürmek, yeşil sermaye parsadanlığı, abd bokyemeciliği,siyonizt köpekliği, asker düşmanlığı ve yargı fesatlığıdır. kadirizm gibi bişeyse geçicidir. yurdum insanının yattığı gaflet uykusundan uyanıp da tayibin oy oranın binde 3e indiği gün unutulur gider.
kemalizm ise zavallı ülkemin tüm emperyalist, siyonist ve köktendinci salvolara karşı hala yıkılmamasını sağlayan en sağlam temeldir.
ikisi de kesinlikle yanlış değildir. kemalizm doğrudur ancak darbeler mahvetti. tayyibizm ise kökten yanlıştır. dindarların özgürlüğü açısından önemli hizmetlerde bulunmuşlardır. tek faydaları da budur. yepyeni bir dinamizm lazım toplumu bütünleştiren... o da cem tokerizm..
kemalizm bizzat kemalizmin tanrısı tarafından inşa edilmiştir. iddia edildiği gibi müridlerin uydurduğu bir kavram değildir. kemalizm o tanrı olmayınca çöker, kesinlikle tenkide gelmez.

tayyibizm ise bizzat sandık hazımsızlığı çeken bir güruh tarafından uydurulmuştur. ortada bir dava vardır, tayyip sadece şu anki lideridir o davanın. o gider başkası gelir. ama o kadar korkuyorlar ki, adına -izm bile veriyorlar. bazıları.
tayyibizm yoktur,rantizm vardır.
Kemalizm ise içi çürütülmüştür bir ideolojidir.

Kısaca türkiye şartlarında ikisi de işe yaramazdır.
TAYIBIZIM GELIP GECICIDIR. ABD ISTEDIGI MUDETCE VAR OLACAKTIR!
birincisi eski rantçıların ve dolandırıcıların görüşüdür , ikincisi yakın zaman rantçılarının ve dolandırıcılarının görüsüdür .

not: entrynin atatürk ve rte ile ilgisi yoktur . dolandırıcıların çağa göre nasıl kılık değistirebilecegini göstermek amacıyla yazılmıstır .
Kemalizm Atatürk'ün fikirlerini benimsemek. Tayyibizm tayyipperestliktir.
Kemalizm saçmalıktır.
Tayyibizm diye bir ideoloji yoktur.
ikisi de bir diktatöre taparcasına bağlanmaktır.
(bkz: tayyip erdoğan ikinci bir peygamberdir)
(bkz: atatürk ekber)

arada fark görebilen var mı?
ikisi de Allaha şirk koşmakdan ibaret. ikisi de peygamber efendimizin sevmediği insanlardan. ikisi de Atatürk'ün kemiklerini sızlatır. ikisi de bayrağa saygısızlıkdır. Biri dine ihanet ediyor kuranı bile kafasına göre yorumluyor, diğeri Atatürk'ün ilkelerine zıt davranıp avrupa özetiliği ile vatana ihanet ediyor.
Al birini vur ötekine.
ülkeyi tüketen hep o bunu yaptı bende bunu yaparım mantığla ilerleyen, ülkemizde siyasetin ne kadar ne kadar diplerde olduğu belli olan iki gereksiz düşünce.
kemalizme bağlıyım ama tayyibizm diye ideoloji mi olur amk hahahahha.

edit: dur biraz daha güleyim. aksjahdahhskdjalkjsldkjalskjdlajkjklsdkjlasd
Yahu daha geçen silhoist'tin. Yetişemiyoruz yavaş dön fakir genç.