bugün

Dünya çapında ün yapmış sünnetci amcamız.*
yüzbinden fazla çocuğu sünnet eden fenni sünnetçi.

resmi sitesi;

http://www.kemalozkan.com/
aynı zamanda sosyete sünnetcisi olarak bilinir kendileri,is adamlari ve sanatcıların cocuklarınıda sünnet etmistir.
çük görmekten bıkmayan insan.*
birçok sünnetlinin çüküne en son şeklini veren amcamız. ismi güven verdiği için daha çok tercih edilmektedir. zira bu işler şakaya gelmez diye düşünülür. ama kemal özkan ın sünnet etmediği çüklerin suçu nedir ? diye düşündürür bazen.
Çük profesörü Yüzbin çük gördükten sonra olmuştur herhalde
meşhur sünnetçi. sibel can'ın hakan ural'dan olma oğlunuda sünnet etmişti. sünnet sarayı en son 4.levent'teydi. sonra ne oldu bilemiyorum. benim kasaplıgımı yaparken dönerli koltukta yanımda oturan burhan çaçan'in 13 yasındakı yegeni için biraz daha geç gelseydın keserle halletmek zorunda kalacaktık. niye sünnet ettirmediniz bu yaşa kadar bu çocugu? demişti.
artık kesim yapmıyormus duydugum kadarıyla asistanlarına kestiriyormus.
saçları uzatsa fedona benzeyecek ünlü sünnetçi.
bir tanıdığımızın sünneti için sarayına gittiğimizde, işgüzar annemin "oğlumun pipisine bi baksanız, biz mahalle sünnetçisine kestirdikte" demesiyle kendimi bir an odasında, pantalon aşağıda, çük dışarıda bulmuştum. (bkz: kabus gibi adam)
beni de sunnet etmi$ olan sunnetci.

i$in ilginc yani sunnet olmamin uzerinden 15 yili a$kin sure gecmesine ragmen adam inatla her yil 'iyi seneler' diye kart atmaktadir hala.
neden meshur oldugunu bir turlu anlayamadigim sunnetci.
her ilde tanınan sünnetçi. yerel radyolarda reklamını fazlasıyla duyduğum kişi.
(bkz: kasap)
alişan, tolga karel gibi birçok medyatik ünlünün sünnetçisidir.
beni sünnet etmiş'tir kendileri ayrıca bir çok ünlüyüde sünnet etmiştir.
sözlüğün türkçe karakteri serbest bırakmasıyla vuku bulmuş karışıklık. efendim kemal amcamız için pipimsi bir bakınız. kemal ozkan
pipi operatörü desek çok abartmış olmayız efendim. cümle pipiler bu amcanın ismini duyunca büzüşür korkar ve siner. binlerce pipinin bugünkü halini almasında vesile olmuş zatı muhterem.
ölüm savaşçısı filminde doktor rolünü oynamıştır.
(#13271403)
eskişehir osmangazi üniversitesinde introduction to programming dersleri vermekte olan, esogü elektrik elektronik mühendisliğinin ilk ingilizce eğitim mezunlarından. kendisi bölüme başladığında ingilizce'nin i sini bilmemekteymiş. gerçi şimdi de dersleri türkçe anlatmayı tercih etmekte.
dünyada en çok penis gören ve eline alan adam olarak guiness rekorlar kitabına girmelidir.
hakka yürümüş. ruhu şad olsun.
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Gerçek islâmda olmayan, hadislere inanan mantıklı!!!!!!! insanlar tarafından yürütülen bir geleneği hayatı boyunca uygulamış zat. bir yahudi+emevi uydurması olan ve dinimize buradan geçen erkek çocukları'nın penis başı üzerindeki deriyi kesmesi geleneğini ömrü boyunca icra etmiştir.

mekânı cennet olsun, keşke bunun aslında zararlı olduğunu ve penis başı'nın aslında ıslak olması gerektiğini, kuru olmasının sakıncalı olduğunu düzinelerce profesör tarafından yayımlanan sünnetin zararları temalı yazılarını okusaymış sağlığında.

zira kuran haricindeki bütün kaynaklar fuzulidir. kuran eksiksiz ve tam'dır.
çükten iyi para kazanmış sünnetçidir.

başımıza sağolsun..
güncel Önemli Başlıklar