bugün

Siyasi açıdan başarısız biri hatta epey başarısız biri. Ama yine de malum şahıs senelerce ondan korkup tvde karşısına çıkamadı. Bu ne rezillik lan böyle?
Kendisiyle aynı dönemde yaşadığım için şanssız hissetmeye başladığım zat. Bugünkü sorusu:
Gülen’in iadesi ile ilgili olarak 2004 yılında Milli Güvenlik Kurulu’nun aldığı karar o dosyaya konulmuş mu? Bu maalesef iade dosyasında yokmuş” diye konuştu.

Eskiden şaka gibi insan diyordum komedi lan diyordum ama artık çekilmiyor arkadaş. Adam darbe yaptırmış insanları öldürmüş 2004'teki belge diyor. Yav kim takar senin 2004'deki belgeni. Düzgün istenmemiş, belge eksik diye sağınızdan solunuzdan o kadar uydurup buyur bak denince de konuşacak Başka bişey bulamadın mı.
Paraların nerelere harcandığının hesabı verilmiyor diyen genel başkan.
görsel
Partilisi muharrem ince'ye, rakibi meral akşener'in verdiği destegi vermemesi gözden kaçmamıştır. Aynı 2014 seçimlerinde mansur'u yalnız birakmasi gibi.

Bakınız bu adam ikinci bahçeli'dir. Net.
politikaları puştluk olanların lideri . kanıtı mı ? hay hay .

buyrun https://www.youtube.com/watch?v=88EA7YK7dmU
https://www.youtube.com/watch?v=iyMi6KTaEcM
baya seviyormuşsunuz .

https://www.youtube.com/watch?v=iyMi6KTaEcM
ince'ye durmadan siyasi suikast düzenleyendir.

ince seçilirse irana suriyeye gidecekmiş, sanki kendisine soracak veya baş kılıçdarogluyuş gibi ne yapacagına karar veriyor.

anketlerde ince yüzde 30 gibi 32ye dogru gidiyor diyr, sanki bu oyla tarihte ikinci tur kazanabilen varmış gibi. eger gerçekten böyle bir oyda çıksa anketlerde ki fazla bence 6 puanda kendisnin eklemesi lazım, sözde dürüstlük kasıyor.

en son olarak ince bas bas bagırıp usul hatası var tabi ki fetöyü abd vermez derken kendisi aynı raporları ben de gördüm fakat öyle abartılı bir usul hatası yok sonuca etki etmez olan da diyor. yine dürüstlük stayla adam bir yalan tutturmuş niye es geçyorsun olmadı görmezden gel.

şu kargaşayı görünce içimden ince cb olursa sorun da olmaz hani diyorum maks 2 yılda birbirlerine girer bunlar. bu sefer bir daha vermemek üzere iktidara geliriz gibime geliyor, fakat iktidara hükümete degil.
An itibariyle halk arenası programında yardırmaktadır.
Türkiye Cumhuriyetinin AK parti iktidarına kadar, 750 Milyar dolar harcama yaptığını, AK parti iktidarında 2,095 trilyon harcama yaptığını söylüyor. Bu paranın çok fazla olduğunu ekliyor. Peki ben soruyorum eski iktidarların paraları varmış da harcamamışlar mı? hatta borçlanmışlar... Kime şartları dayatan iMF'ye... çok yüksek faizlerle... ödeme güçlüğü çekmişler, imf kemal dervişi göndermiş, işçiden memurdan yatırımdan keserek tahsil etmiş... hatta fox ağzındaki baklayı çıkardı tekrar imf ye gidecek misiniz, kemal derviş gibi birini getirecekmisiniz dedi, neyseki kılıçtaroğlu geçiştirdi..
demek ki türkiye 16 yılda diğer dönemlerin 3 katı kazanmış... bunu da söylemek gerek!
Bakın çok açık söylüyorum chp yine yüzde 25 bandında kalır ve cumhurbaşkanlığı seçiminde muharrem ince yüzde 30 civarına yaklaşır veya geçerse yarın akşamdan tezi yok chp genel başkanlığı görevimi muharrem ince'ye bırakıyorum açıklaması yapmalıdır.

halkın oylarıyla seçilen erdoğan'a senelerdir tek adam deyip chp'nin başında seçim üstüne seçim kaybedip hala o koltukta oturmak olmaz.
(bkz: kanı Türk olmayanlar)
son muhalif isim olan muharrem den de paçayı sıyırıp koltuğa deli gibi yapışmış chp genel başkanı .

her iktidara bir tane lazım bundan .
muharrem ince kazansa da kazanmasa da devri bitmiştir.
Sırasıyla; Mustafa Sarıgül, Emine Ülker Tarhan, Şaffak Pavey ve Muharrem ince yi harcamıştır.

Bunların yanında ekiplerini de harcayarak chp yi bitirmiş kişidir.

Bu noktadan sonra %20-25 bandını aşmak için chp ismini gömmelidir. Yukarıdaki isimler yoksa chp benim için bitmiştir...**
http://t24.com.tr/haber/k...n-kurtulursun-dedi,612705

görünüşe göre gerçekten kurtulmuş. böylelikle kılıçdaroğlu muharrem i başından kolaylıkla savdı. bu seçimin gerçek kaybedeni kılıçdaroğlu'ndan ziyade muharrem ince oldu. ve onu harcayan kılıçdaroğlu'ndan başkası değil.
Aferin, bravo!

Yer yerinden oynuyor. Beyefendi çıkıp da 2 kelam etmiyor. Bu mudur lan muhaliflik?

Size oy veren milyonların hiç mi değeri yok gözünüzde?

Birazcık onurun varsa yarın istifa edersin. Biz de seni alkışlarız.
chp'yi bitiren başarısız ve vasıfsız siyasetçidir. kalk artık şu koltuktan.
chp yi kuruttun be adam kuruttun.
iyi bir insan olduğunu düşünmediğim kişi.
chp nin selameti açısından parti genel başkanlığını bırakması gereken lider. kaç seçim (8 olabilir) kaybetti hatırlamıyorum ama bu seçimde partinin oylarını eritti kendini'de bitirdi.
Herzamanki gibi çıkıp diyecek kki biz kaybetmedik oranımızı arttırdık başarılıyız.halkta keriz ya inanacak.işte hep bundan oluyor halkı salak zannediyorsunuz ama millet size ders veriyor ama siz anlamıyorsunuz.
görsel

Kullandığı oy basına sızmış.
290 vekil çıkaran akp'ye sanrım salt çogunlugu vermiş olabilir zira hem baykalın hem de enis berberoğlunun meclise gelemeyecek olması salt çogunlugu etkileyebilir yurtdışı oyları da etkileyecekmiş olurda 3-4 vekil daha kazanırsa akp yandı gülüm keten helvası.