bugün

okeycilerin, 101 cilerin size ihtiyacı var.
istifa da bir hizmettir. gg kk.
görsel
görsel

kendisiyle karşılaşsam söyleyeceğim tek şey "ya kardeşim bu chp sana ne etti? ne bu atatürk düşmanlığı?" demek olurdu sanırım...

anne tarafından ermeni, baba tarafından zaza...

ermeni kanı daha ağır basıyor herhalde diyeceğim de savunduğu sélô'da zaza olduğu için bir şey diyemiyorum...

(bkz: demirtaş bugünleri şeref madalysı olarak taşıyacak)

yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal yani...

dersimden dolayı bir kini mi var chp'ye onu da sorgulamıyor değilim...

sonuç olarak ben dersimli kemal'im derken bayağı bir gururlanıyor...

(bkz: ben dersimli kemal im)

ama bunda suç yok...

buna zamanında oy vermeyip hak ettiği dersi vermeyen bizim gibi koyun seçmende var...

bir gün o içini kendisi gibi insanlarla doldurduğu, atatürkçü bırakmadığı chp'den indiğinde o güne kadar yediği küfürleri hak ettiği bir hayat mı yaşamış olacak onu düşünsün...

gerçi bu adam diktatörlüğü bıraktığında, chp'de artık bir geri dönüşte çok imkansız olacak...

sanki bir plan, projenin adamı gibi geliyor bana...

george soros'ta çok seviyor kendisini...

haliyle bu adamın türkiye değil de başka bir yerden güdümlü olduğunu düşünüyorum...

nedeni de şu sayın sözlük ahalisi;

örnek kürdistan bayrağı paylaşımı yapan töre sempatizanı sezgin tanrıkulu...

(bkz: sezgin tanrıkulu nun kürdistan bayrağı paylaşımı)

bu adamı chp genel başkan yardımcısı yapacak ne vardı?

bu adamı chp başdanışmanı yapacak ne vardı?

ulan bu adamın chp'ye yararı ne zararı ne?

koskoca 2 milyonluk diyarbakır'da 12.000 oy almak için mi yapıyorsun sen bunu yani?

e peki bartın gibi küçücük türk kasabasından 36.000 oy alırken kaç oy kaybediyorsun sence oradan hiç düşünüyor musun?

bence düşünüyorsun da kürtçülerin, alevilerin partisi haline getirdiğin chp'nin bu halinden pek bir memnunsun...

ama iş böyle olunca chp'de bartınlılar gibi beyaz türklerin daha baskın olmasını bekliyoruz biz de haliyle...

yine de bunun yerine chp'nin içi beyaz türklerle değil de kürtlerle alevilerle kaynıyor...

yani anlayacağınız kürtçüler, aleviler chp yönetimini ele geçirmişler...

ondan sonra da sözde atatürkçü takılan atatürk düşmanları buralarda "halk chp'ye niye oy vermiyor?" diye sorguluyor ve önüne gelene ak çomar, ak kene, yobaz gibi ithamlarda bulunuyor...

kardeşim biz kör değiliz ki...

biz bu ülkenin evlatlarıyız...

ne yaptığınızı, ne yapmaya çalıştığınızı görüyoruz...

buna rağmen iyi dayanıyor bu millet sizin bu baskılarınıza benden söylemesi...

günü geldiğinde dayanamazlar ise o zaman neler olur bunu da siz düşünün...
Bir kar tanesi kadar şerefinin var olmadığını düşünen insanlar inat, bırak ve git artık...
Artık koltuğu bırakma vaktin geldi moruk. De git lo.
12 senedir sayısız seçim kaybetmene rağmen hep arkanda olduk yine olacağız. Sen bak oy vermem diye boş yapanlara. Seve seve olmazsa seke seke oy verecekler. Çünkü biz aşırı zeki bilgili ve eğitimli chp seçmeniyiz.
eğer gizli bir akpli değilseniz aday olmayın lütfen ve artık yerinizi genç dinamik birine devredin.
Gelmişsin 70 küsür yaşına artık o koltuğu gençlere bırak seninle olmuyor.
Atatürk'ü seviyorsan aday ol. Çünkü bu millet senden umutlu. (bkz: halkın umudu Kılıçdaroğlu)
görsel
lütfen cb adayı ol ol ki reis seni siyaset arenasından silsin adın sanın esdametin bir daha okunmasın gazetelere bile çıkacak yüzün olmasın.
Komik adamsın. Senelerdir her seçimi kaybettin geldin 75 yaşına, hâlâ kendini sanki dün siyasate atılmış da ilk seçimde gelen kahraman kurtarıcı gibi göstermen ancak tıpış tıpış oy vereceksiniz bana diyen NATO mermer kafalara söker.
Canım benim. Seviliyorsun. 13. Cumhurbaşkanımızsın.
hadi git torununla oynaş ya.
görsel
Rica ediyorum aday olma.
cumhuriyetimizin 100. yılındaki seçimlerde aday olmaması. sadece karşıt görüşlülerin değil, kendi taraftarlarının da istemediği bir aday.