tayipçi olmadan da islamcı olabilen yazardır.
iyi bir yazar, iyi ki gelmiş.
(#17143820) minareyi çalan hırsız, yada komşusu açken tok yatan adam. *
objektif gözükmenin suç olması dahilinde özür dilerim.
(#17144939) türkçeyi seçmesini* geçtim, güzelim kelimelerin içine bu kadar edilmez.

tanım: ğ'ye garezi olan yazar. git başka şeylerle uğraş dostum o harf çok lazım ve kullanışlı. kiyat ne lan kağıt dururken.

edit: bağnaz ile baanazın söylenişi aynı mı el insaf. onu geçtim kağıt ile kiyatın söylenişi mi aynı mı? ya sesi algılayacak kulak yok yada türkçe bilgisi sıfır.
zaten yazım da problem yok söylenişte bir farkı yok diyorum.

bu arada türkçeyi sikmek harf değiştirmekle değil pet shop'la olur.
birazcık sözlüğe kendini kaptırmış biri oluverdim ve ufak bir araştırma yaptım.
kema1 nickli yazarımız, başkalarının açtığı başlık ve entryleri eleştirirken, başlık ve entry açma konusunda hataları olan bir yazarımızdır. bunlar da bazı örnekler:

(#17325070) *
(#17313072) *
(#17324843) *
(#17220428) *
(#17197389) *
yani neymiş? başkasının kapısının önündeki pisliği eleştirmeden evvel kendi kapının önünü temiz tutacakmışsın. olmamış.
güzel bir araştırma yapılmış hakkımda ne kadar güzel formata aykırı fakat arkadaşlar espriden ve diğerlerinin hatalarını olduğu gibi aktarmamdan anlamıyor.

(#17325070) * bu entry tamamen bir espridir
(#17313072) * burda ise gmail'de send yazmıyordu sent yazıyordu. gmail'i olmayıp hala hotmail kullananlar bilmez.
(#17324843) * sanırım burda travma'ya takılınmı o paragrafı ben bir filmsitesinin filmi tanıtışını komple alarak yazdım sadece alttaki cümle binim cümlemdir.
(#17220428) * evet burada bir hata yapmışım.
(#17197389) * de yi ayrı yazmamışım son iki tanesi hariç diğerlerinde bir hata yok. en azından benim yaptığım.
efendim... yine ' kapımın önünü göremedim, başka kapıya gittim ' cümlesindeki ironiyi görmek için toplanıyoruz. örneğin:

(#17427017) *
(#17421480) *
(#17421406) *
demek ki, toz kalkan kapı önlerini fark etmeye devam edeceğiz. her fırsatta...
tanım: bir yazar.
efenim kelime yanlışlarımız geçildi şimdi ise soğuk savaşiçin silahlar mı hazırlanıyor birileri ceza alacak ama formatı sikmekten hadi hayırlsı.
zannımca 9-10 falan.
saçmalamaya başlayan yazar.
Saçma bir entrysine denk geldiğim bir yazar.