bugün

çünkü kedileri seven birinin sevgisi en derin yerinden gelir.
çünkü onların bakışlarında kedilerde ki gibi kestirilemez derinliği görürsünüz.
Çünkü sabrını kontrol etmeyi öğrenmiş olması her olaya olgunca yaklaşmasını sağlayacaktır.
Çünkü sorumluluk sahibi olması size her zaman küçük sürprizlerinin olduğu anlamına gelir.
Çünkü stres için kedisiyle sıfırlanabilen bir şeydir ve huzuru gözlerinden okuyabilirsiniz.
Çünkü merhametlidir ve sizin için yapabileceklerinin asla bir sınırı olmaz.
Çünkü nasıl sarılacağını bilir ve sarıldığında ruhunu hissedersiniz..
doğru bir tespit değildir. asıl at sevgisi ve köpek sevgisi insanı daha vicdanlı yapar.
tartışmaya açık konu. tartışmayı başlatıyorum.

tespitler doğru, genelleme yanlış.
Nasibin de varsa alırsın karıncadan bile ders, nasibin de yoksa bütün cihan önüne serilse sana ters.
(bkz: mevlana)
(bkz: tasavvufi yaklaşım)
iNSANI iNSAN OLARAK SEViYORUM SADECE KEDi SEVEN NE ALAKA? iŞTE BÖYLE SAÇMA SAPAN PANTER EMELLER ÇIKIYOR SONRA. BEN DE DiYORUM Ki KUZULARI SEVENLERi SEViN OLUR MU?
kedileri de sevmem, sevenleri de. kedi sevilen bir hayvan kategorisine ne zaman girdi? kim izin verdi? izin verdik de vermedik mi dedik? bunlar hep basının uydurmalarıdır canım.

(bkz: kediler yazar olsa açacağı başlıklar)
bir tavsiye. sadece kediler değil her canlıya değer verin, ağaçların dallarını kırmayın, hayvanlara zevk için işkence etmeyin, insanlık onurunu ayaklar altına almayın. size bir tavsiye söz konusu kedi eğer bir nükleer ise biraz daha dikkatli olun.
- Ayy çok şekeeeeeeeer.
+ Kedileri seviyor musunuz güzel bağyan?
- Eveeeet tabiiii.
+ Eki eki gel gız bi kucaklayayım, bi okşayayım bi seveyim seni gız gaçma gel.
buraya beni de kaydedin. kedisiz bir hayat düşünemiyorum.
abartmayın amk bu ne;

görsel