bugün

görsel
Onun ben kuyruğunu yerim bebeğim benim.
batı yörelerinde ibneliğe meyillidir denilen erkeklerdir. bi atasözü gibidir ama ne kadar doğrudur bilemem.
daha önce 1-2 yerden vurdurduklarıyla ilgili duyum almıştım ama tam net bir şey diyemem tabi.
bir kızım var adı müjgan. anadolu kedisi. güzeller güzeli.

tecavüz maduru cağnım müjgan. 7 ameliyat geçirmiş hayata tutunmuş müjgan.

bir de behlül var, sarman oğlum.

sokakta tekme yediği için ciğerleri patlamış, 3 ayda zor toparlamış. yaşamayı seçmiş oğlum.

diğer kızım da lulu.

cağnım tekir. anası çocuklarını bırakıp gitti sokağa, bu da bize kaldı..

vurduruyormuşum galiba, biraz da ibne olabilirmişim..

merak eden varsa misafir edeyim kendilerini.
Nedendir bilmem ama sesleri ince,oldukça temiz evi olan,alışverişe liste ile çıkan,ince çerçeveli gözlük takan ve ne alaka bilmem bol torso şeyler giyerler.
Bunları yan yana getirince vurduruyorsundur yani ben değil sonuç bunları diyor.
Ehehe.
ulan babam öldü... 1 gün ağladım.
kedim gözümün önünde can çekişerek öldü... zehirli bir şey muhtemelen zehirlenmiş bir fare yedi, artık neyse... bir iki ay boyunca aklıma her geldiğinde bildiğin kendimi tutamayıp hıçkıra hıçkıra ağladım.
ağlarken de bir yandan sorguluyordum kendimi... ben o hayvanı bu kadar mı seviyormuşum diye.

ulan babam öldü... hayatın gerçeği gözüyle baktım.
kedim öldüğünde inancı için bir çok defa onca şeyi feda etmiş ben bir kaç ay bildiğin tanrıyla kavga ettim... içtiğim zamanlar küfürler yağdırdım.

ve tuhaf bir ağlamaktı... sanki ben değil içimden bir şey ağlıyordu ve tutamıyordum da.

o yüzden zikmişim sizin kedi seven biri için ne düşünüp düşünmeyeceğinizi.

ibnelikse, sizin bu yaptığınızdır ibnelik.
(bkz: karton toplayan cocuk)
Evlenmelik erkek.
görsel
helal olsun dayioğli.
görsel
canavar besliyoruz.
Kuşkusuz evde kedi var ama beslemiyorum. Benimle vakit geçirmesi karşılığı kiralıyorum. Bedel mama, doktor masrafı vs...
2 tane var çok mutluyuz.