bugün

Şuan 27 yaşındayım ve hala önümde şu tarihte evlenirim diyebileceğim bir zaman ve şu insanla evlenirim diyebileceğim bir insan yok. Muhtemelen bir kaç sene daha yarasa gibi gece hayatı devam edecek.
imkanınız varsa evlenin. ertelemeyin. sonra yalnız kalırsınız. dinleyin beni.
29u bulur gibime geliyor.

belki de yaşım hep 29 olur, bilemiyorum.
Çoluk çocuğa karışmaya karar verirsem 30-, vermezsem 30+. Bu kafayla devam edersem de 139. Yani gördüğünüz üzere tamamen keyfim ve kâhyâsına bağlı.
Acaba evlenecgimiz kişi iyi anlabilcegimiz ve cinsel acidan biraz sehvet uyandirabilecek seviyede olabilmesi yeterlimi hala görücü usulu evlenler var mutlu gibiler bosanmasi orani dusuk gibi yani kafami kurcaliyor evlenecemgimiz kisi asik oldugumuz yada bize asik olan kisi olmazsa nolur.
Bol maaşlı bir iş: bulunamadı !
Kezban olmayan eli yüzü düzgün kız: bulunamadı !
Sosyal çevre: bulunamadı !
Yavşaklık: bulunamadı !
100k düğün parası: bulunamadı !
50-60k takı parası: bulunamadı !
iyi bir araba: bulunamadı !

Evlilik işlemi başarısız.
Sevgilim hamile kalınca.
rasyonel düşünebilen, sessiz, ahlaklı ve itaatkar bir kız bulamayacağımı düşündüğümden cevap hiçbir zaman.
edit: yukardakinin nick entry uyumu dikkate değer
yaş 30 oldu. imkanım yok diye 5 yıl sonra terkedildim. evlenemem artık geçti .
yüzük bardak testini bende yapmıştım. sonuç 43 çıkmıştı.

ellam ya, en yuva kurulacak kadınlar en şanssızları oluyor bu yusyuvarlak dünyada.

bele vaziyetin ta içine sıçam.
yaş 31 oldu bu gidişle zor. yakışıklıyım kızlardan evlilik teklifleri alıyorum ama düzgün kız yok okumuşu bile cahil kezo. bir senede 20 kızla tanıştım çoğunun psikolojisi bozuk, gösteriş meraklısı el nederci birde evcilik oynama peşinde. yemek yapmayı bilmeyenler var düşünün.

üstüne ekonomi borum bok sıfırdan ev kurmak düğün ve masraflar uçuyor. pandemi var yeni biriyle tanışamıyorsun.

işin özeti bu devirde evlenmiyecen eğlenecen ha evlenmeyi düşünürsende yabancı bir kız bulmak lazım.
Şuan 24 yaşındayım 5-6 yıla yerleşik düzene geçerim, hem statü hemde para kazanma açısından rahatlamış olurum.
30 falan sanırım.
Yaş 24 eğer allah ömür verirse muhtemelen 30u bulur.
4-5 yıl sonra.
Evlenseniz de evlenmeseniz de pişman olacaksınız zaten. En azından annecim , babacım diye sarılan tatlı bir çocuğunuz olur . Sevgi yerini bulur.
bilmiyorum. bu gidişle zor. doğru düzgün aday bile bulunmuyor evlilik için. eskiden anlaşmanın, sevmenin sevilmenin kolay olduğunu sanırdım. meğer ne zormuş. bu arada evlenmek veya evlenmemek başarı veya başarısızlık da değil unutmayın.
39 yaşındayım 40 yaşında evlenmeyi düşünüyorum.
Elimde olsa yarın evlenirdim de imkânlar 32 yi görürüz diye göstermekte o zamana kadar azgın bir bekar olarak yola devam...
105 felan.
30'umdan önce evlenmeyi istemiyorum da bakalım.
Oğlum yaşın geldi geçiyor. Cümlesinden sonra gelen , şizofren bir akraba sorusu.
42 yaşında evlendim evlendim yoksa bundan böyle evlilik benim için bitmiştir, daha da davos'a gelmem.
Bilmem ne zaman uygun olursam mental açıdan.
muhtemelen sevdiğim kadını bulunca.
evde kalmışları buluşturan başlık. şöyle hafiften uzayayım ben. hayırlı işler genşler.