bugün

haysiyetsiz tipler. kazandığı üniversite sanki çapa tıp.
amk gaziantepe gidip makine mühendisliği okuyacak adam neyin heyecanını yaşıyor hala anlamıyorum.
hem makine mühendisliği hemde gaziantepde.
bu tiplere çok acıyorum ya. *
Okul Boğaziçi Üniversitesi değilse görgüsüzün tekidir.
büyük ihtimal iyi biyer kazanmıştır.
sonuçların açıklandığı gün hem biyosunu günceller hem eğitim durumunu. komik göründüğünün farkında değildir.
yediği her naneyi sosyal medyada duyuran tipten pek de farkı yoktur.

(bkz: sıkıntı yok o da sizden)
Tamam iyi bi üniversite kazanırsın anlarım da hakkari üniversitesi ne oluyor?
Hava atmaktan ziyade akrabalardan vs. milyon tane gelen nereyi kazandin aramalarini ve mesajlarini azaltmak icindir. sormayin iste burayi kazandim amk haykirisidir.
kazanamayanları düşünmeyen tiptir.
iyi bir yer kazansa alnına yazdıracak tiplerin eleştirdiği tip.
Bunlardan bir tanesi kız arkadaşım olandır.adına utandırmıştır lakin seviyorum keratayı.Bu arada asıl bomba ise Konya tarih kazanmasıdır.Kaderimiz der bağrımıza taş basarız.
Hayatının en güzel senesinde dershane okul ev üçgeninde yıpranan insanın sevinç göstergesidir yadırganmamalır.
ben var ya misal,
güzel bir okul kazanıcam,
millete ösym şifremle tckn'mi atarım hepsi baksın deyu.

sen kaç sene ter dök ossorna milleti çatlatma yohhhhhhhya.

haklı tiptir.
Normal insandır.

Bırakın hanzoluk yapmamak şartıyla sevinsin, gururlansın gençler.
Artık buna da laf edecek kadar ne yaşadıysanız kendi payınızın amına koyim. Her şeye laf ediyoruz, eyvallah bazıları mantıklı. Ama bu çok gereksiz olmuş be arkadaş.

Edit: ünüversite 4 e geçtim. Tekrar üni kazansam yine yazarım. Hayatta ufak tefek heyecanlar vardır, paylaşılması gereken. Bu kadar kasıntı olmayın. Rahaat, rahat...
sevincini paylaşmak istemiştir. işte bunlar hep insanlık.
Ben yapmadım ama yapanlar bunu genelde bir heves ve heyecan ile paylaşıyor. Kötü niyetle paylaşıldığını düşünmüyorum.
Hedefi doğrultusunda çalışmış başarmış, üniversiteyi kazanmış çocukların bence gayet doğal eylemi, bırakın başarılarını da paylaşsınlar. Yediği yemeğin fotosunı paylaşmaktan daha iyidir.
Yıllarca emek verdiği herşeyin amacına ulaşmanın verdiği heyecanla yapılan paylaşımdır. Sevgilisiyle her gittiği yerden fotoğraf atanlardan çok daha kabul bir tiptir.
iyi bir yer kazandığım anda yapacağım işlemdir.
Sevincini herkesle paylasma belirtisidir.
Hep buyuk abilerime ozenirdim lan lisedeyken. Yazarlardi her tercih doneminde falan. Biz yazmadik, neden yazmadik bilmiyom.
Gelenektir lan bu.
Ben yazıp sonra silmiştim.
Üniversiteyi kazandığımda netlog vardı. Hala öğrenciyim. Sosyal medya ağları değişti değişmeyen tek şey öğrenciliğim.