bugün

görsel
allah vermiş cezasını zaten tipini s.....

ss video ne varsa bana da atın.

abim c.savcısı pazartesi göndereyim ona.

ne varsa atın beyler.

bilgisayardan anlayan varsa da bunun ip'sini bulabilir mi?ü

edit: beyler oturduğu yer okuduğu okul bilgisi olan var mı?

ben bu veledi ilk defa görüyorum.
(bkz: sürekli siliyor efendim durduramıyoruz)

sil sil sil...

erkekliğine ne oldu? gerçi zaten midenden dolayı 10 yıldır görmemişsindir bile.

silme lan dambılcı?

nereye kadar sileceksin?

birazdan o 140 kiloluk çuvalın ağırlığına dayanamayıp uyuyacaksın. hafta içi de kapın çalınacak.

korkacaksın, titreyeceksin...

o meşhur kulaklığın bir yerlerine girecek.

korkacaksın, 100 kiloluk halteri kaldırırsın da mahkemede başını kaldırabilecek misin?

tik tak tik tak...

edit: https://www.muhendisbeyinler.net/yazar/ridvan-ozcan/

yazı yazdığı siteye de ilettim durumu.
Kendisi hakkında olumsuz bir şey yazmak istemiyorum. Belki zor bir hayatı vardır, belki bazı ayrımları şu an için doğru yapacak psikolojiye sahip değildir. Bilemem. Bu şartlar mevcut olabilir diye kendisinin üzerine gelmeyi istemiyorum.

Ancak kendisinden ricam ya asperger sendromlu olduğunu iddia etmesin ya da ediyorsa asperger sendromu hakkında bir şeyleri doğru öğrensin. Çünkü asperger sendromu bir tür otizm ve kendisinin bir şeyleri otistiklere yakıştırması kesinlikle ironik.

Ki otistik kelimesi insanlar için kullanılamaz. Otizmli diyoruz.

Bunun yanında asperger sendromlu olduğunu iddia edecekse şunu yine öğrenmesi gerekiyor. Asperger sendromlular bir konuya takıntılı ilgi gösterirler ve biz buna kendi aramızda otistik demiyoruz. Buna bir konuya yoğun ilgi göstermek diyoruz.

Seni kırmak istemiyorum küçük poğaça ama lütfen dikkat et. Böyle lambur lumbur konuşurken acaba otizmliler ben otizmli olduğumu iddia ederken otistik dememi nasıl karşılarlar diye düşün. Saygılar.
facebook hesabını kapatmış.

ağa takılmış balıksın. ne kadar çırpınırsan o kadar acıyacak.

sen burada hep öğrenciler yazıyor sandın herhalde.

kardeşinin de bilgileri mevcut.

okuyorsun buraları biliyorum.

o sakalını yedirtecekler sana merak etme.
birazdan hezarfen ahmet çelebi'nin rekorunu geçecektir.

istanbul'dan, silik diyarına uçacak...

edit: sevgili moonlight sonata'ya teşekkür ederim. uçurdu arkadaşı.
hıyar görsellerini silmeyi akıl edememiş.
Polonya’da yaşamasına güvenerek memleket hakkında langir lingir yazsa da bir sonraki yurda girişinde kuvvetle muhtemel sakıncalı kişi olarak görülerek ilk uçakla deport edilecek kişi!

Ne işim var olm artık Türkiye’de deme yine de! Dünyanın binbir türlü hali var bilader! Allah göstermesin cenazen filan olur göt gibi kalırsın pasaport polisinin karşısında, ağlaya ağlaya o çok sevdiğin Polonya’ya geri gidersin, gözünün yaşını silen olmaz!
inşallah hücreye atılır da görür ebesinin ters perspektifini. Bu tür hastalıklı beyinlerin ülkede cirit attığını görünce kahroluyorum resmen. Halkı kin ve düşmanlığa alet ettiği için ve kutsallara hakaretten En ağır cezanın verilmesi gerekiyor.
Hayırlı duyarlar.

Psikolojik sorunları var yok bilemem ama yine de bir görünmesinde fayda var. ben atestim istediğimi yaparım deyip milletin anasına bacısına, dini değerlerine küfür etmeye hakkı yok hiç kimsenin.
Merak etme kardeşim, hiç bir hukuk gelip sana niye bu bu kadar şerefsiz olmuş sen mi yaptın demez. Adamın içinde varmış. Bn memleketim denhic bir delinin Allah'a kitaba bu kadar bilinçli sövdüğünü görmedim. Söyledikleri islam ülkelerinde idam sebebi. Duyar kasmaya gerek yok şimdi.
facebook adresi bu.

olum bunlar yanına kar kalırsa en akıllısı sensin memleketin demek ki.

ama kalmayacak lan. tecavüzcülerin koğuşuna tıkacaklar.

yerdeki bütün sabunları sen alacaksın. bekle olum.

https://www.facebook.com/kayraudio
Bir kız çok açık giyinmesine ve başka bir erkekle konuşmasına rağmen ulan orospu değildir dedim, ön yargılı yaklaşmadım orospu çıktı.
Buna da efendidir dedik, edepsiz çıktı.

Ulan ben neden insanları tanıyamıyorum acaba.
hey domuz, yazdıklarının hepsi gidebilecek her yere gitti. sen şimdi 46 C raporunu çekmeceden çıkar polisi bekle. raporu gösterdiiin gösterdin, gösteremezsen .....
Herkesin dini kendine sözünü çiğnemiş olan bir müsvedde. Kimse kimsenin düşüncelerini zorla tatbik edemez. Misal o çocuğu kesseler dini sevmez ötekini kesseler dini bırakmaz. Onun için saygıyı elden bırakmamayı öğrenemedi bazıları. Böyle yaparak hem kendisini huzursuz etti hem toplumu. Bir nevi cahillik.