Kadın huyunu suyunu biliyorsa,daha uğraşma giden gider daha gelmez.
Giden gitti ise, geriye dönmesin. Lakin o kapı, ona hazır değildir.
Hayır kaybedecegini aptal değilsen yaparken bilmen lazım. Sonradan neden geri kazanmaya çalışıyorsun? Zaten kendin göndermiş oluyorsun yaptığın şeyle. Demek ki o kadar çok sevmiyorsun.
gercekten kaybedilmisse yoktur!
Sen halen orada mısın?

Ne güzel demiş izel;
O gitti ah gitti bir daha dönmeyecek.
https://youtu.be/i-G8ufwlIAo
Adı üstünde kaybetmişsin. Geri dönsen de hiçbir şey eskisi gibi olmaz.
(bkz: aramaya inanmak)
ilk sefer ise pek de zor değil, ikincisin de işimiz zor fakat imkansız değil , üçüncüsünde ise sizi delicesine sevmiyorsa kesinlikle bir yolu yok .
bunu öğrenmek için sözlüğe girdiğini bilse affeder zaten.
Kaybedilen kadın olmadım hiç, kaybeden kadın oldum o yüzden cevap veremeyeceğim. Mendilim nerde lan benim.
Güçlü olmak, mutlu olmak, her an başka bir kadın tarafından tercih edileceğinin kesin görünmesi.
Kaybedilen kadın geri dönmek isterse döner, kazanmak icin vereceginiz caba da beyhudedir. Yani sözün özü kadın ne isterse onu yapar, siz bosuna ugrasmayin gençler.
sen ayrıldıysan tükürdüğünü yalama sana onu hatırlatan her türlü nesneyi çöpe at gitsin.

sen değil de o ayrıldıysa vazgeçeceksin kendine yemin et sakın yalvararak kendini küçük düşürme sosyal medyanı kapat sözlük sana yeter.

(bkz: iki ucu boklu deynek)
dünya üzerindeki en manasız, içi boş atraksiyondur.
bunu yapanlar kendini mi sınıyor acaba?
hep merak etmişimdir.
diğer sorum, sonra ne olacak?
neyse.
kiminin hobisi bu herhalde.
nerede düşürdüysen oraya git.
kaybedilen şey geri kazanılmaz, bir kere kaybettin mi dahası olmaz.
o gelirse gelir, gelmezse hiç uğraşma. boş yere çileden çıkmalara sebep olur. ama bol bol kendi hatanı bulup, özür dilersen,özledim, seviyorum tarzı şeyler dersen, asla yapmayacağın ama onun istediği şeylere taviz verirsen affeder. yani ya oyuncak olursun bu saatten sonra yada hemen olmaz.
Kaybedilen kadın konusu tartışılır, kaybetmek kelimesi bazı durumlara göre yanlış bir tabir olabilir. Ancak ben bu yaşıma kadar giden bir kadının geri döndüğüne şahit olmadım. Belki bazen bedenen dönse de, yapısı gereği kalbi ve ruhu asla gerçek manada dönemeyecektir. Eskisi gibi olamayacaktır ve tutunamayanlar misali laçka bir ilişki elde edilecektir.
Suç sizde değilse gerek duyulmayan yollardır. Bırakın siktirsin gitsin.
Vakit kaybetmeden polislere bildirilmelidir. En kısa zamanda sonuç alacaksınız.
Eğer yeterince değer verdiğinizi düşünüyorsanız buna rağmen sizden vazgeçtiyse çabalamayın. Gün geldiğinde kendini kötü hissettiğinde Zaten anlayacaktır.
kaybetmek diye bisi yok bende
görünen bi "hata" varsa ben onu bilerek yapmısımdır
geri kazanmaya gerek yok yani.
özen gösterilmeyip kaybedilmişse bu çaba hangi yüzle demezler mi ?
kadın geri kazınılamaz çünkü kaybedilen erkektir.
Kadını kaybettin be kardeşim erkeği değil. Geri dönüşü olmaz bazı şeylerin. Kadın giderse tam gidiyor gerçekten bir ihtimal bile bırakmadan.