bugün

(bkz: fatal)
(bkz: yengeç burcu erkeği)
(bkz: yengeç burcu erkeğini kurtarma derneği)
deli gibi seversin o da sever ama sen deli gibi seversin..gün olur insan hali bu ya sevdiceğin gönlü kayar olmadık tene , kokuya..onu bile hoşgörüp mutlu olmasını istersin..kaybetmek olsada onu sonunda, yüreklendirir, yeni bi sevdanın koynuna itersin..aradığını bulsun , kalbini arındırsın diye..onun kalbi arınır seninki gamla dolar, dolar dolar,dolar da taşar , sen ağlarsın o karşısına böyle bi insanın çıktığı için sevinir..ne de olsa destek olmuşsundur yaşananları görmezden gelip daha doğrusu sineye çekip..o sevinir ,sen kaybedecek kadar çok sevdim dersin ,o güler sen boğulursun kahkalarda ...
(bkz: allaha emanet ol)*
bazen ortada kaybedecek tek varlık vardır o da sen...ama bunlar içinde önemli olan kendini de değil sahip çıkıp o sevgiyi elde tutmaktır ki en asil olanı da sevgiyi hiçbir zaman kaybetmemek ona sıkı sıkı sarılmak olsa gerek.
belki de kaybolan sevendir, sevmekten kendini kaybetmişse insan elbette sevilen boğulacaktır. ilk buluşmadaki heyecanla nasıl bekleniyorsa sevilen saatlerce, ikinci üçüncü buluşmada "nerede kaldın?" sorularına sebep oluyorsa beklemenin gerilimi ve gittikçe delice bir sahiplenmeye dönüşüyorsa bu sevileni boğmaktır ve sinsi bir kaybediş süreci başlar. ve o zaman "neden?" sorusunun cevabıdır" kaybedecek kadar çok sevdim."
bazen çok seversiniz ve hep aklınızda sevdiginiz gibi kalsın istersiniz işte o zamanlarda kaybetmeyi göze alırsınız, işte o zamanlarda kaybetmek yapılacak en iyi yoldur.
(bkz: seni oyle sevdim ki yitirdim gercekligini)
(bkz: sevmenin bokunu cikarmak)
aynın enik sevdiği gibi sevmektir.
"yalan soyleme ulan" $eklinde geri puskutulmesi gereken cumle. ne demek kaybedecek kadar? yahu mal misin malak misin? neden goz gore gore kaybetmek? yada neden kaybetmeyi goze almak gibi extrem bir hedef secimi? bana bunlarin bir cirpida cevabini ver cavit!
insanoğlu olmanın bir sonucudur. kim gittiğinde nefes alamayacak kadar çok severse karşıdakinin bıkma durumudur hatta kendisi de aynı durumda olsa bile..