bugün

akli melekelerinin yerinde olmadığına kalıbımı bastığım çifttir. bilhassa dizilere ve filmlere renk katar bunlar. ama gerçek hayatta da çoktur bunlardan. ne zaman ne yapacağı belli olmaz bu çiftlerin. temel fıkrasında olduğu gibi 100 merdivenli bir binanın 99. merdivenine gelince yoruldum deyip inebilirler. şaşırmayın. ben şahsen şaşırmam.
(bkz: sevgiliyle kavga ederken aniden dudağa yapışmak)
(bkz: kavga yapmak)
(bkz: öfke ve aşk)
(bkz: make up sex)
kendi gerçeklerini görmek onların üzerine gitmek yerine başlarını kuma gömen zaafiyet sahibi çifttir.
(bkz: öpüş öpüş nereye kadar)
herkesin hayalini süsleyen en karizmatik film sahnelerindendir. bendeniz bu tip sahnelerin etkisiyle bir kez denedim bunu ama sanırım bizim memlekette olmayacak bişi bu. öperken geri çekilip tokatı yapıştıran bir sevgiliniz varsa zaten sikseniz olmaz.

(bkz: stop jump shot)
kavgasını daha eğlenceli ortamlara taşıyan çifttir.
bir filmde tehlikeden kaçıp müsait bir yer bulduklarında tartışan, bu tartışma esnasında tehlikenin geri gelmesi üzerine yüzlerini gizleyerek tehlikenin savuşmasını sağlamak için öpüşen sevgililer rolü yapan çift.
kavga var diye arkadaşlarını toplayıp gelen sevgililerden makbûl olan çifttir.
(bkz: kavga yapmak ne lan)
bazı filmlerde tutkulu aşkın vazgeçilmez sahnesidir.
aşk filmlerinin vazgeçilmez sahnesidir.
bir türlü anlayama-ma-ma rağmen hatun kısmının hoşuna gittiği pratiktir.
gerçekliği yoktur. öpüşürken aniden kavga çıkar da kavga ederken birden durup öpüşmeye başlamak hiç olur gibi değil.
"kocamlan kavga ettik gece koynuma girdi de gönlümü aldı" diyen onursuz kadından* hiç bir farkları yoktur...
(bkz: hayallerle yaşayan yazar)
(bkz: kavga yapmak)

(bkz: o değil de bir türkçe vardı ona ne oldu)
hiç mi kavga etmedin hayatında be adam!
(bkz: marshall and lily)
farklı bir fantezi arayışıdır. Nitekim bazı çiftler sırf bunun için kavga ederler.
(bkz: kavga yaparken diyen agzına erm sey öyle iste)
(bkz: kavga edercesine öpüşmek)
kesin o an kar yağıodur..

bu çiftin üstünde muhteşem kıyafetler vardır ve muhtemelen müthiş bi villanın girişindedirler..

adam bi iki saniye sonra kadının belini tutmak suretiyle kendine çeker kadını.. kadın da adamın omzuna indirir eli.. kamera uzaklaşır..

ah holivud sayende , en gizli fantaazilerimiz bile tek tip hepimizin..
örnek alınası türdendir. gıpta ile bakıyorum azizim.
buram buram sıradanlık buram buram sıkıcılık kokarlar. hollywood sayesinde şunun beş yüz versiyonunu gördük sizin de evde tekrar etmeniz gerekmiyor lan. kalıbımı basarım o kavga da zaten sırf kavganın zirvesinde öpüşme işini yapmak adına çiftlerden biri tarafında 'hayır hayır şimdi bele bele yapıyon' diye şişirilmiştir.
özetle şu harekette romantizm bulan adamın kafasına sıçayım.
(bkz: tutku)