bugün

Katy Perry hayranlarına verilen isimdir.
(#16987763)

küfürlü başlık açması sebebiyle çaylak yapılmış yazar.

(bkz: uludağ sözlük le ilgili sık sorulan sorular/#1019322)
zibilyon tane türk kızı aşağılamalarıyla dolu başlıklara komiklikler şakalar içeren entryler giren klavyesi atmıkla dolu yazarların linç girişiminde bulunduğu yazardır. ötekileştirmek, cinsiyetçilik sadece size yapılınca kusur kabul edilen durumlardan değildir efendiler. attığınız boklar size geri atılmış sadece bir başlıkta bu kadar basit.
(bkz: biri kapıyı göstersin arkadaşa) dedirten yazar.
(#16988205)yazısı ile büroda beni yarım yarım yarmıştır.
(bkz: sen çok yanlış gelmişsin)
türk erkeğinin eşeğe sarkması türk kızının suçudur
türk kızının türk erkeğine layık olmadığı gerçeği
türk kızının türk erkeği üzerindeki yıkıcı etkisi
türk kızının namusuna laf eden türk erkeği
türk kızının suçu
türk kızının tek kaş olması
türk kızının vermemesi
türk kızının zekası
türk kızının çok saf olması
türk kızının iki kelimelik özeti

ve daha nice benzer başlık.

yazarı tanımıyorum yine...

günlerce ve satırlarca saldırılan türk kızı başlıklarına şahit oluyoruz da, bir türk kızı erkeklere karşı anti düşünce başlık açınca bakın nickaltına nasıl saldırıya uğruyor, kadın olduğu için, fikirlerini açıkça beyan etme cesaretini gösterdiği için belaltından saldırılmış, küfürler edilmiş, nickaltı hücumuna uğramış.

özgürlüğün kadın olarak sözkonusu bile olmadığı bir türkiye gerçeğine şahit oluyoruz. gün boyu kiminle, nerede, kaç santimle idare ettiğini, türk kızı başlığı altında her gün, satırlarca yazan türk erkeği siz! sizler yazıyorsunuz... peki bu belaltı saldırganlığı özgürlüğü size nereden geliyor!
ergenleri kızdırmış yazardır. türk kızı gibi alınganlık yapmak yakışır mı erkek adama?

o entryi silmemeliydin hafız. bu vasatlara taviz vermektir.
türk erkekleri hakkında çok büyük bilgiye sahip yazardır. yalnız o bilgiler biraz yanlıştır.
sözlüğe en hızlı giriş yapan yılın trollü ödülüne adaydır.
(#16987728) tüm sözlüğü yasa boğmuş yazardır.
ibnemsi birşey belli.

yazdığı entry'de götünde kıl olmadığını söylemiştir. bir sevindim ki anlatamam.
(#16987728)
(bkz: biri siksin la şunu)
türk erkeklerinin her cm2'sini görmüş insandır. kadınsa bişey diyemem kendi durumudur da erkekse nickini pembe katycat olarak değiştirebilir.

(#16987728) Bu nedir amk ya ?
yeni gelmiş yazarımız. (bkz: hoşgeldin)