bugün

dostlarım her ne kadar bugüne kadar göremesekde. bugün çok iyi ve ince bir zekaları olduğunu idrak ettim. bugün bir türk kızının zeka pırtlaması sonucu yazdığı entriyi okuyunca koltuktan düşüp kafamı masaya çarptım. işte o kadar etkileyici zeka örnekleri var arkadaş. analar ne kızlar doğuruyor dedim kendi kendime. entriden sonra bir video izledim yine aynı grubun zeka pırtlaması sonucu sözlerini duyunca abim siz nesiniz dedim kendi kendime . türk kızlarının önünde saygıyla eğiliyorum.

(#14309709)*
http://www.youtube.com/watch?v=-c5_Cb9_Z2g&feature=related

(bkz: asenalar ölmez vatan bölünmez)
kürtçülerin aşağılayabileceği bir zeka değildir. kürtçü provokatörlerden daha zekidir.
sadece koca bulma döneminde kullanılan zekadır. ondan sonra ölene kadar zeka stand by konumuda.
çeşit çeşittir. türk, kürt, laz, çerkez, abaza, ermeni, alevi, sunni, hanefi, şii türklerin içinde var olan çeşitliliğin örneklerindendir. salağıda vardır. ayrımcı olanda, ırkçıda vardır. yeterki doğal yaşamın getirisinin böyle ayrımcılığı yapmadığını doğduğunda öğrenene kadar.
ırkçı kürtlerin zoruna giden zekadır. herhalde ağır bir kuyruk acıları var. türk kızının zeki olması onları güç duruma düşürmüş anlaşılan.
(bkz: ağlama rojin)
(bkz: ağlama bijon)
her zaman çamur atılır bu çok normaldir. unutulmaması gereken çok önemli bir durum vardır. zamanında hayme ana kocasının aklına uymuş olsaydı bugün osmanoğulları çiftçilikle uğraşan küçük bir beylik olarak anılırdı.
(bkz: acı gerçekler)
bir sürü gerizekalının toplamının on ile çarpılmasından bile daha yüksek olabilir.
zeka ırklara göre ayrılmaz, böyle bir analiz yapılamadı şimdiye kadar, bu konuda çalışmaları olan varsa, bir gün dinleyebilirim kendisini, sevabına.*
türk kızına saldırıp prim yapmaya çalışmak yalnızca türkiyedeki erkeklerin aklına gelir. okullarda kız çocuklarının daha yüksek performans sergilediğini hiç düşünmezler.
kadın düşmanlığı peşinde olanların aşağılamaya kalkabileceği zeka seviyesi. oysa normaldir ve kızlarımızdan, kadınlarımızdan gayet başarılı bilim insanları çıkmaktadır.
Turk kizi zekiidir, akillidir, ahlaklidir, anadir. Bir tanedir.
zeka seviyelerini üff sanane pe kerisekalı cümlesi gösterir.*
sevdiği erkeği usulca ajan edasıyla gölgesi gibi takip edip her an naptığını bilen bir kızdan bahsediyoruz! deha!
dövlet bize bohmir diyenlerden daha üstündür.
unutulmaması gereken dehalardan biri de saka türklerinin başında persleri dize getirmiş tomris hatundur. zekasıyla ülkesini bir çok akından başarıyla kurtardığı gibi kolay lokma olmadığını göstermiştir.
(bkz: bu da mı gol değil)
güncel Önemli Başlıklar