bugün

yaşadığımız ülkede her an birini öldürmek istiyorsunuz biliyorum, hapis diye bir şey olmasa naparsınız bilmem ama ben kesin birini öldürürdüm.

o değil de dün bi film seyrettim adam manken olan karısını öldürüyor. sen nasıl kıyarsın lan o kadına, vallaha melek gibiydi inanamazsın yani. ne alıp veremediğin vardı, salak gibi gittin bi hışımla karını öldürdün. ben o kadın için adam öldürürdüm. neyse konuyu dağıtmayalım. yine aynı film, adam kadını kesip doğrayıp çöp konteynerine attı. ancak adam akıllı, kadının kim olduğu teşhis edilemesin diye ağzını yüzünü dağıttı tanınmaz hale getirdi, parmak izi alınamasın diye parmaklarını kesti ve biliyorsun ki dişler de kimlik analizinde önemli dişlerini de söktü. çaktın mı dostum?? adam kendi kimliğini değil kurbanının kimliğini saklıyor. vallaha bir yaşıma daha girdim.*

adam bu kadar ince düşündükten sonra nasıl yakalandı bil bakalım. meğerse kadının göğsünde silikon varmış. silikonun seri numarasından doktoruna, ordan da kadının kim olduğuna ulaştılar. diyorum ya kadın melek gibi işte, silikon varmış meğersem, zaten hep kandırıyorlar beni ama farketmez yine de melek gibiydi. daha sonra adamı bir otel odasında intihar etmiş halde buldular. bu kadar plan yaptıktan sonra kimliğim açığa çıksa ben de intihar ederdim.

öhm öhm neyse konuyu baya dağıttık şimdi biraz işin teorik boyutunu konuşalım.

bir cinayetin hukuken cinayet olması için bazı şartlara bakılıyor;

1-cinayetin işlendiği sırada tanıkların olması.
2-cinayet silahının bulunması ve size ait olması.
3-cesetin olması.
4-cinayetin akla yatar bir sebebi olması.

mükemmel bir cinayet için yapmamız gerekenler şunlardır.

1-maktulün ağzını yüzünü dağıtıyoruz.
2-kafasını kesiyoruz.
3-dişlerini söküyoruz.
4-parmaklarını kesiyoruz.
5-silikon falan varsa iyice bakıyoruz. (bak burası çok önemli aman ha!)
6-öldüreceğiniz kişiyle en son görüşenin biz olmadığımıza emin oluyoruz.
7-insan veya elektronik tüm tanıkların olamayacağı bir yerde cinayeti işliyoruz.
8-zaten maktülün azını yüzünü dağıttık tanınmaz hale getirdik, mümkünse bir de ceseti yok etmeye çalışıyoruz. (ceseti yakabilir, denizin dibine atabilir veya gömebilirsiniz. eğer ceseti yakarsanız; alt ve üst çene kemiklerini ve leğen kemiğini alıp başka bir yere saklamanız sizin faydanıza olacaktır. yok ben ceseti gömeceğim diyorsanız; üstündeki toprağı güzel bir şekilde kapatın. oturmuş toprak görünümü için üstünde zıplayın ve çalı çırpı ile üstünü kapatın. yok abi naptın sen ya, ben denize atarım diyorsanız; denize attığınız cesetin iyice batması için ağırlıkları sıkıca ve yeterli bir biçimde bağladığınıza emin olun, çabuk çürüyen malzeme kullanmayın)
9-ceseti yok ederken mümkün olduğunca tek başımıza çalışıyoruz. (mesela denize atmaya karar verdiniz ama sandalınız yok kiralamak zorundasınız. bu yolu seçmeyin.)
10-ölüm şeklini mümkün olduğunca az kanlı, gürültüsüz ve boğuşmasız olacak şekilde seçiyoruz.
11-engel olamadınız bir şekilde ölüm esnasında boğuşma yaşanmışsa, parmaklarını zaten kestiğimiz maktülün ayrıca tırnaklarını da kesip yanımıza alıp götürüyoruz. ve bunları olay yerinden tamamen alakasız bir yerde imha ediyoruz.
12-her ne kadar ceseti yok etsek de parmak izi bırakmamak için deri eldiven kullanıyoruz. (ama kullanmadan önce silip parlatın)
13-cinayet silahını rastgele fakat aynı güzergah üzerindeki çöp konteynerları olmayacak şekilde sıkıca bağlanmış ve içinde başka şeylerin de olduğu çöp poşetlerine koyup çöpe atıyoruz. ayrıca cinayet silahını mümkün olduğunca bol parçaya bölüyoruz ve silahı yakın zamanlarda almamış oluyoruz.
15-cinayet öncesinde uzun bir süre haftanın bir gününü kendi halimizde evde geçiriyoruz. toplum nazarında o gün sizin için ritüelleşecek ve evde olduğumuz herkes tarafından bilinecek. cinayet gününü o güne denk getiriyoruz, bir şekilde insan içinde olmuyoruz, kimseciklere gözükmüyoruz. herkes bizi evde zannediyor. (giriş çıkışlarda apartman görevlisine ve komşunuza yakalanmayın)
16-o günkü tv kanal rehberine hakim oluyoruz. (olur da bir şekilde sorgulanırsanız o sırasında şunu izliyordum demeniz size fayda sağlar)
17-unutmuyoruz ki cinayet sebebi ortadan kaldırılması en zor sebeptir. eğer onu da ortadan kaldırabilirsek hiç kimse cinayeti bizim işlediğimizi kanıtlayamıyor, asla yakalanmıyoruz.

(bkz: nasıl seri katil oldum)
türkiye'de cinayet silahının bulunmasına hatta cesede bile gerek yoktur. bir kaç kişi bu öldürdü derse siz öldürmüşsünüzdür.

çünkü türkiye'de kusursuz cinayet için ilk şart tanık olmaması.

http://haber.gazetevatan....apis-yatti/370061/7/haber

(bkz: iki kişinin bildiği sır değildir) *

tanık olmamasıdır.
(bkz: death note) diyor başka bir şey demiyorum. her ne kadar reyting kaygısıyla sonunda boku çıkmış olsa da taktik şahane hafız!
akıl almaz tekniklerin olduğuna inanıyorum. sigara izmaritini söndürme biçiminden katilin bulunduğunu duyduğum zamandan itibaren. evet evet aynen öyle. herifler adamın sigara söndürüşünden katili bulmuşlar.
fazla dexter izleyen bünyede yan etki yapan önermedir. bir insanı öldüren bütün insanları öldürmüş demektir.
ortalığı üstünü başını temizlesin, yalan söylemeyi öğrensin, herhangi bir yardımcısı falan olmasın, tek çalışsın çapraz sorgu bok yoluna götürebilir.
parmak uçlarını yakarsın,vucudunu komple kapatırsın tükrük deri veya kan gibi izler bırakmamak için. kamera olmayan yerlerde çalışıp, kurbanlarını kişisel sorunu olan kişilerden seçmemelisin. yazı yazma kendine özgü sembol oluşturma bunlarda sana artı olarak döner kısacası sadece yapman gerekeni görülmeden, duyulmadan, hissedilmeden yap.şüpheli duruma düşersen direk kaç zaten şüphe ederlerse elbet yakalarlar.
mantık olarak;

*cinayetlerde aranan ilk şey katilin motivasyonudur. yani aranızda husumet olan birini öldürürseniz yakalanmanız büyük bir olasılıktır.

*tanıdığınız biri için de yukarıdaki madde geçerlidir. özellikle öldürdüğünüz kişi sevgiliniz, eşiniz, eşinizin sevgilisi, eski eşi gibi biriyse siki tuttunuz demektir, direk şüpheli sizsiniz. hani "tanımadığım birini niye öldüreyim mal?" diye soruyor olabilirsiniz, haklısınız ama olay bu şekilde.

*yukarıdaki 2 motivasyona parayı da ekleyin. para, aşk ve nefret üçlüsü en büyük cinayet sebebidir.

*kurbanınızı asla kendi evinizde öldürmeyin. zaten bunu yapacak kadar malsanız yakalanın daha iyi adasfgas. neyse. aynı zamanda kurbanı onun evinde, hatta hatta hiçbir evde öldürmeyin. ev ortamı rüzgar, yağmur gibi dış etmenlerden izole olması nedeniyle korunmuş kanıtların bulunmasını çok kolaylaştırır. ideal cinayet mekanı ormandır.

*cinayet yönteminizi kan içermeyecek bir yöntem arasından seçin. kan en büyük kanıttır, günümüzün gelişmiş adli tıp teknolojisi kandan kanıt çıkarma konusunda oldukça iyidir. olay yeri inceleme ekipleri luminol kullanarak silinmiş kan izlerini bile farkedebilirler. luminol hemoglobinin içindeki demir iyonlarıyla tepkimeye girerek kanı ele verir. kurbanınızı mümkünse boğarak öldürün. kemerinizi kullanmayın, kalın bir ip ya da tel daha etkili olacaktır.

*bol bol keşif yapın, güvenlik kameraları olmayan rotaları kullanın, güvenlik önlemi olarak cinayet saati ve gününde neler yaptığınıza dair çok sağlam ve yalan kanıtlara dayanan bir hikaye hazırlayın. işi doğru yaparsanız bunlara zaten ihtiyacınız olmayacak, ama işi şansa bırakmamak lazım.

*cinayet mekanında kendinizden iz bırakmayın. (orman bu yüzden iyi) ayak/el/parmak izleri olmasın. saç düşürmeyin, mümkünse bone takın hehheh. ayrıca tükürük filan da sizi ele verebilir. yere tükürmeyin, sigara izmariti atmayın. hiç dna olmasın.

*cesedi kendi arabanızla taşımayın. kiralık ya da ödünç alınmış araba da olmasın, arkanızda iz bırakırsınız. cesedi yok edeceğiniz yere götüren araba çalıntı olsun. hatta suçu birinin üzerine yıkmak istiyorsanız (polisi yanlış yönlendirmek için kurbanın tanıdığı birinin arabası süper olur) onun arabasını çalın. yine de işiniz bittikten sonra arabayı iyice temizleyin, mümkünse yakın.

*gidip öküz gibi cesedi gömmeyin, gömülen ceset er geç ortaya çıkacaktır. cesedi yakmayın, ateş insan vücudunu tamamen yok etmez. onun yerine asit kullanın. bire üç oranında konsantre hidroklorik asit ile nitrik asidin karışımıyla "kral suyu" denilen asit karışımını hazırlayın. bu asit kemikler dahil insanı tamamen eritebilecek güçtedir.

*cesedi eritmek için küvet kullanmayın. küvet de eriyecek ve ceset alt kata düşecektir ( (bkz: breaking bad)). cesedi polietilen bir kutuya koyun, asit bunu eritmez. ayrıca cinayet silahını ve herifi öldürürken kullandığınız giysilerinizi de cesetle birlikte eritin. asidi ve kabı farklı şehirlerden, farklı günlerde satın alın. kredi kartı değil, nakit kullanın.

*bir süre sonra kızıl bir sıvıya dönüşmüş olan kalanları gidip de gömmeyin, ya da tuvalete dökmeyin. denize dökün.

yasal not: adam öldürmeyin. manyaklaşmayın.

ayrıca bunları okuyup, yapıp yakalanırsanız bana kızmayın, kimbilir bilmediğim ne yöntemler vardır sizi yakalatacak hehheheh.
kapışma filmindeki gibi kurbanınızı domuzlara yem yapın. saç ve kılların önce temizlenemesi gerekiyormuş.
er geç yakalanır.

http://www.dha.com.tr/cin...html#.V1wYiZFsZBo.twitter
seri katilse zaman uzadikca yakalanma olasiligi da artar. polisler ne yapar eder bulur onu. tabii ugrasirlarsa. yakalanmamasi icin tum ayrintilari eksiksiz dusunmesi gerek. bir eylemin yaratacagi kelebek etkisinin sonuclarini bilmesi gerek. bir yerden sonra bilmesi cok zorlasir. o zaman yakalanir iste.