bugün

bu ülke 40 yıldır kimin katil olduğunu çok iyi biliyor. Kimse kusura bakmasın, hoşgörü bitti. Bu vatan meselesi.

Düdüüt : yalan söyleme demiyorum, hobi olarak yine söyle de bu ne aq ya.

görsel
görsel
eğer devlete kurşun atarsan,devlet sana gül atmaz. ben halk zarar görmüyor demiyorum. görüyor ama devlet yüzünden değil.
pkk toprak istiyor,neden?
türkiye vermeyeceğini bile bile hemde.
bir ülkeyi karıştırmak için o ülkeden toprak istemek yeterli bir neden. ve o insanlar bilmiyorlar mı türkiyeden kopartıldıklarında başlarına neler gelecek. dünya onları rahat bırakıcak mı sanıyor?
herneyse. devlet katildir.
eğer sen , senin abini öldüren birini gidip öldürürsen katilsin. ama haklı katil. kendileri bile inanmıyor ama devlet katil he. memuru olmak için götünü verdiğin devlet katil tamam.
hainlere inat çok yaşa türkiye cumhuriyeti.
türk askerlerin keskin nişancılarla kucucuk cocukları katletmesi.
Putin kurtarsin. Bakalım gücü yetiyor mu ?

Anarşik bir slogan.
(bkz: ben askerime leş toplatmam)
Herkes hakettiği gibi ölür.
Daha önce foşikti , şimdi katil oldu.
size de yaranılmıyor be hewaller.
Faşik dövlet diyenlerin devlete yeni seslenişleri.
görsel
son terörist diz çökünceye kadar.
insanın katilliğinden ileri gelir. Devlet eti, canı olan bir şey değildir.
En nihayetinde insanlardan oluşur.
Her toplulukta, yapıda, sınıfta tümüyle iyi insanlar ve iyi niyetler barınamaz.
(bkz: hepsinin camını indireceğim diyerek vatan savunmak)
zekasız malların ağızlarına doladığı şey.

ronaldinho beşiktaş'ta haberi ayarında haberleri medya servis ediyor. haber içeriği ''güneydoğuda halka saldıran polis 4 kişiyi kafasından vurdu'' veya daha da abartayım ''göz altına alınan bilmem kimin çöp tenekesinde kulağı bulundu''. akp'lilere sövüyorlar bunlar koyun, bunlar her denilene inanıyor diye. güneydoğuda polisin halk siktiğini sanan ne kadar embesil varsa akp seçmeninden daha koyun. siktiriboktan siyasi bilmem ney sayfalarından paylaşılan bağlantılara inanıp kendilerini dolduruyorlar sadece. bu kadar beyinsiz iseniz kafanıza sıkın, oksijen israfı yapmayın.

olayların gerçekliğini geçiyorum, gerçek bile olsa olmayan olaylar dahil her olayda ''devlet katil'', ''devlet halkı öldürüyor'' gibi şeyleri ağızlarına pelesenk yaptıkları için bir gün gerçekten birinin canı devlet tarafından yakıldığında ''devlet birini öldürdü'' cümlesi bir anlam ifade etmeyecek bu embesiller yüzünden.

evet, devlet durduk yere halk öldürüyor. evet.
(bkz: amerika birleşik devletleri)
Pkk lılar mermi yiyince bu zırıtıyı duyuyorsunuz.
Ahmet sık, canan Kaftancıoğlu bu söylem için yargılanmışken Nagehan alçı yargılanmayacak mı yazıktır!!
güncel Önemli Başlıklar