1. 1.
  yilbasını arkadaslarıyla antartika da gecırebılecek kadar ucuk, tek tek bakıldıgında kusurlu yanları epey fazla olsa da komple bakıldıgında adeta bi su perisi edasına sahip deli bakan, dolayısıyla delirten, pek bi kıskandıgım hatun.
  2 -4 ... frijit jones
 2. 2.
  kokain kullandığına dair medyada sık sık haberler çıkan hatun.
  2 ... lumpiya
 3. 3.
  yıllardır hayallerimi süsleyen, bugüne kadar hakkında niçin entry girmedim diye düşündüren, tek kelimeyle kadın dediğin böyle olmalı dedirten ingiliz manken. Fiziksel olarak çok bi şey iafade etmesede, o şuh bakışları beni benden eder.
  1 -3 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  (bkz: muptezel)
  ... posion
 5. 5.
  15 eylül 2005'te mirror dergisi kokain çekerken görüntüledikten sonra, herkes "kariyeri bitti" zart zurt şeklinde ötmüştü.
  skandal öncesi kontratları 8,3 milyon dolarken, olaydan sonra 26 milyon dolara çıkmış.
  şimdi 32 yaşında, 3 yaşında bi kızı var.
  kate moss, ilginç yüz hatları, kusursuz vücudu, serveti ve yaşadıklarıyla efsane olma yolunda adım adım ilerlemekte. hatta sonuna gelmekte.
  2 -2 ... cikarinbeniburdan
 6. 6.
  nedense çok güzel bulduğum hatun , çok değişik bir çekilciliği var
  2 -2 ... dancerinthedark
 7. 7.
  deniz akkaya nin sidettle savundugu mankendir yalniz kokain icerken yakalanmistir.
  (bkz: bana arkadasini soyle sana kim oldugunu soyleyeyim)
  (bkz: cisim geldi tuvalete gidicem) *
  1 -1 ... botanik
 8. 8.
  değişik ama çok güzel bir kadındır. tipik ingiliz soğukluğğu vardır nedense. benim aslen ilk tanışmam the white stripes ın "I just dont know what to do with myself" isimli klibi ile olmuştur. "kim ulan bu klipteki striptiz yapan afet" diye merak edilmiş, bulunulmuştur.

  denir ki günde 4 paket sigara içiyormuş bu hatun kişisi. bunun etkisini üzerinde atabilmek için de habire su içiyormuş. böylece vücudundan toksinleri atıyormuş. su ve sigara. hadi su neyse de,

  4 paket... naptın be kate?
  2 ... micro cuts
 9. 9.
  pete doherty'le beraberliği sonunda kokain kullanırken yakalanmış madde bağımlısı burberry ve bazı büyük markaların muhteşem mankenidir.uyuşturucu kullanmakla kendine yazık etmiştir.kendisinden biran önce pete'i bırakmasını ve hızla yanından uzaklaşmasını ve çocuğuna,kendisine,mesleğine saygı duymasını bekliyoruz.
  1 ... kurbaa kermitin parmaklari
 10. 10.
  ne zarar geldiyse o çocuktan geldi dediğim bayan. çocuktan kastım o eroinman rockçı sevgilisi.
  3 ... nikim yok benim