bugün

katar'a türkiye'den 71 uçak yani
5000 ton gıda malzemesi ulaşması durumudur.
araplar katar'a ambargo uygulayarak türkiye'ye bir nevi yatırım mı yapıyor acaba sorusunu akla getirir.

yaşananların hepsi orta doğu ülkelerinin amerika ya karşı oynadıkları bir oyun mudur acaba.
ekonomi çok eyi ondan hep..
"Ayranı yok içmeye atla gider çeşmeye"gibi bir deyimimiz vardı galiba.
biz 4 milyon suriyeliyi besliyoruz bir kaç bin ton gıdanın lafı mı olur. buyrun gelin bize önceleri soğuk ama insan ülkeye girince alışıyor.
boykota uğrayan pınar ürünlerinin çoğunlukta olduğu gıda malzemeleridir.
yaşar napmış ne etmiş, hükümete kasmış yine elinde patlayan malları.
Her şey araplar için. Amk.
Katar gıda yardımı yapılacak bi ülke değil, dünyanın en zengin ülkelerinden biri, ihracattır o, hatta iranın pişmanlığı katar pazarını türkiyeye kaptırması oldu bu olaylardan sonra.
Yardım değil onlar ihracat mk mal mısınız.
katarın aq bize bişey olmasın derken ortalıkta biz kalmadı.
parasıylan satılmıştır.
lan oğlum allahtan korkun yarım kilo yoğurt 29 lira olur mu?
Türk askeri önemli mi yeter ki arap kardeşleri doysun.
En çok neyden korkuyorsanız ona uğramanız dileğiyle.
mal yazarların yorum yapığı başlık. türkiye'de o kadar aç varken katar'a gitmesi yazmışlar. olum parayla satılmış ihracat bu neyin kafasını yaşıyorsunuz.
Sanki turkiye de bolluk bereket var!! Mal bunlar yemin ederim.
Bence boş yere yapılıyor bu yardımlar heriflerin yardımımıza ihtiyacı yokki açıkçası ben bu yardımları yalaka olarak değerlendiriyorum ülkemizde yardıma muhtaç çok insan varken kendi vatanımızın evladı aç yatarken askerlerimiz yedikleri yemeklerden zehirlenirken katarın durumu hiç umrumda değil.
katar a bağış yapılmamış parası ile gönderilmiştir.
adamlar bizi parasıyla boğar. bağış kabul ederler mi?
Arabistan gıda malzemelerine ambargo koyunca katara biz gıda malzemesi satmaya başladık. araplar bir nevi bize yatırım yaptılar.
sözlükteki hükümet sözcülerimizi alkışlıyoruz. beleş gönderilen ve fırsattan istifade yandaş zenginletme olaylarına da aynı tepkiyi verecek göte sahip olmaları dileğiyle.
Bu ülkeye sağlam vergi veriyorum. Şayet benim vergilerimden 1 kuruş dahi bu görgüsüz araplara gidiyorsa haram olsun!