bugün

Özellikle dar bir yol ya da kaldırımdan yürüyorsam yaptığım eylem, hissediyorum bayanlar bu şekilde daha rahat hissediyorlar. Ortalık öyle kendini bilmez barzolarla dolmuş ki böyle yapan birini gördüğünde feraha eriyor, zararsız olduğumuza kanaat getiriyorlar.

Yapın arkadaşlar siz de yapın, 2 saniye göz göze gelince sizden etkilenmeyecek kimse.
kafamı ezik gibi eğmem. ama nezaketen çok kısa göz göze gelir karşıya bakarım. göze bakmak nezaket kuralıdır. götünüzden element uydurmayın.
Efendim.
Gün geçtikçe Normal olan şeyleri anormalleştirmekte üstümüze yok. Olması gerekeni yapıyor. Ya taniyip konuştuğum insanın yüzüne bile 3 saniye bakmıyorum ben karşı taraf rahatsız olmasın diye. Çünkü bazıları resmen gozleriyle yiyecekmiş gibi bakıyor size ben bundan rahatsizlik duyuyorsam illa karşıdanda duyan biri cıkar bırakında yabancılara bakmayayım bakmasınlar . Ar duygusundan mahrum kalmış kibarlıktan bihaber insanların özgüven eksikliğinden diye çamur atacağı insandır. He de geç abicim sen yoluna devam et. Bi tabir vardır erkek kaşarı diye heh bunlar tamda o tabiri karşılar.
benim o. Düşünün sol başlıkta açılan şeyli, meyli başlıklara açıp bakamıyorum bile.
hayvan oğlu hayvan gibi bakanlar yüzünden onlar adına utandığım için sıklıkla yaptığım eylem. ama yalan söylemenin manası yok bazen öyle yüz güzelliğine sahip olanlar ile karşılaşıyorum ki temaşa ile bakmamam erkeklik fıtratımla uyuşmuyor.
Kalp ben.
Yanında erkek varsa bende bu erkeklerdenim ama yoksa hiç acımam.
Yerim onları ya canlarım benim.

Ama artık kalmadı onlardan.
TERBiYE SAHiBiDiR VE AiLESiNDEN ÖYLE ÖĞRENMiŞTiR.
başını öne eğende sorun vardır buna eminim de. başka bir yöne bakıyor, o yokmuş gibi davranıyorsa o zaman adam olabilir.
öne eğmek nedir ya..
Karakter sahibi bir insandır. Rahatlıkla güvenebileceğin biridir o.
bir zamanlar boyleydim. utangacliktan da kaynaklanir ozguven eksikliginden de. simdiyse basim dik sekilde karsiya bakiyorum, karsidan gelen hatuna degil. ayrica cogu kiza arkami donup bakmam bile. cunku sacma geliyor sadece bir kez karsina cikan kiza niye tacizci bakislari atarsin ? niye bastan asagi suzersin? sacma geliyor anladin mi. sacma. ben ki konusurken bir kadinin gozune bakan insanim , kafam kadar gogusleri olsa bile. boyleyim arkadaslar boyleyim. medeniyet gormemis hanzolardan degilim. az sosyal olun lan ayilar.
görücü usulü evlenmeye hazır olması gereken erkektir.
müslüman erkek. nur suresi 30. ayeti bilen erkektir.
bknz: Mü’min erkeklere söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. Bu davranış onlar için daha temizdir. Şüphe yok ki, Allah onların yaptıklarından hakkıyla haberdardır.
sahibi vardır.
"Bir insan bir yere bakıyorsa orada ilgilendiği bir şeyler vardır. hülasa; Bir insan bir yere hiç bakmıyorsa orada ilgilendiği bir şeyler kesinlikle vardır."

(bkz: sigmund freud)
Efendilikle bunun ne alakası var amk. Kimse için boyun eğmem sizde eğmeyin.
ikiyüzlü pisliğin önde gidenidir. Kokusu sonra ortaya çıkar.

Not:işbu senaryo aynı ortak mekanı paylaşan kimseler için tasarlanmıştır. Erkek kızı ilk kez görüyordur tanımıyordur ve efendiliğinden başını çevirir bakmaz takdir ederim.
Kız tavlamak için bir taktiktir aslında bu. Her gün gördüğün bir kızsa üniversite iş yeri felan birazda yakışıklıysanız kız size yanaşacaktır. Çünkü kızlar böyledir. Sonra bir bok yapmadan kız tavlamış olursunuz. Size abinizden bir taktik aslan parçaları.
benimdir. kesinlikle laf olsun diye, prim yapmak için demiyorum bunu. yanımdan kız geçtiği an bakmıyorum.

toplu taşıma araçlarında, cafelerde kızlara öyle bakışlar atıldığını görüyorum ki. ulan diyorum, nasıl bunu hazmedebiliyorlar, nasıl kaldırabiliyorlar. Şahsen benim yanımdaki bir kıza bakan birisi kavganın fitilini ateşlemiştir. çok defa tartışma yaşadım zaten bu yüzden.

olayın neticesinde, bunu yapan erkek düşünceli bir insandır bana göre.
korkarım sapık damgası yememek için bende başımı eğerim.
Ne bakıyorsun hicmi karı görmedin
gibi bir laftan sonra kadın dövmek istemeyen beyfendilerin asil davranisidir.
Ben yapıyorum arkadaşım.
Art niyetlerle baktığınız ya birinin sevgilisi,sevdiği,eşi diye düşünmezsiniz tabi.
Karınız kızınız ablanız kardeşiniz de olmayacak sanırsınız.
Yanılırsınız.
daha kitabını yazmadım .