bugün

çeşitli psikolojik faktörün oluşturduğu isteklerdir. içgüdüsel olarak inkar edemeyeceğim şekilde güzellik ve taptığı şeyin ne olduğu. taptığı şeyi açacak olursak söylediği şeyler kadar hatta çok daha önemli olarak yaşadığı şeyler belli eder taptığı şeyi. zira çoğu kadın güce tapmaktadır. biceps, para ya da mükemmeliyetçi bir tavır kadınların genel olarak taptığı ve istediği güç alt unsurlarıdır. halbuki boş şeylerdir bunlar. Mutlak anlam tanrı ile başlar ve mutlak anlamda bir şeyler ifade edecek tek güç tanrı ile arasındaki ilişkidir. Bu ilişkiyi yaşamaktır. Buradan insanlar misyonerlik yaptığımı çıkarıyor olabilir yalnız bahsettiğim şey felsefedir. Benim inancimda düşünen insan değerlidir.
göttür efenim. fuckbuddy arıyoruz değil mi ?
saçları vücutla memelerin uyumu basenler ayaklaron inceliği. en son da yüze bakarım.
Tipe genel bir şey diyemez insan. En azından ben.

Kıyafetlerine bakarım; büyük düğmeli şeyler giyen kızları sevmiyorum. Düğmeli hiç bir şey sevmiyorum.
saniyede 4.000.000.000 bit veri işleyen bilinçaltımızı dikkate almazsak saniyede 2.000 veri işleyen bilincimle boyu ve ayak bilekleri. bilinçaltını hesaba katmamakta neymiş?
Zekalı olması. Zekiyse tamamdır. Zeka fetişiyim evet.
Memelerin sarkıklık durumu.
Dudak. Neden bilmem. Psikolojik bir açıklaması olmalı.
Bacak ve omuzlar. Niye bilmiyorum.
Şivesi. Dini görüşü ve özgürlüklere bakış açısı. Sonra elleri ve dişleri.
Karşı cinste önemsediğimiz ilk hedelerdir.
karşı cins olması.
Gozleri neden bilmiyorum.
diksiyonudur. Konuşmasını anlayamadığım hatun kişiden etkilenemem zira.
Konuşması.
Gamzesi olup olmaması.
Başladı bende bir gamzeli takıntısı hadi hayırlısı.
çok uzun yıllardır karşı cinse alıcı gözle bakmıyoruz.
dudaklardır.
saçları, gözleri, dudakları..

Gönlü.
Sadece diş !
Omuzlari, durusu, saclari, bakislari.
hafif zeka pırıltıları, "yeşil gözler" evet bu çok spesifik, ve açık renk saçlar.
omuzlar. nedeni de var geniş omuz seviyorum ve erkeklere yakıştırıyorum.o ne öyle daracık,erkek dediğin yapılı olucak.
karşı cins olması.
(bkz: sakata gelmeyelim)
Çevresindekilerle iletişimi.
kalp atıyor mu?