bugün

Parmak.

Yüzük var mı diye.
gözler .
Kesinlikle yüz bir insanın yüzü ve gözleri her şeyi anlatır.
dalağı.
El ve kollar. Bakimli olmayan kiz eli beni kendinden iter. Aynı şekilde kıllı kollar. Kol ağdası bu kadar zor olmamalı.
Yüz tabiki de daha derine inersek de dişlere çok önem veririm. Cuara içmesin.
Genelde dişleri ve elleri.
Önce saça ve boyna aynı anda bakarım. Boynu güzel olmayan kızalara ısınamıyorum.
pankreas veya böbrek..
çöp toplarken, ellerine bakarım, elindekini çöpe mi yere mi atacak diye.
kafasına bakarım turan çıkıntısı varsa tamam yoksa canı cehenneme.
random bakarım. ilk neresi dikkati mi çekerse ona bakarım. nedense bu ilk genelde popo oluyor :(
öyle özellikle baktığım bir yer yok. o an neresi ilgi çekici, farklıysa oraya. sapıklık olarak algılamayın bakmaktan bahsediyoruz. süzmek, incelemek falan değil yani.
önce gözlerine sonra bileklerine bakarım ince mi diye.
Ne var ne yoksa hepsidir.
Parça parçadan bir şey anlaşılmaz.
şu sıralar saç galiba.

Yanları alıp üstü uzatan, sakallı gökhan türkmen stilli erkekler apaçilerden bile daha kötü geliyor. Yakışıyor sanıyorlar herhalde. Şu saçı yapmayan görmedim. Görüntü kirliliği. Her yerdeler. Çok yakışıklı erkekler bile sümüğe dönüyor o saçla. Nerde 80'lerin, 90'ların modelleri? Nerde bonuslar? Nerde rastalar? Nerde anime karakterleri gibi omuzlara düşen dağınık saçlar? Nerde metalci yağız erkeklerin uzun saçları? Gökhan türkmen katlettin herkesi.
dalak.

evet x ray görüşüm var.

tanımadın mı evet ben.

süpermen.
şase, tamponlar, farlar.
(bkz: camel toe)
göz'dür aga.
verilen çoğu cevabı saçma bulduğum medya klişesi soru.
göz diyen diş diyen var ne biliyim g*t diyen var.
karşı cinsin arkası dönükse gözüne dişine ya da yüzü dönükse popçiğine bakabilmenin mümkün olmadığından verilen cevabın durum bildiren bir açıklamayla verilmesi gerekir.
Boyun, beli, saclari.
Teni esmerlere bayilirim.
diştir .
omuzları bir de elleri, sonra gözleri.
güncel Önemli Başlıklar