bugün

En pratik çözüm olmuş.
kolayı satın aldıktan sonra döküp protesto eden zihniyetten farkı yoktur.
karının ustune araba alıp sonra gerı alamayan bir malın yıkık tepkisidir bu.
evlılık denen kurum iş bosanmaya gelınce adamı boyle delirtir.
Bu ben olabilirdim. Çünkü istediğim şeyler olmayınca yaparım böyle salaklıklar.
Stoplarına va bagaj kapağına bakınca vw grup.

Gitti 100 kaaat.
Evlenmemek için neden sıralayacak olsam ilk ondadır.
Araba seat veya vw değil beyler. Araba sw egea.

görsel

Ek: şimdi daha dikkatli baktım olmayabilir. Neyse amk çok aklıma takıldı ne bu araba.

Ek: boşuna bir inat. Evliyken alınan herşey ortaktır. Ev alırsın araba alırsın yarı yarıyadır herşey. Ayrıca ne gerek var amk yakmaya yıkmaya. Parayı kimin ödediği önemli değil.
evlilikte herşey ortaktır. devam eden evlilik bağında kişi evden istediği şeyi alabilir. kendi evidir kendi eşyasıdır. burda da ortak bir araba var. ve adam isterse arabasını yakabilir. bi hak talep edemez kadin. ama boşanmış olsalardı iş değişirdi. bence barışsınlar.
haberdeki videoda, kadının konuşmalarını ve tavırlarını izleyin, tam bir paragöz olduğunu göreceksiniz.
şahsen hiç şaşırmadım. ver adamın arabasını, senin üzerine aldı diye kezzoluk yapmanın alemi ne !
şimdi binersin, duman attıra attıra gezersin !
--spoiler--

otomobili alıp ataköy köprüsü yakınına giderek üzerine yanıcı madde döken muharrem k., ateşe verip karşısına geçip cep telefonu ile çektiği video ve fotoğrafı whatsapp'tan karısına gönderip olay yerinden ayrıldı.

--spoiler--

Sen nasıl bir kralsın ya. Agshshdha.
Öfke kontrolünü sağlayamayan evlenmesin. Evlilik evcilik oyunu değil.

Flörtleşirken test edin, testi geçemeyenle evlenmeyin kızlar. Misal aniden üzerine çay dökün, su dökün, ani durumlarda kimse kendini gizleyemez. Aşırı öfkelenen herifle nikah masasına oturmayın. Zira bizde ciğer kalmadı.
Mal kavgası. Ne oldu? Ne ona yaradı, ne ötekine.
ve bu çift kreş sahibi. evet çocuklarımızı emanet ettiğimiz kreş sahipleri. yanlış duymadınız bunlar 3-4-5 yaş aralığında ki çocuklara bakarak, onlara eğitim veriyorlar!
Adama kızamıyorum.
Araba konusunda hiç kızamıyorum.
Aslında iki ucu boklu değnek, adamda suç var da...
Adamı bu hale getiren kadında hiç mi suç yok?
Araba alım satım işi kadının üzerinde, yeni bir araba almak için kadının onayına gerek var. Kadın yeni arabanın da üzerine olmasını şart koşar ve adamı ikna ederdi.
Zaten araba üzerinde yani; taşınmaz mülkiyet gelir hakları vb değerler için karı koca %50 eşit hak sahibi.
Adamı bu hale getirecek ne yaptı Allah bilir?
Aile içi şiddet bu sefer erkeğe karşı kadın tarafından yapılmış ve şiddet sadece dayak cinayet demek değildir.
Adam ya kendini yakacak ya arabayı yakacak hale gelmiş.
BiŞEYi PAYLAŞAMAYAN SERSERiLER HAYDUTLAR.
Karadeniz de olur böyle şeyler. Kızmış insan eylemi.
karının ustune araba alıp sonra gerı alamayan bir malın yıkık tepkisidir bu.
evlılık denen kurum iş bosanmaya gelınce adamı boyle delirtir.
Herkes adamın yaktığı arabaya ve aklına yoğunlaşmış, Kimisi kadının tavrına..

Hiç normal şartlarda alınan bir karara benziyor mu bu? Toplumun bu hale gelmesinde kimsenin suçu yok mu? Yine maddiyat yine ekonomi. bu şahıs kreş sahibi. Ülkenin yarısından çoğu asgari ücretle geçinmeye çalışıyor. Toplumsallaşmak denmiş bazı entrylerde, evet Toplumsallaşmak böyle birşey işte. 7 den 70 e ülkenin genel psikolojisinin yansımasıdır bu tablo. Arabasını yakan adamı değil de, ülkenin bu hale gelmesini ve gerekli adımları atmayan şu gerçek sorumluluk sahiplerini eleştirmeliyiz.

Çünkü bu görmüş olduğun tablo, o adamın hali ve hareketi değil ülkenin manevi, maddi, ruhsal ve psikolojik durumunu anlatır.
araba ya seat ya da wv.

ilginç bir adamdır.
şimdi karısı mahkemede ne derse gerçek kabul edilecek.
amq gerizekalısı.
Sayko nedir, ne işe yarar sorusunun tanımı olan adamdır.

Kanun, yasa, kural tanımayıp, kuş beyniyle öfke krizi yaşayan adamlarla dolu bu ülke.
Ve bu korkutucu!
Toplumsallaşamayan yaratıklar terbiye edilmelidir, iflah olmuyorlarsa uyutulmalıdır.

Edith piaf:
Uyutulmalıdır ibaresinden kasıt asla " öldürülmelidir" gibi bir anlam şeklinde değildir ve bu şekilde anlaşılmamalıdır.
Ruhlarındaki bu öfke uyutulmalıdır anlamında kurulmuş bir cümledir.
Yanlış anlaşılmaya neden olabilecek hatalı bir cümle ise, özür dilerim.
samsun ilkadım'da yaşanan olay.

--spoiler--
Olay, Samsun'un ilkadım ilçesi Ataköy Mahallesi Ataköy Köprüsü yakını Polatlı Bulvarı üzerinde saat 07.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fevziçakmak Mahallesi'nde ikamet eden ve Atakum ilçesinde çocuk kreşi işleten Muharrem K.(40) ile 10 yıllık eşi 2 çocuk annesi olan ve ilkadım ilçesinde çocuk kreşi sahibi Hatun K.(35) şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma aşamasına geldi.

iddiaya göre, Muharrem K., eşi Hatun K.'nin üzerine kayıtlı olan 2017 model otomobili satmak istedi. Hatun K.'nin aracı satmasına karşı çıkarak ruhsatını saklaması üzerine Muharrem K., eşine aracı yakacağını söyleyip 55 EY 546 plakalı otomobili park yerinden alıp evin yanından ayrıldı.

Hatun K., 155 Polis imdat Servisini arayarak eşinin aracını alıp götürdüğünü ve yakacağını ihbar etti. Samsun polisi söz konusu aracı bulmak için alarma geçerken, otomobili alıp Ataköy Köprüsü yakınına giderek üzerine yanıcı madde döken Muharrem K., ateşe verip karşısına geçip cep telefonu ile çektiği video ve fotoğrafı whatsapp'tan karısına gönderip olay yerinden ayrıldı.

Yangını gören vatandaşlar itfaiye ve polise haber verdi. Samsun Büyükşehir Belediyesi itfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, yangın mahalline giderek tamamen yanıp demir yığına dönen araçta soğutma çalışması yaptı.
--spoiler--

görsel
https://haberglobal.com.t...-cekip-ona-gonderdi-18373