bugün

Biz ona adam demiyoruz yalnız.
Adam kelimesi herkese yakışmaz malûm.
orospu çocuğudur çok net söylüyorum. dışarıda yapamadığını aciz kadına uygulamaya çalışan şerefsizin tekidir.
Karısını döven adam diye genelde kategorize ediyor insanlar. Yanlış bir şey. Bir canlının diğer canlıya üstünlük sağlamak ya da herhangi bir amaçla şiddet uygulaması kabul edilemez.
Bize bok yemek düşmez, bize kadını kurtarmak düşer.
Sokakta böyle bir olayla karşılaşan klavye delikanlilari üç Maymunu oynamakla kalmaz eminim topuklayip kaçar. seyretmeyip bir şeyler yaptigimiz sürece en azından sokak ortasında dayak atan adamimsilar türemez.
(bkz: adamın son iki harfi)
Kendini korumak dışında hiçbir şey birini dövmeye bahane olamaz. Kadınlara tavsiyem, sizi döven birini siz de dövün.
"Ama o güçlü." falan demeyin, Elinizden geldiği kadar artık.
Hangi hakareti etsem az kalır. Siz insan değilsiniz. insandan başka herşeysiniz.
Allah ıslah etsin.
Yoktur. Karısını dövmeyi ve adamlığı hiçkimse aynı anda barındıramaz.
Zayif adamdir disarda egosu ezilen ezik pezevengin tekidir tek iktidar sagladigi yer evidir hayatta tek gucu yettigi kisi karisidir boyle adamlar potansiyel cani katil varliklardir.Dovmrnin bir adim otesi bicak cekme silaj dogrultmadir.Birdr escinselleri tenzih ediyorum bu tarz adamlar gizli gay olma ihtimali en yuksek insanlardir.Arada kalmislik hissi ofkelerine yansir hirslarini rn yakinindakilerden ve nispeten en zayiflardan cikartirlar.
çok büyük bir olasılıkla sertleşme sorununundan muzdarip olup bunu ötbas etmeye çalışıyordur.
malum kesimin karısıysa umrumda bile olmaz..

mevcut durumundan rahatsız olmayandan bana ne amk..

neyyse, karı-koca tencere kapak olmuşlardır..
Muhtemelen heykelci putçu dur.
Karısını döven gavat olarak değiştirilmesi gereken başlıktır. Bacılar sizde evin çiçeği olun ve lütfen az konuşun ki böyle acimasizliklar ile karşılaşmamak adına bir önlemdir.
Bütün gün yaşadığı stresden bir nebze de olsa kurtulmaya çalışıyordur. Karısına artığı kombine yumruklar, bitirici kroşeler ve nefes kesen aparkatlar ile kendini deşarj ediyordur. Bir erkek karısına iki yumruk da atamayacak mı yani?
evdeki şiddet hapiste biter. Dikkat ediniz.
Şerefsizlik, namussuzluk, haysiyetsizliktir. Bunu yapan gerçekten karakter yoksunudur. Madem anlaşamıyorsunuz boşanın gitsin dövmek nedir. Hele de çocuk varsa babasına kinlenir ileride aynısını yapar o çocuk.
pardon "adam" mı dediniz? "hayvan"dır o "hayvan"
adam olamamış bir şerefsizdir.
tez hapse gitmeleri dileğiyle.
Öyle ya da böyle karısının intikamı acı olur.
Yanlış yapan adamdîr.

Insan zırt pırt işini dövmemeli. Affedilmez, çok büyük bir hata yapar ne biliyim işte haddini aşar gidip ailenizi kötüler veya dedikoducu olduğunu duyarsınız o zaman gidip eve ağzını burnunu yamultabilirsiniz tabi. Adam olmazsa da boşarsınız.

Bu gibi konularda çok hassasım. Fitne fesat insanı affetmem ben de.
Muhtemelen şiddet görmüş, ezilmiş, hırsını da ezebildiğinden çıkaran insan atmığı. Hayır şiddetle neyi çözecek sanıyor o da ayrı. Kendisine baksa, şiddetle insan olunmuyor anlar muhtemelen. Bunların olayı eşleri değil, dövebildikleri, ezebildikleri herkesi ve her şeyi hırpalarlar zaten. Yaşamayı haketmiyor.
güncel Önemli Başlıklar