bugün

hemen ikinci karıyı al sen onu aldat durumudur. bi karıyla ömür geçir mi.
kanıtlı ise boşa babacım trolsende modlar seni bu sözlükten boşasın.
Boşan. Kusurunu ispatla nafakadan kurtulacağın gibi üste bir de tazminat al.
bir sorudur.

aldattığını kanıtlayan doneler edin öncelikle.
yasal yollarla edinilecek türden ve özel hayatın gizliligini ihlal etmeden.

sonra da bir avukat tutuyorsun

ha zorlanirim diyorsan önce bir avukata danışmanda ve ona göre hareket etmende fayda var.

erkek kusurlu olduğunda ve kadın geçim saglayamayacak durumdaysa nafaka verilir. sacmasapan konuşmayın.

ağır kusurlu olan öder tazminatı nafakayi.

edit: çoğunlukla erkek ağır kusurlu olduğu icin erkek ödüyor anacigim babacigim.
karşına alıp bunun yanlış bir davranış olduğunu ve bunu bir daha tekrarlamaması gerektiğini söyleyip aksi takdirde kendisine nafaka ödemekle tehdit ederek dize getirilmelidir.
Çek vur orospuyu.
başlık troll ama bunun şakası bile kötü.
başlık trollden ziyade birçok erkeğin başına geliyor ama haberi yok.
pide almaya oğlunu gönder.
Hiç karım olmadı ama ilerde evlenirsem en çok korktugum durumdur kendim içinde inş karımı aldatmam diyorum inş karımda beni aldatmaz diyorum ama olasağı yuksek bir durum malesef aşk evliliği yapanların bile çoğu aldatıyor.
Normalde garı milleti kolay kolay aldatmaz emme Südü bozuksa yapar.
jimmy beyimiz olaya el koymaya hazırlanıyor.
aldatmak nedir yaa, aşın bunları artık. sonuçta karınız da bir insan, canı başka bir bedenle birlikte olmak istemiş ve onu yapmış sadece. çok pardon da yobaz mısınız, gerici misiniz siz? laik çağdaş modern ve ilerici bir ülkede yaşıyoruz.
Demek ki sana olan sevgisi bitmiş.ac davayı boşan.sakin zarar vermeyi düşünme.
önce uyarınız, gerekiyorsa yataklarınızı ayırınız. o da olmadı hafifçe dövünüz.

en güldüğüm de yataklarda yalnız bırakın sözü. ulan abazan arap kafalılar zaten o yüzden evleniyor hiç yatakta yalnız bırakmaya götleri yer mi?
Acaba neden sorusunu mutlaka kendinize yöneltin.
Bizene olum git kadıya şikayet et.
Özelden yaz ben sana yardimci olurum.
hemen bir sütburger alıp yemelisin.
aldatmayı ispatlayacak delil elde edebiliyorsan, tazminat davası açarak boşanabilirsin. maddi durumunuza göre 30 binden 1 milyona kadar tazminat alırsın, aldattığı kişi eğer kadının evli olduğunu bile bile bu aldatma fiiline dahil olduysa, adama da ayrıca tazminat davası açabilirsin.

çocuğun varsa bu dava topuna girme derim, çocuğun gözünde çok ciddi itibar kaybedersin, çoluk çocuk yoksa acıma vur geç...
uluya başlık aç

burada ne söylüyorlarsa onu yap.
Son kez kelepçeli kırbaçlı punishment fuck yap ve tekmele.
Delil varsa anlaşmalı boşanma için kullan ama mahkemeye vermeden önce anlaşabiliyorsanız öyle yapın, delil yoksa da var diyerek blöf yapmayın, biz yemedik mesela,
Sakın tehdit etmeye kalkmayın, 6284 sayılı yasa gereği uzaklaştırma alırsınız, varsa çocukların geçici velayeti eşinize geçer ve tedbir nafakası vermeniz gerekir.
Saçma sapan işler yapmayın.
Önce ispat edin, ispatı olmayan birşeye dayanarak yuvanızı yıkmayın, onun yerine neden eşimin beni aldattığı fikri aklıma geliyor deyin, bir yerde yanlış mı yaptım deyin, bir şeyleri düzeltmeye çalışın.
Hemen dava ac sakın elini kana bulama .
Swinger olabilir.